İzmir Otellerinde Çalışan Eğitim Programları 2018

0
274
Foça Otelleri
Foça Otelleri

İzmir Otellerinde Çalışan Eğitim Programları

Foça Otelleri ve İzmir otelleri için tüm eğitimin adım adım anlatılması gerektiğini söyledim. Bunun nedeni, herhangi bir yeni çalışan için inanılmaz bir kaynak olacak ve başarısını hızlandıracaktır. İzmir otelleri için eğitmeninizi akıllıca seçin.

İzmir otellerinde öğrenme için güvenli, tehdit edici olmayan bir ortam yaratmak eğiticinin sorumluluğundadır.

Bunun çalışması için, antrenörün büyük insan becerilerine sahip olması son derece önemlidir. Yeni çalışanların insan olduğunu hatırlamak önemlidir, bu yüzden yeni üyeleri tanımak, ilişkiler kurmak ve tedavi edilmek istemeleri için hareket etmek için zaman ayırmak önemlidir.

Öğretim görevlisi, yeni görevler öğretirken sabırlı olmayı ve makul bir hız belirlemeyi planlamalıdır. İyi bir fikir, ilk kez yeni bir şey öğrenirken tekrar düşünmelerini sağlamaktır. Yoğun tempo ve yoğun ortam sadece sorunlara neden olur.

Bir antrenör başlamadan önce:

İyi bir eğitici, materyal ve çalışan / çalışan beklentileri yeni konumlarını anlamalıdır.

İşin net olduğundan emin olmak için sorular sorun.

İşler çalışmaya başladığında, onlara meydan oku.

Eğitmen, mevcut personeli günlük prosedürlerde nasıl çalıştığını göstermek için uzman olarak kullanmalıdır.

Hak ettiğin zaman övün.

Ayrıca, bir alışkanlık haline gelmeden önce kötü davranışları düzeltmek için eleştiri önemlidir. Yapıcı ve alternatif bir çözüm ile emin olun.

Yine, işinizin tüm yönleri için adım adım prosedürlerin önemini yeterince vurgulayamıyorum. Doğru adım adım süreç sahipleri, eğitmenler ve yeni personel, ikinci tahmin olmayacaktır.

İzmir otellerinde amacınız sadece tüm görevleri için adım adım prosedürleri uygulayabilen çalışanlara sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda onların ayakları üzerinde düşünmeyi de hedefliyor.

Aslında, yeni çalışanları, tüm çalışanları, işleri kolaylaştırmak veya Foça otel mülkünüzü iyileştirmek için fikirler aramaya teşvik edin. Hemen uygulanabileceklerinden emin olsanız bile, siz ve çalışanlarınızın keşfedebilecekleri yeni teknoloji fırsatları aradıklarından emin olun. Kim bilir? Bir sonraki büyük şeye gidebilir ve yarışmada daha avantajlı olabilirsiniz.

Dikkate alınması gereken başka bir eğitim tekniğini okuduktan sonra:

İşte. Bu, İzmir otellerinde bir çalışanın üst düzey çalışanların uzmanlığından faydalanmasını sağlar.

İzmir otellerinde bir çalışanın bir konuda ilgisi ve uzmanlığı varsa veya mülkün çıkarına olabilecek bir dış eğitim oturumuna veya konferansa katılıyorsa, tüm çalışanlar için bir şirket içi eğitim oturumu düzenleyin. Masrafınız varsa, maliyet üzerine teklif verebilir veya tüm tutarı ödeyebilirsiniz.

İlk altı hafta yeni bir çalışan için şarttır; bu süre boyunca, onlar için doğru iş olup olmadığına karar verir. Duymak sizin için bir sürpriz olabilir, ancak konaklama şirketlerinin % 33’ü herhangi bir eğitim almamaktadır. Eğer durum böyleyse, insanlar günlük yaşamda onlardan ne bekleyeceklerini, işlerine nasıl katkıda bulunabileceklerini bildiklerinde veya kariyerlerini nasıl geliştirebileceklerini nasıl biliyorlar?

İzmir otel personelinizi mülk sahibi olma konusunda eğitmek, maliyet kontrolüne katkıda bulunmak ve muhtemelen gelir elde etmek için daha iyi bir pozisyon getirmektedir. Eğer insanlar yaptıkları iş için nasıl para kazandıklarını anlarlarsa, ona katkıda bulunacak ve kendi fikirlerini ortaya koyacak bir konumda olacaklardır.

Bahsinizi iyi düşünülmüş, adım adım bir eğitim süreci ile koruyabilir ve yeni bir çalışanı, arzu ettiğiniz yaratıcı işçiliği tercüme edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here