Metin İçerik Hataları Foça Otellerini Etkiler Mi? 2018

0
310
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Metin İçerik Hataları Foça Otellerini Etkiler Mi?

Foça Otelleri ve Foça Otelcilik pazarının imaj odaklı dünyasında, kelimelerin gücünü küçümsemek kolaydır. Çarpıcı fotoğraflar insanların dikkatini çeker, ancak iyi hazırlanmış bir kopya, potansiyel müşterilerin harekete geçmesini sağlayan ekstra bir dürtme sağlar.

Blog makalelerinizde daha fazla tıklama veya ana sayfanızda daha düşük bir hemen çıkma oranınız olsun, doğru kelimeler oraya ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Geçtiğimiz birkaç yılda, en az 50 farklı Foça otel ve tatil web sitesini yeniden yazdım. Ve o sırada, aynı içerik hatalarının tekrar tekrar geldiğini fark ettim.

Bu yüzden karşılaştığım en yaygın 4 Foça otel yazım hatası ve bunları nasıl düzeltebileceğinizi görmek istiyorum. Bu zorlukları yapıyorsanız, kendinizi kötü hissetmeyin. Bu Foça otelin web sitelerinin yarısından fazlasının bu sorunlardan en az birine sahip olduğunu söyleyebilirim.

Ve umarım, bu kopya hatalarını düzelttikten sonra, daha fazla blog tıklaması, daha düşük bir hemen çıkma oranı ve hatta dönüşümlerde bir artış görürsünüz.

Hata: Başlıklar çok fazla değil

Bu bir çok önemli şeydir. Birçok kişi başlıkların değerini küçümsüyor, bu yüzden gezginlere bağlantı veren anlamlı bir metin yerine SEO anahtar kelimeleri veya genel içerikle doldular. Foça otellerinde en yaygın suçlu, “sadece hoş geldiniz” yazan ana sayfanın adıdır.

Ortalama olarak, 10’unun 8’i başlık kopyasını okuyor, ancak 10’dan sadece 2’si geri kalanını okuyor. Aslında, bazı göz izleme anketleri, başlıkların herhangi bir ana sayfanın en çok izlenen kısmı olduğunu göstermiştir.

Yani, sonuç alabilecek bir başlık oluşturma hakkında biraz düşünün. Bir blog yazısı yazıyorsanız, değeri önbellekte aktarmak için bunu kullanın. Bu makaleden ne aldılar?

Foça Otel Ana sayfa başlıklarında, Foça otelinizin değer teklifini vurgulamak isteyebilirsiniz. Kendi mülk rakiplerinden daha eşsiz olan nedir? Foça Oteliniz paketi nasıl bırakıyor?

Harika bir başlık yazmak kolay değildir. Ancak tüm çabanız daha düşük bir hemen çıkma oranı ve daha fazla tıklama ile ödüllendirilecek.

Hata: Eksik: “Sesiniz” işareti

Düşünün: Foça Otelinizde bir kişi olsaydı ne tür bir kişilik olurdu? Komik ve komik olur muydu? Zarif ve zarif?

Şimdi, Foça otelleri web sitenizin bu özellikleri aktarıp aktarmadığını hayal edin. Kalça kopyası gerçekten kulağa iyi geliyor mu? Aksi halde yazılı sesiniz işaretlenmeyebilir.

Kopyanızı yazmak için kullandığınız ton ve ses, en iyi beklentilerinizle anında bağlantı kurarak bunları “almanıza” olanak tanır.

Hiçbir gezgin sizi bir yabancı gibi hissettirecek bir Foça otelde kalmak istemez. 18. yüzyıl şairi tarafından yazılmış bir rustik balıkçı kulübünün bir kopyası gibi bir ses çıkarırsanız, en iyi müşterilerinizin bazılarını korkutuyor olabilirsiniz.

Kopyanızı, işaretinize ve kısıtlamaya uygun bir tarzda yazın. Bunu yapmanın en iyi yollarından biri, müşterilerinizin forumlarda, TripAdvisor veya sosyal medyada yayınlarken kullandıkları doğal dili incelemektir.

En sık kullanılan kelimeleri ve kelime öbeklerini not edin – not alın. Ardından, kopyanızı yazma zamanı geldiğinde, Foça otel web sitenizin müşterilerinizin dilini bildiğinden emin olun.

Hata: Sizin kopyanız boş sıfatlarla dolu

Her zaman görüyorum: Foça otelleri web sitesi “olağanüstü”, “birincil” veya “dünya standardı” gibi boş sıfatlara ayrılmıştır. Bu gibi ifadeler, çoğu okuyucunun üzerlerinde parladığı kadar yaygındır.

Ancak, araştırmalar, canlı ve ultra spesifik özellikler kullandığınızda, satışları artırmanın daha yüksek olduğunu göstermiştir. Bunun nedeni, kopyanızın beynimizin duyusal kısmını tetikleyen “kelime resimlerini” göstermesidir.

Bu nedenle, yataklarınızın “dikkat çekici” olduğunu söylemek yerine, “dikkat çekici” in ne anlama geldiğini anlamak için özel bir dil kullanın. Böyle bir şey deneyebilirsiniz:

Tüylü tüy battaniyemiz Mısır pamuğundan çarşaflar, peluş yastıklar ve kadife kaşmir yorganlarla doludur.

“Keskin”, “Peluş” ve “Yazıt” kelimeleri, okuyucunun duygularına dikkat çekerek ve bu rahat yataklara batmalarını hayal etmelerine yardımcı olarak bir kelime görüntüsü çiziyor.

Bununla birlikte, belirli sıfatlar kullansanız bile, onlara kızmayın. Fazlalık sıfatı kopyanın hızını azaltabilir ve okunmasını zorlaştırabilir.

Hata: Foça otelleri web sitenizle çakışıyor

Muhtemelen, TripAdvisor’daki yorumları okuyana kadar gezginlerin yarısından fazlasının bir Foça otel odası rezervasyonu yapmadığını zaten biliyorsunuzdur. Bu nedenle, web kopyanızın geçmiş müşterilerinizin söylediği şeyle ilgilenmesi önemlidir.

Demek istediğim: Bir gezgin web sitenizde Foça otelin “rafine bir kentsel vaha” olduğunu, tesisin “modern” bir havasını okur. Ancak TripAdvisor’a gittiğimizde tamamen farklı bir deneyimi açıklayan 10 yorum görüyoruz.

Bu, odada belirtilen, “aileler” ve her odada yeni video oyunlarını okuyan ve yorumlayan tek “modern” ayrıntıdır.

Beklentiniz artık Foça otelin size anlattığından tamamen farklı bir hikaye anlatıyor. Ve merak etmeye başladınız.

Kaynak : https://www.hotelgrandamphora.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here