İzmir Otelinizde Özel Partilere Ev Sahipliği Yapmak İçin İpuçları 2018

0
301
Foça Otelleri
Foça Otelleri

İzmir Otelinizde Özel Partilere Ev Sahipliği Yapmak İçin İpuçları

İzmir Foça otellerinde kutlamanın gerekçelerine bakılmaksızın, özel bir parti için yer kiralayan konuklar ekstra özen ve dikkat gerektirebilir. Rezervasyonun yapıldığı andan itibaren temizlik işleminin tamamlanmasına kadar tüm personel, misafirleriniz için mümkün olan en iyi partiyi barındırmanın ortak hedefi doğrultusunda çalışmalıdır. Mükemmel parti katkıları yapma olanağınızın yanı sıra pek çok faktör olmasına rağmen misafirleriniz için mümkün olan en iyi çevrenin oluşturulması için çalışmalısınız.

İzmir otelleri için sahip olduğunuz bir sonraki özel tarafın sizin için en iyisi olduğundan emin olmak için bu ipuçlarını uygulayın:

Sunulan tekliflerinizi bir partiye uyarlayın – İş toplantılarında düğün veya doğum gününe kıyasla çok farklı bir his var. Hyatt, özel bir “HyaTTeen Süiti 16” başlattı ve bu süper Sweet 16 uyku partisi tecrübesini sunuyor. Bununla birlikte, bu paketin pek çok özelliği farklı demografik konuklara hitap etmiyor.

Parti Planlayıcısı ile Çalışma – İzmir otellerinde bir parti planlamacınız varsa, toplantıdan önce etkinliği planladığınızdan emin olun. Bu hem planınızı gözlemlemenize hem de puanları birlikte onaylamanıza veya reddetmenize olanak tanır. Bir yedekleme planı yapmak gerektiğinde, toplantının zaten yapıldığından emin olun.

“Bir mola ver, satın alın” politikası – Parti mekanınızı kiralayan bir grup zorba varsa, onlara bu politikayı bildirin. Oda veya parti alanında herhangi bir hasar varsa, hasar almak veya kaldırmak için konukların kredi kartı ücretlendirilebilir.

Her şeyi stoklanmayacak şekilde saklayın – ister parti odasında ister konuk odasında stoklanıp sunulabilecek her şeyi saklayın. Bu nedenle birçok kişi bir İzmir otelde bir parti vermeyi seçtiğinden, beklentileri karşılamak önemlidir.

İzmir otellerinde konukları izleme – Bir başka önemli faktör, davet edilen misafirlerin parti odasına girmesini sağlamaktır. Eğlenceyi mahveden parti partilerinin olmasını istemezsin.

İzmir Otelinizi partiye nasıl çevirirsiniz?

İzmir Otelinizi misafirler için bir parti varış noktası haline getirerek daha fazla gelir elde edin. Bağımsız otel işletmecileri, reklamları veya üçüncü taraf sitelerine yatırım yapmak yerine markalarını tanıtmak için çeşitli ücretsiz pazarlama araçlarını kullanabilirler.

Nasıl çalışır:

Ağızdan ağıza pazarlama: İzmir otellerinde yeni bir konuk veritabanı oluşturmak için endişe etmeden önce, mevcut konuklara bir göz atın. Bunlar, İzmir otelinizde kalmış, İzmir oteliniz ve hizmetleriniz hakkında iyi bilgilendirilmiş insanlar. Onlara partileri ağırlamaktan çekinmeyen e-posta yolla. Ayrıca bazılarını ailenize veya arkadaşlarınıza havale etmelerini isteyebilirsiniz. Pazarlık yaparken onlara bir indirim yapabilirsiniz. Savaşın yarısı kazandı!

Sosyalleşin: İzmir otellerinde konukları çekmek için bu özgür ancak güçlü aracı kullanın. Onları ilgilendiren ilginç mesajlar yoluyla listeleyebilir veya parti salonunuzda insanları çekecek resimler koyabilirsiniz. Sosyal medya ile ilgili soruları yanıtlayarak konuşmaya katılın. Konuklarınızla iyi bir bağlantı kurduğunuzda, web sitenize ek trafik çekmek için Facebook sayfanızda bir rezervasyon düğmesi etkinleştirebilirsiniz. İzmir otellerinde sosyal medya, sadece üniversite öğrencileri veya genç insanlar için değil, iş dünyası için mükemmel bir platformdur.

Listede: Sıcak olduğunda güçlü tepki vermek: Ünlü inceleme sitelerindeki İzmir otelinizdeki yorumları incelemek üzere misafirlerinizi araştırın. Bu inceleme siteleri, konukların İzmir otelinizi bulmalarını kolaylaştıracak ‘parti otelleri’ bölümündeki İzmir otelleri listeliyor.

Tabela: Masa / posterlerinizi mülkünüze asın, böylece konuklar İzmir otelinizin kurumsal / özel taraflara açık olduğunu bildiler.

Otel makbuzlarını / kartvizitlerini kullanın: İzmir Otel makbuzunuzun veya kartvizitinizin arkasında basılı bir mesaj alabilirsiniz.

Alışveriş çantalarındaki broşürler: İzmir Otelin restoran / bar / spa’sını ziyaret ettiğinizde konukların çantalarına broşürler verin.

Çapraz tanıtım: Kiralık araç şirketleri, kredi kartı şirketleri veya restoranlar ile ortak olun ve İzmir otelleri markanızın adını birçok kişiye taşıyacak çapraz tanıtım pazarlama kampanyası yayınlayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here