İzmir Otelleri Sürdürülebilir Misafirlik Endüstrisi 2018

0
493
Foça Otelleri
Foça Otelleri

İzmir Otellerinde Gelecekte Misafirlik Endüstrisini Sürdürmek

Foça Otelleri ve İzmir otelleri için yönetim sistemlerinde konukseverliği yönlendiren mülkiyet yönetimi sistemleri, konukseverlik sektöründe büyük ilerlemeler kaydetti. İzmir otelleri rezervasyon sürecini hızlandırıyorlar ve eski sistemleri bile mücadele eden İzmir otellerini atmaya yardımcı olabilirler. İzmir otellerinde manuel giriş miktarını azaltarak, insan gücü iş boyunca daha hayati görevler için serbest bırakılır ve İzmir otel büyümek için bir şansa sahiptir. Ancak hızla değişen bir endüstride İzmir otel operatörleri her zaman geleceğe bakmalıdır. İzmir otellerinde işletmeyi daha da ileriye taşıyacak yeni trend veya teknolojik yenilik nedir?

İzmir otellerinde bu yeni teknoloji araçları veya yazılım sistemleri hâlâ hayallerinizdeyse de, işinize yön veren bazı özellikler vardır.

İzmir Otelleri Mobil Uygulamaları

İzmir otelleri için mobil uygulamalar. Birçok İzmir otel mobil uygulamalar için son dakika rezervasyon imkânı sunar ve rezervasyon kolaylığı akıllı telefon kullanıcılarının çoğunu teknik açıdan çekmektedir.

İzmir otelleri için sosyal medya. Sosyal medya platformlarını kullanırken kutunun dışında düşünün. İzmir otellerine rezervasyon yapmak hakkında konuşmak için Facebook ve Twitter’ı kullanmak biraz paslı olabilir. Şehrin etkinliklerini ve görünümünü ve mülkün kalitesini göstermek için İzmir otellerinde instagram’ı veya askıya alınan videoyu kullanın.

İzmir otelleri için konuk deneyimlerini özelleştirin. İzmir otellerinde birçok PMS, tercihlerini hatırlar da bir adım daha ilerleyebilir ve bağlılık programlarına bağlanabilirler. Hizmet standartları yükseltilmekte ve her İzmir otel lüks bir İzmir otel gibi gerçekleştirilmelidir.

İzmir otelleri için sürdürülebilir olun maliyet, hizmet ve rahatlık müşterinin karar verme sürecinde kalıcı bir rol oynayacak ve bu sürdürülebilirlik olacaktır. İzmir otellerinde daha fazla insan çevre hakkında bilinçlenir ve destekledikleri işletmelerin aynı şeyi yapmasını ister. İzmir otellerinde enerji kullanımını ve temizlik hizmetini yakından takip ederek atıkların azaltılmasına yardımcı olabilirsiniz.

İzmir otellerinde ister yazılıma, cihazlara veya yenilikçi fikirlere bakmaya başlayın, geleceğe göz kulak olun. İzmir otellerinde geleceği hızlı bir tempoda sanki İzmir otel endüstrisinde olduğu gibi düşünmek bile mümkün değildir.

İzmir Otellerinde Bulut Tabanlı Kanal Yöneticinin Avantajları

Bir rahatsız edici olana çalışan sayısız dalgayı takip etmek zor olabilir. İzmir otel mülkünüzü tanıtmak için çok fazla kanal olduğunda, bunları düzenli olarak ve aynı sayfada tutmak zor olabilir. İzmir otellerinde açık odalar ve rezervasyonları bir kanal yöneticisi ile organize etmek ve izlemek çok daha kolaydır, ancak iyileştirme için hala yer var. Dünyanın stresleri omuzlarınızı kaldırıp bulut tabanlı bir kanal yöneticisine geçtiğinde ağırlıksız hissedeceksiniz. İzmir otellerinde bu zahmetsiz teknoloji, zamanında, etkili ve tamamen entegre kanal yönetiminin yükünü taşıyacaktır.

İzmir otellerinde en yeni teknolojiyi kullanmak sadece gösteri için değil. Size daha profesyonelce anlayış sağlamanıza yardımcı olabilir, ancak aynı zamanda pratik olarak inanılmaz. İzmir otellerinde bulut yöneticileri ile güncelleme işleminde herhangi bir gecikme olmaz. Bulut tabanlı teknoloji ile, kanalların bulunduğu İzmir otelleri web’e bağlısınız. Bu güncellemeler hemen tüm platformlarda canlı olarak sunulmaktadır, bu nedenle mülkünüzde kötü sonuçlara yol açacak bir oran eşitleme sorunu veya tutarsızlık yoktur. İzmir otel sorularınız veya rezervasyonlarınız belirlendiğinde, bağlantılı mülk yönetim sisteminiz, sisteminize yansır ve böylece, çifte rezervasyon veya fazla rezervasyon yapma riskini azaltır. İzmir otelleri online bağlantılı kanallarla en verimli iletişim için, İzmir otel işletmecileri aynı ortamı kullanmalıdır: bulut tabanlı Web bağlantısı.

İzmir Otelleri Bulut Tabanlı Kanal Yöneticisi

İzmir otellerinde bulut tabanlı bir kanal yöneticisinin avantajları çok değerlidir. Bir instilasyona ya da masrafa mal değildir ve ön büro operasyonlarınızı düzleştirir. Bu anahtar, emlak yönetim operasyonlarınızda devrim yaratabilir. 2 yönlü arayüz, otomatik güncelleme, erişilebilirlik ve yerden kayıpları ortadan kaldıran bir bulut tabanlı kanal yöneticisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here