İzmir Otelleri Gece Denetim Raporları 2018

0
620
Foça
Foça

İzmir Otelleri İçin Gece Denetimi Raporları Ne Kadar Yararlı?

Foça Otelleri; Geçmişin aşılması, yani geçerli günün hesabı kilitlendiğinde bir sonraki iş gününün tarihi. İzmir otellerinde Gece Denetimi süreci, gün içindeki işlemleri ve ortaya çıkan koleksiyonları özetleyen günlük raporlarla (Gece ??Denetim Raporları olarak anılır) sona erer.

İzmir otellerinde Gece Denetimi Raporları her gün üretilmektedir. İzmir Otelin günlük aktivitelerini ve işlemlerini uzlaştırır ve değerlendirmek üzere yönetimine gönderilir. Bu raporlar, İzmir otel verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için oldukça etkili. Bu raporlarla, yöneticinin günlük oda doluluk rakamları sağlayabilen ve yavaş satışlara yanıt vermek ve yanıt vermek için günlük bir fırsat sunabilen diğer finansal rakamları vardır.

İzmir Otelleri Gece Denetim Odası ayrıntı raporu: İzmir otellerinde odaların, mevcut odaların, check inlerin, check-outların, gösterilerin ve iptal günlerinin bir resmini verir. Bu rapor, yukarıdaki maddelerden herhangi birine tıklayarak daha ayrıntılı olarak delinebilir.

İzmir Otelleri Kontrol Sayaçları

İzmir Otelleri Gece Kontrol Sayaç Raporu: İzmir otelleri için nakit ve kredi kartı makbuzları ve para çekme işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi sağlar.

İzmir Otelleri Gece Denetimi Geliri Raporu: İzmir otellerinde oda, gelir, iptaller, gelir dağıtılması ve diğer POS gelirleri hakkında bilgi sağlar. Bu raporda, Seyahat Acenteleri, Şirketler, Web vb. Gelir, çeşitli içerik ve ticaret kaynakları aracılığıyla da gösterilir.

İzmir Otelleri Gece Denetleme Vergi Raporu: Rezervasyon geliri ve KDV, Lüks Vergi, Hizmet vergisi vb. diğer POS gelirlerindeki tüm vergi bilgilerini de içerir.

Misafirperverlik zorlu ve artan bir rekabettir; İzmir otellerinde gece denetim raporları, hedeflere ulaşmada çok önemli bir rol oynayabilir. İzmir otellerinde gece denetim raporlarının günlük olarak izlenmesi önerilir, çünkü gece denetim raporları oda doluluk ve finansal performans hakkında günlük geri bildirim sağlar. Raporların günlük olarak görüntülenmesi ve zamanında verilen yanıt, yönetim için belirlenen hedeflerin başarılması üzerinde daha fazla kontrol sağlamaya yardımcı olur. Kurumlar ve seyahat acenteleri için kredi limiti olan birçok İzmir otel kısmi veya tam ödeme talepleri gönderme fırsatı bulmaktadır. Buna ek olarak, üretilen Sayaç raporu, muadillerinin gerçek nakit tahsilatları ve sayaçlardan gelen kredi kartı makbuzlarıyla mutabık kılınmalıdır. Bu raporlar aynı zamanda mali verileri mutabakat etmek ve gün içindeki tüm gelirlerin doğruluğunu sağlamak için kullanılır.

İzmir Otelleri Otomatik Gece Gözetimi

Otomatik Gece Gözetim Raporları ile Gece Süpervizörünün azaltılmış bir kopyası vardır. Mülk yönetim sistemleri ile otomasyon yoluyla kazanılan bilgilere göre, mutabakat ve devrilme bir düğmeye basarak gerçekleşir. Bu nedenle, İzmir otellerinde üst düzey yönetim, artan verimlilik ve satış elde etmek için, bu raporlardan alınan geri bildirimleri akıllıca denetlemek ve kullanmak için normalden daha fazla zaman ve bilgi alır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here