İzmir ve İzmir Otelleri Konaklamaları Hakkında 2017

0
706

İzmir Hakkında

Foça Otelleri ve İzmir, Türkiye’nin nüfus bakımından üçüncü büyük şehridir. Haiz olduğu İzmir Limanı ile ticari faaliyetlerin oldukça çok olması, internasyonal havalimanın etkisiyle kolay ve rahat bir ulaşım olanağının bulunması, ev sahipliği yapmış olduğu Çeşme ve Alaçatı benzer biçimde dinlence bölgelerinin yoğun ilgi görmesi ile İzmir’e yıl içinde on binlerce iş adamı, yerli ve yabancı gezgin gelmektedir. İzmir iç ve dış turizmde adından bahsettirirken, kurultay turizminde mühim bir noktada tutmaktadır. İzmir Enternasyonal Fuarı da İzmir’in internasyonal kategoride bir kent bulunduğunu ortaya koymaktadır.

Yıl süresince gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri değişik kategorilerde birçok tesis bulunmaktadır. Bu tesisler içinde şehir merkezinde bulunanlar olduğu benzer biçimde ilçelerde de binlerce tesis misafirlerini kusursuz hizmet anlayışı ile ağırlamaktadır.

Bu tesislerin yer almış olduğu listeye bir göz atacak olursak 2017 İzmir otel tutarları geçen senelere oranla fazlaca fazla artmamıştır. İzmir otel tutarları üstünde en belirleyici etmenler içinde mevsimler, resmi dinlence günleri, tesislerin bulunmuş olduğu konum ve misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlerle olanaklar dikkat çekmektedir.

İzmir Otelleri

 

İzmir’de birçok lüks ve büyük oteller zinciri bulunmakta olup İzmir otel tutarları ortalamasını yükseltmektedir. Bu oteller dünyanın derhal her yerinden kongreler, toplantılar ve seminerler için gelen misafirlerini ağırlamasıyla da yüksek konaklama fiyatlarına haiz olmaktadır. Bunun yanında İzmir’in sayfiye beldeleri ile minik ilçelerine doru gittikçe minik oteller ve butik oteller yoğunlaşmaya adım atar. Bu oteller ise merkezde yer edinen otellere oranla daha uygun konaklama fiyatlarına haizdir.

Birbirinden kaliteli otelleri ile dünyanın dört bir yanından gelenlerin tercihi olan İzmir otelleri kategorisindeki şehir otelleri kent merkezinde bulunup çoğu zaman iş için İzmir’e gelenlerin ilk tercihleri içinde yer verilmiştir.

Her bütçeye ve her zevke hitap eden binlerce İzmir otelinin hizmet verdiği bu şehirde dinlence ve iş konaklamaları için ne olursa olsun bir tesis bulunmaktadır. İzmir apart otelleri kategorisinde yer edinen tesisler konaklamada evinin rahatını, genişliğini arayanlar ile ailelerin ilk bakmış olduğu kategoridir. Butik oteller ise daha sıcak ve samimi bir konaklama arayanların tercih etmiş olduğu kategori olmaktadır.

Daha lüks bir konaklama arayanlar ise çağıl tasarımlı büyük otelleri, her şey dahil ve beş yıldızlı otelleri öncelikli olarak incelemektedir. Kentin merkez ilçelerinde konumlanmış olan İzmir otelleri restoranlara, kafelere, barlara, eğlence mekanlarına, alışveriş noktalarına, zamanı dokuya haiz seyahat yerlerine, otogar ve havaalanına oldukça yakın mesafelerde konumlanmışlardır.

Tüm İzmir otelleri bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfanın derhal sol tarafınca aramalarınızı filtreleyebilir ve sağ üst köşeden filtrelediğiniz aramaları istediğiniz ölçülerde sıralayabilirsiniz. Bu sıralamayı isterseniz otelleri gerçek misafirler yorumlarının puanlarına nazaran yapabilir isterseniz de artan İzmir otel tutarları şeklinde yapabilirsiniz. Böylece konaklama keyfinize ve bütçenize en uygun tesisi daha rahat bulabilirsiniz. Ek olarak gene bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz tesis ile iletişime geçerek ön rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve mükemmel bir dinlence geçirmenizi diliyoruz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here