İzmir Otelleri Check İn ve Check Out İşlemleri 2018

0
779
Foça Otelleri
Foça Otelleri

İzmir Otellerinde Check in/ Check out’u Basitleştiren Yollar

Foça Otelleri ile Birlikte İzmir Otelin check-in sistemi kesinlikle yıllar geçtikçe gelişti. Hızlı bir hizmet, herhangi bir konuk için en önemli önceliklerden biridir. Otomatik check-in, konukların ön masada vakit geçirmeden odasına hızlıca geçmelerini sağlar. Geleneksel manuel yöntemleri kullanan İzmir otellerinde, misafirlerin bekleme süreleri artmakta ve yorgun yolcuların kafasında yanlış bir izlenim yaratma riski bulunmaktadır. Bu sadece “kötü hizmet” gösterir – İzmir otel markanız için en iyi önlenebilir etiket.

Önemli bir İzmir otel check-in sistemi ve check-out sistemi, misafirlerin bekleme sürelerinin önemli ölçüde azaltılmasını sağlamak için mükemmel olmalıdır. Otomatik bir işlem, ön büro personelinin, masaya gelen konukların sayısına bakılmaksızın sistemin hızlı bir şekilde çalışmasına izin veren tüm ayrıntıları bulundurmasını sağlar.

İzmir otellerinin online check-in sistemi İzmir otelcileri için süreci nasıl hızlandırabilir?
Teknoloji aslında bir oyun değiştirici olabilir. Nasıl bulacağımı öğrenmeme izin verin.

İzmir otele girişleri basitleştirmek için akıllı bir ön büro oluşturmak için 4 yol ve İzmir otel sahipleri için ödeme süreci:
Gelişmiş teknolojilerin kullanılması İzmir otel sahiplerinin konuk deneyiminin her yönünü geliştirmesine yardımcı olabilir. Akıllı İzmir otel sahipleri, olağanüstü hizmet sunmak için konukların beklentilerinin ötesine geçmenin önemini bilir. Ve teknoloji gerçekten her gün daha basitleşir.

1. Mobil Check-in, kendi kendine check-in’e odaklanın
Bir sürücüden sonra İzmir otelinize gelen herhangi bir konuk, hızlı bir check-in işlemini beklemek zorunda kalacaktır. Ön masada bekleme süresini azaltmak için uzaktan check-in’i kullanın. Bu, misafirleriniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı, internette sörf yapmanızı ve istedikleri odayı seçmenizi sağlar. Bir İzmir otelin mobil check-out ve check-in sistemi, sadakat kartı üyelerine mobil uygulama aracılığıyla da erişilebilir hale getirilebilir. Konuklar hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve çevrimiçi imkanlardan faydalanabilir. Mobil cihazlar için optimize edilmiş bir İzmir otel yazılımının yardımı ile otomatikleştirilmiş bir çıkış da hızlı olabilir.

Lobideki check-in işlemleri  ayrıca, konukların yardım etmesini beklemeden ihtiyaçlarını ayarlayarak konukların yalnızca check-in yapmaktan fazlasını yapmalarını sağlar. Otomatik check-in, evrak kullanımını azaltır ve konuklar teknoloji nedeniyle neredeyse check-in yapabilirler. Barkodu alan tescilli misafirler, İzmir otelin ön masasını atlayarak oda kapılarını kolayca çalıştırabilirler. Otomatik check-in ve İzmir otel kontrol sistemleri, tüm süreci aynı anda kişiselleştirmeyi kolaylaştırır.

2. Misafir kredinizi kullanın, zamanında kazanın
Bulut tabanlı bir emlak yönetim sisteminin yardımıyla, bir İzmir otele check-in işlemi her zaman daha hızlıdır, özellikle sistem misafir verilerini saklayabiliyorsa. Yinelenen geziniz hakkında bilgilendirilmek rezervasyon sırasında ve check-in sırasında da yardımcı olur. Belgedeki belgeleri, aynı verileri tekrar tekrar yakalama ihtiyacını ortadan kaldıran bir kimlik belgesi olarak depolayabilirsiniz. Mevcut hizmetleri kişiselleştirmek kolaydır. Odaların tercihleri ??hakkında bilgili olmak, İzmir otel personeliniz için zaman kazandıracak, müşteri gereksinimleri ve daha fazlası. Bu bilgiye erişim, check-in ve check-out sırasında harcanan süreyi azaltacaktır.

İzmir Otelleri Hızlı oda ataması

Misafirlerin beklentileri vardır ve isteklerini check-in sırasında değiştirebilirler. Konuklar, alt katta oda yükseltmesi veya farklı bir oda talep ettikleri bir durumla karşı karşıya kalırsa ne olur? İzmir Otelin oteldeki çevrimiçi check-in sistemini bir İzmir otel emlak yönetim sistemi (PMS) yardımıyla basitleştirebilirsiniz. Son dakika talepleri için bir oda ayırmak kolaydır. Tek yapmanız gereken, gerekli sistemi girmek ve mevcut odaları tercihlerinize göre kontrol etmektir. Bir konuk isteğini kolayca yerine getirebilir ve beklentileri kesinlikle karşılayabilir ve harika bir ilk izlenim bırakabilirsiniz.

4. Çıkış için daha hızlı faturalandırma
Hızlı bir İzmir otel check-out da konuklarınıza olumlu bir etki yaratmanın anahtarıdır. Bulut tabanlı bir İzmir otel rezervasyon sisteminin yardımıyla faturalandırma prosedürlerini otomatikleştirebilir ve hemen tüm işlemi basitleştirebilirsiniz. Kurumsal hesaplar için faturaları kolayca yazdırın, oda paylaşanlar arasında faturaları bölün ve bir tıklama ile farklı sayaçlarınızdan satış faturaları ekleyin. Departmanlar arasındaki koordinasyon, telefon görüşmelerinde harcanan zamandan tasarruf sağlar ve hatalar için yer bırakmazsınız. Yakalamak için sabah erken uçan konuklar, İzmir otelin mobil check-out sistemini kullanabilirler. Bulut üzerinde bir PMS gibi akıllı teknolojilerin yardımıyla herhangi bir fatura problemi olmadan süreci kolayca hızlandırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here