Sosyal Medya Yakalama Kişiselleştirilmiş Foça Otel Deneyimleri 2018

0
311
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Sosyal Medya Yakalama Kişiselleştirilmiş Foça Otel Deneyimleri

Yakın zamanda Foça Otel  Seyahat Dağılım Zirvesi’ne katıldım. Bu etkinlik benim iyi arkadaşım tarafından düzenlendi. Daha fazla bilgi almaya odaklandığım üç ana konu var; Foça otelleri için doğrudan rezervasyonların maksimize edilmesi için yeni ve yenilikçi dağıtım uygulamaları Müşterilerden etkileşim ve YG’yi artırmak için Akıllı Cihazları (Mobil, Akıllı Telefon ve Tablet) kullanma Foça Oteller, sosyal medya ile karışımın bir parçası olarak nasıl gitmeli?

Detaylar : https://www.hotelgrandamphora.com

Eğlenceli bir sunum veya Sosyal Medyaya eğilimli oldukları belirli bir konu oturumunu gözlemlemek ilginçti. Yine de, bazı soruların Foça otellerinde “Sosyal Medya Önemli mi” ile ilgili olduğunu deneyimledik.

Şimdi hala bu soruyu soruyorsanız, bazı zorluklarınız var demektir. Bugünün müşterileri sürücü koltuğunda, bu yüzden günümüzün yeni talep ve ihtiyaçlarının neler olduğuna bakmak zorundayız.

Her şey, misafirleriniz yeni kanallarla kanalın bir parçası olarak hizmet vermeye başlıyor. Sosyal Medya Denklem değil, sadece denklemin bir parçası. Hala eşsiz bir Foça otel deneyimi sunmak zorundasınız.

Neden İleriye Taşıyalım?

Önceki bir makalede, Foça Otel Karar Vericileri’nin gece boyunca ne kadar olduğunu sordum. Ve cevabın Sosyal Medya olmadığına karar verdim. Çoğu durumda cevaplar, Doluluk ve Gelir gibi ölçülebilir metriklerle ilgilidir.

Etkinlik devam ettikçe, “Neden Devam Ediyor?” Konusunda daha ilginç ve ilginç bulduğum bir soruydu.

Aldığım cevaplar çok ilginçti ve aslında Foça otellerinin Sosyal Medya Stratejisi’ni yarattığı zaman odağı nereye koyacağımıza dair bazı ilginç talimatlar verdim.

Kişiselleştirilmiş Foça Otel Deneyimleri
Foça Otellerinde Son Dakika Rezervasyonları
Yerellik
Kişiselleştirilmiş Foça Otel Deneyimleri

Bugünün Foça Otelleri müşterileri için bir hikaye nasıl oluşturabilir?

Sahiplerin cesur olmalarına ve fırsat penceresini açmalarına izin veren sorular sormaları gerekiyor. Ve burada Expedia’dan saf bir parlaklık keşfettim.

Expedia, 12 Anne Blogger ile işbirliği yaptı ve Çocuk Şehri, bu blogcuları küratörlüğünde bir blog.

Bu örnek, kutunun dışında düşünebileceğinizi ve bir hikayeyi çekmek için büyük bir pazarlama bütçesine sahip olmanıza gerek olmadığını gösterir.

Günümüzde, gezginler çok açık ve genellikle ağları üzerinden paylaşılan değerli bilgilere güveniyorlar. Çocukları için nihai deneyimi bulmada genellikle güçlü bir etkiye sahiptirler. Şimdi AAA notları, Elmas puanları, Yıldız Derecelendirmeleri, Yorumlar vb., Foça Otellere çok fazla değer kattığını biliyorum. Ama ya annen onaylanmışsa?

Foça Otellerinde Son Dakika Rezervasyonları

Son Dakika Rezervasyonları’nın birçok Foça otelin geleneksel olarak durgunluk içinde yaşadığı tipik bir fenomen olduğunu öğrendik. Ve bu Mobil Cihaz, bu trendi kendi başına bir kanal olarak oluşturmaz.

Ancak, Foça otelleri için HotelTonight gibi mobil uygulamalar son dakika fiyatlarını daha erişilebilir hale getiriyor.

Durgunluk içinde olduğumuz ya da iyi bir zaman geçirdiğimiz tüm Foça Otellerin sağlam bir Çevrimiçi Kanal Stratejisine ihtiyacı var.

Uygulamalar ve rekabetçi OSA icatları gelir ve beğenilebilir ya da hayranlık uyandırır. Bu kanalları görmezden geleceğimize inanmıyoruz, ancak onlardan neler öğrenebileceğimizi görmeliyiz.

Foça Otel sadece kenarda oturamaz ve dün düşmüş olan karın bugün orada olacağını düşünebilir. Foça otel müşterilerimiz için bir hikaye istediğimizi hatırlayın. Şimdi beni yanlış anlamayın, aslında hikayelere hayranım. Ve birçoğunuzun yıllarca kullandığı ve hayranlık duyduğu bir markayı geri getirebilecek bir kalite ekibine sahip olduklarına inanıyorum.

Yerellik

Sosyal medya kullanan şirketlerin % 85’i, çalışanlarının sosyal çalışmalara katılmalarının son 12 ay içinde arttığını bildirdi. Bu şirketler, bu stratejileri çalışanlar ile sosyal alanda etkin bir şekilde kullandıklarına inanmaktadır:

Foça otellerinde ilişkileri güçlendirin (yüzde 46)
Foça otellerinde uzmanlık bilgilerini paylaşın (yüzde 44)
Destek işbirliği, diyalog ve tartışma (yüzde 44)
Foça otellerinde bir programa veya bir girişe katılımı arttırın (yüzde 38)

Foça otelleri için yeni mobil uygulamalar şimdi Su samuru müşterileri bulmak için kolaylaştırır. Foça otelleri için yerel olarak belirli teklifler ve paketler tasarlamayı kolaylaştırır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here