İzmir Otelleri Rekabet Yolları 2018

0
602
Foça Otelleri
Foça Otelleri

İzmir Otellerinde Rakip Otelleri Kazanmanın Yolları

Foça Otelleri ile Paketler ve fırsatlar: İzmir otellerine seyahat edenler, konaklama için rezervasyon yaparken çeşitli paketler ve fırsatlar arayacaktır. Onlara rezervasyon ya da doğrudan rezervasyon için herhangi bir eklenti hizmeti içeren bir spa paketi önerirseniz, kesinlikle İzmir otel seçim kararları vermeniz konusunda size yardımcı olurlar. Paketleri bir miktar ekleyin ve rakiplerinizi ayırt etmek için kullanın.

Çevrimiçi pazarlama: İzmir otelleri için arama kanallarında ve listelerde olmak, sizi rakiplerinizden ayrı tutmak için özellikle önemlidir; özellikle bazıları hala bir web siteniz yoksa. Etkili SEO sayesinde gezginlerin İzmir otelin web sitelerini keşfetmesini kolaylaştırıp yerel ağ geçitlerinde yer alarak, gezginlerin OSA’ya gitmeden sizi tanımasına yardımcı olabilirsiniz. Kısaca, sosyal medya, yerel dizinler, listeler ve daha pek çok şey gibi tüm çevrimiçi kanalları bulabilirsiniz.

İzmir Otelleri Sosyal Medya Rekabeti

Sosyal medya yoluyla korkmak: Sosyal medyanın en çok sosyal medyaya vaad ettiği İzmir otel endüstrisinde popülerlik kazanması. Yeni bir müşteri ilişkileri ve teknoloji araştırması, İzmir otellerinin % 90’ında aktif olarak Facebook kullanıyor ve % 78’i misafirlerle etkileşimde bulunmak için Twitter kullanıyor. Facebook kullanıcılarının % 63’ü, Instagram kullanıcılarının % 57’si ve Twitter kullanıcılarının % 46’sı her sitede her gün ziyaret ediyor. Dolayısıyla, İzmir otelleri sosyal medyadaki varlığınız daha fazla yolcu çekmenize yardımcı olacak ve sosyal medya stratejilerinin iyi düşünülmüş olmasına ve kendinizi rakiplerinizden ayırmanıza yardımcı olacaktır.

İzmir Otel Hizmetleri

Hizmetinize Etkisi: İzmir otellerinde yeni konuklar mevcut misafirlerden gelen yorumlarla dolaşırken servise odaklanın. İzmir otel tesisleri, oda olanakları, mümkün olan en iyi yere sahip olabilirsiniz, ancak hizmetiniz işaretlenmediyse konuk memnuniyetsizliğine neden olacaktır. Üstün olanaklar ve hizmetler rakipsizdir ve mükemmel bir konaklama sağlamak için kaynar. İnceleme ortam sitelerinden bazılarına bakarsanız, değerlendirme yapmayan konukların deneyimlerini, personelin onları nasıl tedavi ettiğini ve konaklamaları açısından diğer otellerden ne kadar farklı olduklarını göreceksiniz. Gezginler, etkinliklerden ziyade İzmir otellerinde faaliyetlere daha fazla odaklanıyorlar, böylece otel personeli onlara en iyi tedaviyi ve en sonunda sözlü tavsiyeyi verecektir.

İzmir Otel Gezileri

Gezgininizin İzmir otel tarafından satın alınması ve satın alınması gereken bu aşamada en iyi sonucu elde etmek için tüm araçları kullanmanız önemlidir. Yeni çağ teknolojisi, İzmir otel konuklarının potansiyel konuklara kolayca ulaşmalarına yardımcı olabilir. Gelecekteki blogda, teknolojinin sizi yolcuların gözünde tutmasının ve onlara yardımcı olmanın önemi hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here