Sosyal Medyayı Yönetmek İçin Foça Otelleri İçin En İyi İpuçları 2018

0
261
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Sosyal Medyayı Yönetmek İçin Foça Otelleri İçin En İyi İpuçları

Foça Otelleri; Sosyal Medya’nın neden Foça oteliniz için değerli olduğunu biliyorsunuz. Bugün Foça Otel pazarlamacıları tamamen yeni dersler öğrenmek zorunda kaldı; Güven ve sadakati nasıl etkiler ve ürün ve hizmetlerini konumlandırmak yerine müşterileri nasıl ele geçiririz. Foça Otelciler için bu sadece tamamen yeni bir dünya değil; bu tamamen yeni bir güneş sistemidir.

Pazarlama değişiminin temel rolü değildir, ancak dijital pazarlama hedefleri hala müşterileri bulup müşterileri elde etmek ve müşterileri tutmaktır.

Foça otellerinde Dijital Pazarlama, iki yönlü veya topluluk etkisi ile eş anlamlıdır ve Foça Otel tarafından sunulan kontrol tüketicilerin elinde olduğunda.

Sosyal Medyayı yönetmek için kullandığım en iyi ipuçları aşağıdaki gibidir:

Foça Otellerinde Dijital Pazarlama Hedeflerinizi Belirleyin
Hedeflerinizle ne yapmak istediğinizi bilin. Beğenenler, İzleyiciler ve Bağlantılar, işletmenizdeki misafirlerdir.

Foça Otelinizin büyüme için sürdürülebilir ve gerçekçi hedeflere sahip olması gerekiyor. Ve bu hedefler genel Foça Otel Pazarlama hedeflerinizle uyumlu olmalıdır.

Dijital Pazarlama mevcut Pazarlama araçlarının yerine geçmeyecek. Foça Otelinize yeni değerler eklemenize yardımcı olacak tamamlayıcı bir pazarlama aracıdır.

Bugünün müşterileri hareketlidir, dikkatleri geçicitir ve büyük deneyimlere olan talepler yüksektir. Foça otellerinde genel hedefinizi kaçırmayın: müşteri çekmek, elde etmek ve elde tutmak.

Ve müşteri yolculuğunun bir operasyonla bitmediğini unutmayın; Foça Oteliniz ve ürünleriniz için etki, rezervasyon, sadakat ve hatta savunuculuk için ömür boyu sürecek.

Foça otelleri için etkili bir strateji geliştirmeye başlayın
Foça otellerinde Dijital Pazarlama, doğru kullanıldığında, Foça otel ve misafirler ile güçlü bağlantılar kurmanıza yardımcı olacaktır.

Neyi başarmak istediğinizi, müşterilerinizin kim olduğunu ve rekabetin ne olduğunu açıklayan net bir Strateji oluşturmanız gerekir.

Dijital Pazarlama Stratejileri

Spesifik – Hedefleriniz iyi tanımlanmış mı? Genel Foça otel hedefleriyle uyumlu mu?
Ölçülebilir – Hedeflerinizin başarısını ve başarısızlığını tanımlayın. Hedeflerinizle taktikleriniz neler? Hangi noktada hedeflerinizi optimize etmeli veya değiştirmelisiniz?
Ulaşılabilir – Foça otellerinde hedefler mümkün mü?
Gerçekçi – Hedefler, Foça Oteller genel hedeflerinizle uyumlu, ölçeklenebilir ve yönetilebilir mi?
Zaman – Foça otellerinde hedeflerinizin zaman çerçevesi nedir?

İşte büyük bir mantra “Plan Planı – Çalışma Planı”.

Foça otellerine sosyal dinleme stratejilerini entegre edin
Sosyal Medyada bilgi akışı muazzam olabilir. Sosyal Dinleme stratejilerini Sosyal Medya stratejinizle birleştirmek çok önemlidir.

Odaklı dinleme, müşterilerinize hangi sosyal ağ ve Foça otelin bulunduğunu, ürünlerinizle ilgili düşüncelerinizi, hizmetlerinizi, rakiplerinizi ve sektörünüzü belirleyen en değerli bilgileri verecektir.

İpucu: Foça Oteliniz için sosyal manzarayı gösteren bir Sosyal Dönüşüm Haritası oluşturun. Müşterilerinizin en aktif olduğu yeri belirlediğiniz Sosyal Ağ’a odaklanın. Müşterilerinizin Foça otel ile ilişkilendirdiği önemli hisleri ve en sık karşılaşılan sorunları takip edin.

Foça otelleri için İtibar Yönetimi ile ilgili her şeyi öğrenin.
Müşteri / müşteri endişeleri
Mutlu misafir
Yorumlar

Bugün en önemli sorunlardan biri reaksiyon zamanıdır. Çalışmalar, bir müşterinin Tweet’lerinin bir talepten yüzde 53’e kadar olan bir saatlik kısa bir sürede yanıt beklediğini gösteriyor. Tweet endişesi ile ilgili endişeleriniz varsa, yaklaşık yüzde 72’si bir saatten kısa sürede bir cevap bekler.

İyi haber, tüketicilerin artan beklentilerini karşılama fırsatını yakalayan ve yakalayan markaların ciddi sonuçlar almasıdır. Çalışma ayrıca, markaların müşterilere zamanında yanıt verdiğinde ortaya çıktığını da ortaya koydu:

Bu şirketin satın alma olasılığı yüzde 34 arttı.
Yüzde 43’i, arkadaşlarını ve ailesini ürünlerini satın almaya teşvik etmektedir.
Reklamlara % 38 daha açık.
Yüzde 42, markayı Foça otelleri Sosyal Medya aracılığıyla övmek veya tavsiye etmek istiyor.
Foça otellerinde İtibar Yönetimi stratejinizin bir parçası olarak, bir Kriz Yönetimi stratejisini entegre etmek çok önemlidir. Foça otellerinde proaktif olun ve Sosyal Medya hesaplarınızı koruyan uygun stratejiler oluşturun.

Çoğu Sosyal Ağlar bugün iki adımlı bir giriş süreci sağlar. İlk adım e-posta ve şifre gerektirir. Güçlü şifreler kullanın ve sık sık değiştirin. İkinci adım, özel bir cep telefonuna gönderilen bir kodun doğrulanmasını gerektirir.

Hackerlar Sosyal Ağ hesaplarından taviz vermeye çalışacaklar. Foça otelinizin sosyal medyayı ek bir pazarlama aracı olarak kullanılmasına izin vermesine izin vermeyin. Bir kriz sona erdiğinde nasıl manevra yapacağınızı öğrenin.

Foça Otellerinde İçerik Pazarlama Takviminizi Kurmak
Foça otelleri için Dijital Pazarlama dinamik bir süreçtir. Buradaki başarının anahtarı, süreçteki her adımın bir dizi tanımlanmış rol ve belirli bir strateji ile ele alındığı bir Sosyal İş Akışı yaratmaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here