Mülkünüz İçin En İyi Foça Otel Yazılımı Seçimi 2018

0
331
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Mülkünüz İçin En İyi Foça Otel Yazılımını Seçen Parametreler

Foça Otelleri Teknolojinin üssel olarak ilerlemesinin konaklama endüstrisinde devrim yarattığı bu dijital çağ. Şimdi, otelciler başarılı Foça otel operasyonlarını yönetmek için en yeni trendleri ve teknolojiyi takip etmelidir. Ayrıca, her şey dahil bir otel yönetim yazılımına yatırım yapmak, Foça otelinizin kârlılığını artırmak için bir başlangıç ??noktası olabilir.

Bir Mülk Yönetimi Sistemi, konukların günlük işlerini otomatikleştirirken son derece kullanışlıdır. Konukların Foça otelde keyifli bir konaklama geçirmeleri sağlanır. Akıllı Foça otel yönetimi çözümü, Foça otel yöneticisinin rezervasyon ve rezervasyon eğilimleri, oda doluluk modelleri, temizlik ve raporlama gibi otel operasyonlarını kolayca yönetmesine yardımcı olabilir. Ayrıca, Foça Otel PMS’deki Foça otel işletmecisi bu bilgilerin tam bir analizini yapabilecek ve rezervasyonlarınızı arttırmak ve işi daha da genişletmek için Foça otel operasyonlarınızı yönlendirmenize yardımcı olacaktır. Foça Oteliniz için doğru otel yazılımı bulmak zor olsa da, doğru yere bakıyor ve doğru soruları soruyorsanız, görev daha kolay yapılabilir. Aşağıda, konaklama çözümleri sağlayıcısını istemek ve incelemek için birkaç soru listesi bulunmaktadır.

Foça Oteliniz için mükemmel PMS’yi seçin

İlk Aşama: Kendi Kendine Çalışma
Mülkiyet yönetimi yazılımlarına yatırım yapmak, iş kalitesini arttırmak ve işi arttırmak için önemlidir. Bu nedenle, Foça otelin ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılamak ve çözümü satın almadan önce ihtiyacınız olan yazılımı tanımlamak hayati önem taşımaktadır. Kendinize aşağıdaki soruları sormak, Foça otel ihtiyaçlarınızı belirlemenize yardımcı olacak ve en uygun çözümü seçmenize yardımcı olacaktır.

Sistem günlük işlemleri otomatik hale getirmeye nasıl yardımcı oluyor?
Bir PMS kurmak, çok sayıda manuel işlemi otomatikleştirmenize yardımcı olarak daha yumuşak ve daha hızlı hale getirmenize yardımcı olabilir. Yazılımın özelliklerini dikkatli bir şekilde kontrol edin ve tescilli sistemi kurarak nasıl ve ne şekilde yapılabileceğini daha iyi anlayın.

Finansal tahmininiz ne olacak?
Sermaye gereksinimleriniz ve otel masraflarınız düşünüldüğünde, bir bütçe düşünün ve bir mülk yönetim sistemine ne kadar yatırım yapmanız gerektiğini ve yatırım getirisini ne kadar hızlı hesaplamanız gerektiğini düşünün.

Foça otellerinde otomatik bir PMS ile ulaşmak istediğiniz hedefler nelerdir?
Yeni PMS ile beklentilerinizi, ne tür bir PMS’ye ihtiyacınız olduğunu, web tabanlı bir PMS’yi veya masaüstü tabanlı bir tanıma tanımlamak yardımcı olacaktır. Ayrıca, bu, gelecekteki iş planınızı ve hızlı bir YG’yi belirlemenize yardımcı olacaktır.

İkinci Aşama: Bayiden ne beklemeli
Bu aşamada, Foça otel mülkünüzde ne tür bir çözüm olmasını istediğinize karar verdiniz. Bir sonraki adım, çözümleriniz için en iyi satıcıyı temin etmektir ve bir kez daha doğru çözüm grubunun çözüm sağlayıcısına / satıcısına danışmalısınız. Aşağıda, nereden geleceğini anlamanıza yardımcı olacak doğru çözümü ve bilgileri seçmenize yardımcı olacak soruların listesi yer almaktadır.

Foça otellerinde PMS, tüm gereksinimlerinizi yerine getiriyor mu?
Satın aldığınız sistemin aslında Foça otelinizde ihtiyacınız olan tüm işlemleri içerdiğinden ve otomatikleştirdiğinden emin olun. Endüstri jargonunu karıştırmayın ve ödeme yapmak için kullandığınız hizmetlerin gerçekten mülk yönetiminiz için gerekli olduğunu doğrulayın.

PMS, Foça otel sorunlarını nasıl çözecek ve geliri nasıl artıracak?
Her şey dahil bir PMS, işlemlerin maliyetini azaltacak, tüketilen zamanı azaltacak ve Gelir Gelirini (Gelir) artıracaktır. Ayrıca, genel veri analizi ile birlikte otomatik ve ayrıntılı raporlar gelecekteki iş planlarınızı yönlendirmenize yardımcı olacaktır.

Yazılım kaç modül ve özellik içerir?
Genel olarak, Foça otel yazılımı, mülkünüz için çok az olan ama bütçenizi orantısız bir şekilde havaya uçuran çekici ancak pratik olmayan özelliklerle doludur. Bunu önlemek için, yazılımın modüler fiyatlandırma sunup sunmadığını araştırın. Böyle bir çözümde, yalnızca mülkünüzün ihtiyaç duyduğu ve kullandığı özellikler ve modüller için ödeme yaparsınız.

Foça Otel verilerinizin güvenliğinden kim sorumlu olacak?
Verilerin güvenliği, seçtiğiniz çözüm hakkında bilmeniz gereken en önemli işlevlerden biridir. Genel olarak, web sitesi en iyi sunucu Foça otel verilerini çözüm sağlayıcı tarafından sağlanan özel bir çevrimiçi sunucuda depolarken, masaüstü tabanlı emlak yönetimi çözümü veritabanını yerel bir sunucuda depolar.

HMS üçüncü taraf entegrasyonunu destekliyor mu? Eğer öyleyse, hangisi?
Hiçbir çözüm kendi kendine yeterli değildir, PMS arayüzünüzün muhasebe yazılımı ve anahtar kart kilitleme gibi üçüncü parti uygulamalarla günlük işlemleri hızlandırması zorunludur. Foça otellerinde uyarladığınız çözümün üçüncü taraf entegrasyonu için hazır olduğundan veya ihtiyacınız olan hizmetle bir arayüz oluşturduğundan emin olun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here