İzmir Otellerinde Çifte Rezervasyonu Önleme 2018

0
563
Foça Otelleri
Foça Otelleri

İzmir Otellerinde Çifte Rezervasyonu Önleme Nasıl Olmalıdır ?

Foça Otelleri ve İzmir Otelleri için Çifte Rezervasyon Kabusları İçin Strateji Ve Öneriler,
Daha fazla rezervasyon yapmak için iyi bir iş. Doğru değil mi? Şey, her zaman değil. İzmir Otellerinin en büyük ve tatsız kabusu pembe rezervasyon İzmir otel odalarında. Gelecekteki gelişmeler, İzmir otelin şöhretini zedeleyebilir ve gelir kaybına neden olabilir. Sahtekâr konukları diğer İzmir otellerinde yüksek maliyetle ağırlayabilirsiniz. Her koşulda, mutsuz gezginler popüler inceleme sitelerinin sıkıntılarını belirtmeyi tercih eder (ör. TripAdvisor). Bu nedenle, İzmir otelleri çifte rezervasyonu, ciddi sonuçlara yol açabilecek hesaplanmış bir risktir. Bu, uzun vadede ziyaretçi sayısını azaltabilir. Yeni yaşlı gezgin iyi okunmuş, iyi bilgilendirilmiş ve bu tür problemlerden kaçınmak için gerçekten daha iyi kararlar verebilir.

Küçük ve orta ölçekteki İzmir otel sahipleri, resmi web sitesinde oda envanterlerini ve Online Seyahat Acentalarını (OSA’lar) yönetmek genellikle bir zorluktur. İzmir Otel rezervasyonu stratejiniz, satış rakamlarını iyileştirmek için çok çeşitli OSA ağları kullanmaktır; yanlış yönetim, marka bilinirliği oluşturma ve gelir üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir. Müşterileriniz, sahnelerin arkasında ne olduğunu merak etmiyor mu?

İzmir Otel Rezervasyon Sorunları ve Neden Oluyor?

Tek bir temsilci ile bulunmamak için birden fazla OSA’yı bir teklifle yönetmek
Oda envanterinin elle güncellenmesi için sıkıcı çalışma (manuel hatalar)
OSA’lar en son oda envanteri ayrıntılarına erişemez.
Oranları çeşitli platformlarda manuel olarak yönetin (mevsimlik fiyat, sezon dışı, paket fırsatlar, promosyon teklifleri, vb.)
Çeşitli platformlarda İzmir otel rezervasyonlarını yönetmek için zaman ve kaynak yetersizliği
Boşa stok ve kâr / zarar kaygısı (izin nedeniyle hiçbir oda kullanılmayan görüntüler veya sıfır gelir korkusu durumunda daha fazla gelir emri).
Oda rezervasyonlarında güvenlik olmaksızın belirli bir ajans için daha fazla oda ayırma

Yukarıda listelenenden başka sebepler olabilir. İzmir Otelleri çift rezervasyonu ortak bir sorundur ancak hem sizin hem de misafirlerinize muazzam bir stres getiriyor. Birincil hedefiniz boş odalardan kaçınmak ise çifte fazla rezervasyon stratejisi eksikliğiniz gelirinizi doğrudan etkileyebilir. Kullanılmayan odalardan korkma, işinize ve itibarınıza zarar verebilir. Her iki durum da kaçınılmalıdır, ancak güçlü bir İzmir otel, iki katına çıkma stratejisi ile yönetilebilir.

Bu ikili korkuya dayanarak ne tür misafirperverlik olacak? Kabusun ötesine geçeceğim; çünkü en nazik, yeni mülk, acımasız müşterilere sonsuz özür diliyor veya konuklara teklif ediyor ve en önemlisi, olumsuz konuk hissidir.

Mülkiyetini İzmir otelden ayıran ve mülkü geri verecek olan kararlara hızlı bir şekilde göz atmak için okumaya devam edin.

OSA’ları ve Rezervasyonları Yönetme

İdeal olarak, özel bir yönetici tüm İzmir otel rezervasyon sistemini kesintisiz bir prosedür haline getirebilir. Bununla birlikte, bu pratik olarak uygulanabilir değildir. Herhangi bir İzmir otel işletmecisi, bu görevi yerine getirmek için yalnızca birden fazla yönetici gerektirir. Buna ek olarak, bir çok elle güncelleme gerekmektedir.

İşte o zaman Kanal Yöneticisine gideceksiniz.

Kanal Yöneticisi nedir?
Bir Kanal Yöneticisi, mevcut tüm OSA kanallarını kullanılabilir stok ve ücretlerle otomatik olarak yönetir. Minimum karışıklık ile fiyatları, doluluk durumunu ve çok daha fazlasını güncellemek kolaydır ..

Kanal Yöneticisi ile şunları yapabilirsiniz:

Sınırsız potansiyel pazardan faydalanın
Mevcut oda kullanılabilirlik durumunuzu tüm kanallarda görüntüleyin
Tüm kanallardaki oranları güncelleme
Satış kanallarınızı kolayca takip edin
Dahili raporlara bir tıklama ile erişin
Rezervasyon hacmini yönetme
Satışları kaçırmadan geliri en üst düzeye çıkarın

Kanal yönetimi, birden fazla OSA üzerinde envanter ve oranları yönetmenizi sağlarken, ayrıntıları girmeniz ve rezervasyonlarınızı sonuna kadar elle izlemeniz gerekir. Yine, süreci hızlandırmak için tam verimlilikle saatler boyu çalışan bir ekip olmadığınız sürece İzmir otelin iki katı durumla karşı karşıya kalırsınız. Bu sıkıcı bir süreç olurdu.

İleriye yönelik en iyi yol, İzmir otel rezervasyonlarınızla kanal yöneticiniz arasında iki yönlü gerçek zamanlı bağlantı sağlayan bulut tabanlı bir İzmir otel yönetim sistemini kullanmaktır. Bulut tabanlı İzmir otel rezervasyon sistemi, rezervasyonlarınızı kişisel olarak yönetme ihtiyacınızı ortadan kaldırır. Kanal yöneticisi. Bir kanal yöneticisi ile bir İzmir otel müdürü sistemi kullanmak, İzmir otelin çifte rezervasyon problemlerini önemli ölçüde azaltır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here