İzmir Otelleri Ve İzmir Otel Fırsatları 2017

0
607
İzmir Foça Turizm
İzmir Foça Turizm

İzmir Otelleri Nasıldır ?

Foça Otelleri ve Nüfusu bakımından incelenmiş olduğu süre Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir, ülkemizin güzel sıfatının layık görüldüğü şehirlerden biridir.  Yıl süresince milyonlarca yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği icra eden şehirde İzmir otelleri de senenin her mevsiminde hizmete açıktır.  Şehrin haiz olduğu İzmir Limanıyla ticari hizmetlerinin oldukça sayıda olması ve internasyonal hava alanı etkisiyle kolay ve konforlu bir ulaşım sunması konuklarını ağırladığı Alaçatı ve Çeşme benzer biçimde dinlence beldelerinin yoğun ilgi görmesi de şehri yıl süresince iş adamları, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası haline getirmiştir.

İzmir Otelleri Ve Fırsatları

İzmir’e yıl süresince gelen konukların konaklamada seçim yapabileceklerin birçok tesis ve oteller bulunmaktadır.  Bu otellerin bir kısmı il merkezinde bir kısmı ise ilçelerde hizmet vermektedir.  Nerede ise hepsi de misafirlerine kusursuz hizmet vermektedir.   Birbirinden kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile dünyanın her yerinden gelenlerin uğrak noktası olan ve İzmir otelleri kategorisinde yer edinen şehir otelleri il merkezinde olup,  çoğunlukla iş amaçlı gelenlerin ilk tercihleri içinde yer verilmiştir.  Büyük ve lüks konaklama yeri arayanlar için çağıl tasarımlı beş yıldızlı oteller, büyük oteller ve her şey dâhil olan otellere öncelik vermektedir. İzmir’in ilçelerinde hizmet vermekte olan oteller kafelere, barlara, restoranlara, alışveriş noktalarına, eğlence merkezilerine otogara, havaalanına,  zamanı bakımdan büyük ehemmiyet taşıyan gezilecek mekânlara oldukça yakın mesafede bulunmaktadırlar.

İzmir Otel Tutarları

Ülkemizin en büyük üçüncü şehri olan İzmir de oldukça sayada lüks otelleri zinciri bulunmaktadır. Bu oteller dünyanın her yerinden toplantı, kurultay ve seminer için gelen misafirlerini kusursuz hizmet anlayışı ile ağırlamaktadır.  Merkezde oldukça kaliteli ve şık oteller olmasına karşın, İzmir beldelerinde hizmet veren butik otellere talep daha fazladır.  İzmir’de lüks oteller ve büyük oteller zinciri yoğun olduğundan dolayı otel tutarları da farklılık göstermektedir.  Şehrin beldeleri ile minik ilçelerinde bulunan minik ve butik otelleri yoğunluktadır.   Butik ve minik oteller il merkezinde bulunan otellere bakılırsa birazcık daha uygun fiyatlı hizmet vermektedir.  Her zevke ve bütçeye hitap den İzmir otelleri bulunmuş olduğu konuma bakılırsa de fiyat farkı vermektedir.  İl merkezinde bulunan oteller belde ve ilçelerde bulunan otellere bakılırsa birazcık daha yüksek fiyatlıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here