İzmir Otelleri İçin Dijital Pazarlama Fikirleri 2018

0
264
Foça Otelleri
Foça Otelleri

İzmir Otelleri İçin Dijital Pazarlama Fikirleri

Çevrimiçi rezervasyonların artırılması ile başarılı olmak isteyen tüm İzmir otellerin iyi bir dijital pazarlama stratejisi geliştirmeleri tavsiye edilir. Sonuçta, böyle bir cihaz yelpazesinin bunu yapacağı çok büyük bir kitle var.

Detaylar : https://www.hotelgrandamphora.com

İstatistiksel Beyin’e göre, her yıl online olarak 148 milyon seyahat rezervasyonu yapılmakta – bu, tüm seyahat rezervasyonlarının yüzde 57’sidir. Ve mobil cihazların giderek artan erişimiyle, bu rakamın gelecekte büyümeye devam etmesi muhtemeldir. Ancak bir kez temelleri öğrendikten ve bir İzmir otel online pazarlama stratejisi uyguladıktan sonra, aynı şeyleri yapan diğer tüm özelliklerden, özellikle de yakınlardaki rakiplerinizden nasıl ayrılıyorsunuz? Göze çarpan bir ses elde etmek zor olabilir. Diğer tüm gürültüler, ama size yardımcı olabilecek bazı püf noktaları ve teknikler var ve uzun vadede alt çizginizi artıracağınızı umuyoruz.

Burada, bazılarına bir göz atacağız.

İzmir Otellerinde Çok Kanallı Olun

Kitlenizin tamamı çevrimiçi bir yer aramayacak, bu yüzden çeşitli farklı kanallara sahip olmak çok önemli. Örneğin, bir online rezervasyon acentesiyle bir oda rezervasyonu yapmak isteyebilirsiniz (doğrudan rezervasyonla daha fazla para kazanacak olsanız da). Bu blogla da ilgilenebilirsiniz. Bu sayfa ile ilginizi çekebilir. İzmir otelleri için bir blogcu arıyorsanız, örneğin, sadece ücretsiz bir gece kalmak olabilir. Göz önünde bulundurulması gereken sosyal medya da var. Google, arama motoru optimizasyonunda liderdir ve arama motoru optimizasyonunda (SEO) liderdir. Arama motoru optimizasyonunda liderdir.

İzmir otelleri web sitenizi denetleyin

İzmir otelleri web sitenizi düzenli olarak denetlerseniz, ne yaptığınızı anlamanıza yardımcı olur. Bunu bir kez kurduktan sonra, hemen çıkma oranını düşürme ve okuyucu katılımını iyileştirme amacıyla bunları revize edebilirsiniz. Kapak tarafında, kitleleriniz hakkında bilgi edinmenize yardımcı olabilecek en popüler web sitesi alanlarını da gösterebilir. Maksimum performans için optimize edilmeleri gerektiğinden, geleneksel sitenize ve mobil web sayfalarınıza her zaman ayrı ayrı göz atın; Bu konuda makalemizde bolca bilgi sahibiyiz, bu yüzden yardıma ihtiyacınız varsa bir göz atmayın. Bu bölüm için rakiplerinize bir göz atmayı unutmayın, çünkü misafirler ile etkili bir şekilde etkileşime giriyor ve onlara nasıl öykünebiliyorsunuz?

Her Zaman Markalaşmayı Unutmayın

İzmir otellerinde promosyon materyaliniz boyunca marka mesajınızla tutarlı olmanız gerektiğini biliyorsunuzdur, ancak ortaya koyduğunuz her şeyin sizin benzersiz satış noktalarınız olduğundan emin olursunuz. Kalmak için harika bir yer arıyorsanız, kalacak yer budur, kalacak yer budur.

Kişiselleştirin

Kalmak için harika bir yer. Kalmak için harika bir yer. Neyse ki, bu sizin ve gelecekteki izleyicileriniz kadar zor değil. Check-in ve e-posta alıcılarındaki sorularınızı alın ve ileride İzmir otel konuk deneyimini iyileştirebilirsiniz. Örneğin, önceki sakinlerin en yakın toplu taşıma hizmetine ulaştıklarını söylediklerini biliyorsanız, gerçekten takdir edilmeli ve hatırlanmalıdır.

Tıklama Başına Ödeme Yapmayı Düşün

Araştırmamızda, bu sayfalarda daha önce ele aldığımız çeşitli avantajlar ve dezavantajlar var ve yeni eğilimler ortaya çıktıkça ve daha fazla araştırma yapıldığı için tekrar döneceğinden şüphe etmeyeceğiz. Bütçeye sahip olmamanız olabilir, ancak akılda tutulması gereken bir yoldur. PPC’nin hayal edebileceğiniz kadar pahalı olmadığını unutmayın – aslında ayda sadece birkaç kilodan başlayabilir ve size trafik getirme konusunda gerçekten bir fark yaratabilir. İzmir otellerinde stratejinizi dikkatlice değerlendirmek ve sizin için niş ve alakalı anahtar kelimeler seçmek önemlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here