İzmir Otelleri Ve Foça Otelleri İçin Rustik Banyo Dekorasyon Fikirleri 2017

0
727
Foça Otelleri
Foça Otelleri

İzmir Otelleri Ve Foça Otelleri İçin Rustik Banyo Dekorasyon Fikirleri

             Foça Otelleri ve İzmir Otel Dekorasyon denilince akla hemen pahalı objeler, değer biçilemeyen tablolar, özel işlemeli mobilyalar, astarı yüzünden pahalı boyalar vs. geldiği gerçeği ne yazık ki toplumumuzun yaşam seyrinde sıkça karşılaşılan bir ters yanılgıdır. Dekorasyon, insanın ruhunu, fikirlerini ve yaratıcılığını özgürce sergilediği bir dünyadır oysaki. Hayatınızın sadece küçük bir bölümünü dahi doğaya düşürdüğünüz oldu mu? Tabiatın rustik ve mistik kokusunu içinize çektiğinizde kendinizi huzurlu hissettiğiniz anlar oldu mu? Cevabı evet ise doğayı, onun bize sunduğu kadar olan kısmını yaşam alanlarınıza payda etme fikri size çok iyi gelecek. Stresli bir çalışma mesaisinden, kalabalık bir şehir trafiğinden güç bir şekilde evinize geldiğinizde kokusunu aldığınız reçinenin sizi götürdüğü ayrı dünyayı düşleyin…

Foça ve İzmir Otelleri İçin Doğal ve Bütçenize Uygun Bir Dekorasyon Fikri

Taş duvarların arasında bazen bir orkide çiçeği, bazen de içinde çağlayan şelaleleri ile ünlü orman manzaralı tabloların varlığı içinizi kimi zaman ısıtmıştır. Keza ahşabın görüntüsü ve kendine özgü kokusu da öyle. Bu dekorasyon fikrinde evinizin tamamını veya imkanlarınız doğrultusunda bir bölümüne uygulayabilirsiniz. Pahalı dekoratif objeler kullanmak yerine sahip olduğumuz veya kolayca sahip olabileceğimiz doğal malzemeleri kullanacağız.

Bu Fikri Uygulamaya Nereden Başlamalıyım?

Öncelikle evinizde var olan eski bir kilim, ahşap mobilya, anne yadigarı bir sürahi, baba yadigarı bir halı vs. aklınıza gelebilecek bütün eski kullanılmayan ve unutulmaya yüz tutmuş eşyalarınızı toplamakla başlayabilirsiniz. Çalışma odanız için salaş ve doğal bir ortam yaratmak konusunda bize gerekli tamamlayıcı desteği verecekler. Eğer duvarlarınızı ahşap parçaları ile kaplama fikrinden uzaksanız, öyle ise odanızın duvarlarını koyu mat ahşap görünümlü bir duvar kağıdı ile doğru ve simetrik bir şekilde kaplamakla devam edebilirsiniz. Rustik tasarımlarda kusursuz görüntü tabiri yerine salaş ve doğal görüntü tabirin ön planda olduğu unutulmamalı ve bu yönde çalışmalar yapılmalıdır. Duvarlarınızı kağıt ile kapladıktan sonra odanızın kullanılmaya yerlerine kullanılmayan veya eskiciden temin ettiğinizi eşyalarınızı yine yaratıcılığınıza göre yerleştirin. Duvar görüntünüzle uyumlu olması açısından eşyalarınızı uygun bir sprey boya ile boyayabilirsiniz. Eski bir kıyafet veya saklama sandığı rustik tasarımlar da olmazsa olmazlardandır. Bu dekorasyon fikrini uygularken odanızın tavanını, kapılarını, zeminini, avizelerini, yatağınızı değiştirmekten de çekinmemelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here