Küçük Ve Orta Büyüklükteki Foça Otelleri İçin Otel Yazılım Önemi 2018

0
427
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Küçük ve Orta Büyüklükteki Foça Otelleri İçin Otel Yazılımının Önemi

Foça Otelleri veya Mülk Yönetimi Sistemi için Foça Otel Yönetimi Yazılımı artık yeterince vurgulanamaz. Bir Foça otelin uzun vadeli başarısına katkıda bulunan en önemli faktörlerden biridir.

Son yıllarda, küçük ve orta ölçekli dünyadaki bütçe yolcularının yükselişi, dünyadaki yükselişe neden oldu. Bu, genel olarak ağırlama endüstrisinin genel görünümünü değiştirdi ve aynı zamanda konaklama endüstrisini doğrudan etkiledi.

Foça Otel Yönetimi Yazılımı (HMS) için anket, satıcıların malları için yazılım seçerken alıcıların istediklerini veya istediklerini tam olarak bulmak için yapılmıştır. .

Rapora göre, sektördeki Foça otel yönetim yazılımı alıcılarının % 54’ü bağımsız küçük ve orta ölçekli Foça otellerdir. Raporda ayrıca alıcıların çoğunluğunun, mülklerinin manuel olarak yönetilmesini ve özel olarak rezervasyon ve online rezervasyon imkanlarını sunan yazılımları arayan alıcıların geride bıraktığı en son yazılı siparişe tabi olduklarını belirtiyor.

Orta ölçekli Foça oteller için alıcıların çoğunluğu küçük
Bir yazılım çözümü arayanların veya yöneticilerin çoğunluğu 10 ila 50 oda (% 57) ile mülkü temsil eder. Alıcılar, B & B, hanlar, zincir Foça oteller ile büyük Foça oteller gibi yüzde 11 gibi çok küçük özellikler.

Bağımsız Foça Oteller, Tatil Köyleri ve Hanlar Birincil Müşteri
Raporda, farklı mülk sahiplerinin çeşitli yöneticileri ve sahipleri ile istişare edildiğinde büyük bir Foça otel veya zincir Foça otel için yazılım aramalarının yaklaşık yüzde 1’inin bulunduğunu gördük. Bu şaşırtıcı değil çünkü büyük markalar genellikle şirket içi veya şirket tarafından yönetilen yazılımlar için gitmek zorunda kalıyorlar. Bağımsız mülklerin yükselişi, alıcıların çoğunluğunun (yüzde 54’ü kombine edilmiş) bağımsız Foça oteller, hanlar ve tatil köyleri olduğu gerçeğinde çok belirgindir.

Yolcular bağımsız tatil köyleri, hanlar ve tatil köyleri için daha fazla tercih ettikleri için, mülkler artan talebi karşılamak için yeni teknolojilere ve gelişmelere uyum sağlamalıdır.

Foça Otel Alıcıların çoğunu daha iyi bir sisteme yükseltmek istiyor

Şimdi, özelliklerini yönetmek için kullandıkları yöntem sorulduğunda, katılımcıların yüzde 34’ü zaten bir mülk yönetim sistemi kullanıyor. Gelecek yüzde 28, elektronik tablo veya kağıdın manuel yöntemlerini kullandı, diğer yandan yüzde 15’i hiçbir yönteme sahip değildi.

“Diğer” kategoriler (yüzde 10) bağımsız bir rezervasyon sistemi kullanıyor ya da mülk yönetim sistemini kullanmayı bıraktı. Alıcıların yüzde yedi, yönetim yazılımını, ihtiyaçlarının karşılanması için rezervasyon tesisiyle birlikte kullanıyor ve son 4 yüzde kullanım yazılımı, onlar için özel olarak tasarlandı.

Alıcılar zengin özellikler ve daha hızlı yazılımlar istiyor
Raporda ayrıca alıcılar için çeşitli nedenler ortaya çıkıyor. Piyasadaki en yeni donanımlarla da uyumlu olan yazılımın yaklaşık yüzde 18’i hız ve verimlilik arıyor. Ankete katılanların yüzde 16’sı yeni bir ürün için gittiklerini, çünkü mevcut olanların gerekli özellikleri, Foça otelleri internet rezervasyonlarını ve Foça otelleri kanal yönetimini içermediğini ve yüzde 15’inin sadece üretkenliği arttırmak istediklerini söyledi.

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde Küresel Dağıtım Sistemi (GDS) kanallarının yükselişi, Foça otel online rezervasyonların bugün sektörde standart hale gelmesi ve GDS rezervasyonlarının 2011’den bu yana yüzde 14 oranında artması gerçeğini şaşırtmadı. Foça otellerinde en çok talep edilen özellikler, gerçek zamanlı ücretlere ve envanteri yönetme yeteneğine (GDS) ve sisteme bağlanma yeteneğine sahip değildir.

Yeni bir yazıya geçmek isteyenlere ek olarak, destek hizmeti için gayri resmi teknik yazılım eksikliği (% 15), kötü deneyim, kullanıcı arayüzü için GUI veya cevap verenlerin % 9 ve % 7’si ve kalan %6. Minimum yatırım gerektiren bir çözüm arıyor.

Foça otellerinde ilk zamanlayıcılar daha yüksek verimlilik bekliyor

İlk kez Foça otel yazılımı satın alanların yüzde 72’si, günlük operasyonlarında daha yüksek verimlilik elde etmek ve geleneksel yöntemlerden uzaklaşmak istediklerini açıkça göstermektedir. Mülk Yönetimi Sistemi, günlük işlemleri otomatikleştirebilir ve daha yüksek bir verimlilik düzeyi sağlayabilir.

Foça Otellerinde Rezervasyon ve Konuk Yönetimi Gerekli

Ankete katılan toplam anketin yüzde yirmi sekizi, mülk yönetim sisteminin merkezi işlevi olan rezervasyonlara girme ve düzenleme imkanının anketin en yüksek olduğunu belirttiler. Alıcıların gelecek yüzde 22’si online rezervasyon yapabilmek istiyor. Bu sayede Foça otel rezervasyonlarının % 65’inin online olarak yapılması sürpriz değildir.

Yaklaşık yüzde 11’i, Foça otelleri misafir yönetimi hakkında, misafirlerini daha iyi anlamaları ve daha iyi hizmet vermeleri konusunda bilgi sahibi olmalarına yardımcı olacak konuk yönetim özelliğini kullanacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here