İzmir Otelleri Cloud Farkı ve Gücü 2018

0
558
Foça Otelleri
Foça Otelleri

İzmir Otelleri İçin Cloud Gücü

Foça Otelleri; İzmir otellerinde teknoloji ve yenilik bizi şaşırttı. Her yıl, sayısız yeni yenilikçi çözümler ve teknolojik kavramlar piyasaya girmekte, problemlere çözüm bulabilmekte, problemleri çözmekte, operasyonları kolaylaştırmakta ve endüstriyi canlı tutmakta ve değiştirmemektedir.

Teknoloji ve İzmir Otel Endüstrisi

Misafirperverlik ve seyahat, teknoloji sayesinde her zaman dinamik ve dinamik olmuştur. Global Dağıtım Sistemi (GDS) ve OSA Meta Arama Motorlarından Online Seyahat Acentalarının (OSA) gelmesini gördük. İzmir Otelde anahtar kart sistemleri, eğlence sistemleri, çağrı muhasebe sistemleri ve daha fazlasını gördük. Bugün sayısız sistem ve departmanlarla bir İzmir otel yönetmek daha zorlu ve karmaşık. Son iki yıldır ağırlama alanındaki yeni eğilimlerden biri olan Cloud, tartışılan ve kabul gören en çok konuşulan konulardan biri olmuştur. Küçük ve orta ölçekli İzmir otel zincirlerinden Opera ve Amadeus gibi bulut tabanlı gayrimenkul yönetim sistemlerine, 5 yıldızlı İzmir otel zincirlerine kadar olan herkes, bu dev dalgayı süpürmekten kaçınmak için Cloud’a dikkat etmek zorunda kaldı.

Bulutlar ve İzmir Otelleri için ne anlama gelir?

Neden bulut teknolojisinin yaygın olarak kabul görmesi ve yenilenmesi, İzmir otellere verdiği güçten kaynaklanmaktadır.

1. Küçük ve Orta Ölçekli İzmir Oteller İçin Bulut

İzmir Otelcilik sektöründeki KOBİ sektörü en büyük avantaj kazanmıştır. Artık bir emlak yönetim sisteminin en iyi özelliklerini uygun bir maliyetle elde edebiliyor. Özel tak-çalıştır seçeneği sayesinde küçük İzmir otel işletmecileri tesislerinde en uygun özellikleri seçebilir ve yalnızca bu özellikler için ödeme yapabilirler. Oyun alanlarını organize etme ve işletmede verimlilik bakımından İzmir otel, aile yanı, motel veya 20 odalı bir İzmir otel için 5 yıldızlı bir İzmir otelle rekabet edebilir. Aynı zamanda müşteri hizmetlerini iyileştirmek için düzgün süreçler.

2. Daha Hızlı Yatırım Getirisi ve Sermaye Harcaması Yok

İzmir Otelleri, artık bir emlak yönetim sistemine sahip olmak için sermayenin giderine bakmaktan korkmuyor. İzmir otellerinde Cloud PMS, sermaye maliyetleri gerektirmez ve abonelik modeli sayesinde anında yatırım getirisi sağlar. Bulut tabanlı bir PMS kullanan bir İzmir otel, neredeyse sıfır altyapı maliyetine sahiptir. İzmir otellerinde Cloud, veri sunucularını, veri güvenliğini yönetmek ve BT çalışanlarını korumak için özel BT personelini çalıştırma gereksinimini ortadan kaldırır. Bulut sistemi ile ihtiyacınız olan şey bir internet bağlantısı ve bir tarayıcıdır.

İzmir Otellerinde Misafirperverlikle daha fazla kontrol

Bir İzmir otelci daha fazla kontrole sahip olabilir ve İzmir otele daha iyi erişebileceği her yerde Bulut’a her an erişebilir. Neredeyse tüm Bulut sistemleri akıllı telefonlarda ve tabletlerde iyi çalışır ve İzmir otelciler hareket halindeyken olayları izleyebilirler.

4. Bulut üzerinde Basit ve Etkili Bütünleşme

Bulut çözümleri nedeniyle, küçük bir İzmir otel için entegre sistemler artık akla gelmiyor. Cloud PMS artık eğlence sistemleri, çağrı muhasebesi, anahtar kartı sistemleri ve daha fazlası gibi dış sistemler ile uygun maliyetli entegrasyona izin veriyor.

5. Asla yaşlı değil

Bulut teknolojisi ile program güncellemeleri ve en son sürümleri hakkında endişelenmeniz gerekmez. İzmir otellerinde yeni teknolojinin eski sürümüyle uyumluluk konusunda endişelenmeniz gerekmez. Bulut tabanlı sistemler asla eski haline gelmez ve en son yükseltmeleri ve yükseltmeleri İzmir otelde ekstra bir ücret veya çaba harcamadan geçirirler.

İzmir Otellerinde Geliştirilmiş Müşteri Hizmeti

Su samurları şimdi misafir bilgilerini ve sadakat programlarını yönetmek için Bulut Tabanlı CRM kullanıyor. Bazı İzmir oteller, daha küçük donanım ve yazılım alanı nedeniyle bulut tabanlı sistemleri kullanıyorlarsa, Wi-Fi kullanımı açısından konuk memnuniyetinin keyfini çıkarabilirler.

Bulutların içinde hala değil misin?

İzmir otellerinde bulut, maliyet etkinliği, esneklik ve entegrasyon kolaylığı, artmış veri güvenliği ve güncel olmayan sermaye yatırımı şansını ortadan kaldırır. İzmir otellerinde Cloud PMS şimdi seyahat endüstrisinde konukseverlik ve ön cephede rekabetçi kalmak isteyen akıllı misafirperverlik için bir seçimdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here