İzmir Foça Butik Otelleri

0
919
İzmir Foça Butik Otelleri
İzmir Foça Butik Otelleri

İzmir Foça Butik Otelleri

 

Foça Otelleri ve Foça için Tatil planı yaparken her zaman için en çok üzerinde durulan konu kalacak yerlerin karar verilmesidir. Gidilen yerin atmosferi ve manzarası kalacak yer için tercih yapmanıza etki eden durumlardan birisidir. Foça, denize sıfır bir sahil beldesi olduğu için kalacak yerin denize yakın olması veya deniz manzarası görüyor olması en önemli parametre olmalıdır. Aynı zamanda Foça’da ciddi anlamda büyük ormanlık alanlar bulunmakta ve bu alanlarda genelde bungalov ya da çadır ile konaklama sağlanmaktadır. Bazı İzmir Foça butik otelleri de bu ormanlık alanların yakınında deniz ile doğanın buluştuğu alanlarda yer almaktadır.

 

Foça Otellerinde Her Tercihe Göre Seçenek Bulunmaktadır

 

Tatilde konforundan ödün vermek istemeyenler ve hem havuzun hem de denizin tadını çıkarmak isteyenler için ise butik otel ya da yıldızlı otellerin tercih edilmesi uygun olacaktır. Genel itibari ile Foça’da aile işletmesi olan küçük oteller bulunmaktadır. Çok büyük tatil köylerinin ya da her şey dahil 5 yıldızlı otellerin bulunmaması dolayısı ile İzmir Foça butik otelleri kendini bu konuda oldukça geliştirmiştir. Butik otellerin otel konforunda olması, odaların temiz ve ferah olması ve otel içinde bulunan yetişkin ve çocuk havuzları bu konudaki lüks ve rahatlık ihtiyaçlarınızı da fazlası ile karşılayacaktır. Foça manzarasını uzaktan izleyebileceğiniz sessiz butik otelleri tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda belde merkezine daha yakın ve daha hareketli olan İzmir Foça butik otelleri de tercih edilebilir. Foça’ya ilk kez geldi iseniz semt merkezini, deniz kıyısını ve kordonu, antik tiyatroyu ve birbirinden güzel restoranları görmek için merkeze yakın olan bu otellerde karar kılmanızda fayda vardır.

 

Foça Tarihi Dokusu ve Doğal Güzellikleri

 

Foça’da konaklayacağınız otel için karar verdikten sonra mutlaka Eski Foça, Yeni Foça ve yakın beldelerde bulunan tarihi eserleri görmek için bir gezi planı yapmalısınız. Bu plan içerisine aynı zamanda yakın belde veya ilçelerde yer alan ve görülmesi gereken noktaları da ekleyebilir ve yol üstünde duraklayarak rotanızı daha iyi şekillendirebilirsiniz. Her şeyi ile sizi tatile doyuracak bir belde olan Foça’dan gitmek istemeyecek ve daha gitmeden yeni tatilinizi planlayacaksınız.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here