Foça Yaz Ve Bahar Ayları 2017

0
612
Foça
Foça

Foça Yaz ve bahar aylarında bir başka!

Foça Otelleri Tüm sezonlarda dikkat çeken dinlence mekanlarından birisi olan Foça, bilhassa de bahar güzelliği ile gezinti icra eden herkesi kendisine fanatik ediyor. Sakin bir dinlence yapmak isteyen hepimiz kesinlikle Foça’ya gelmiş olarak bahar ve yaz aylarının tadını burada çıkarabilir. Sizlere Foça rehberi hazırlayarak bu ilçeden en güzel iyi mi yararlanabileceğinizi de anlatacağız.

Foça’ya gezim odaklı gelen ve kültür turları yapmak isteyen hepimiz bu güzel ilçeye kesinlikle yaz ve bahar aylarında ziyaret düzenlemelidir. Havanın ne soğuk ne de sıcak olduğu bu zamanlarda hem rahat rahat gezinti yapılabilir hem de naturel güzellikler görülebilir. Foça ’yı fotoğraf çekmek, zamanı bölgeleri görmek, fotoğraf yapmak ve doğayı keşfetmek düşüncesiyle ziyaret eden insanoğlu çoğu zaman bahar aylarını tercih ediyor. Bu aylarda ortaya çıkan naturel güzellikler ve eşi olmayan manzaralar insanı kendisine fanatik bırakıyor üzerine üstlük esin bile veriyor. Sahil kenarında bir noktaya oturarak görkemli güzelliklere bakıp refah dolma imkanı bu güzel ilçede sizleri bekliyor.

FOÇA’ DA DETAYLI BİR GEZİ YAPIN!  

                                               

Tatilini huzurla değerlendirmek isteyen ve sezonun tadını doyasıya çıkarmayı planlayan hepimiz kesinlikle rotasını Foça’ya bilhassa de Eski Foça’ya çevirmeli. Foça rehberi başlıklarını inceleyerek bu güzel ilçenin gezilecek her noktasını bulabilir, hem kültürel hem de zamanı dokusunu iyice öğrenebilirsiniz. Kimi zaman İzmir turları ile bu eşi olmayan gezintiye haiz olabilir, kimi zaman de bireysel olarak Foça’yı ziyaret edebilirsiniz. Bu güzel ilçede hayatınız süresince unutmayacağınız güzelliklere şahit olabilirsiniz. Yeşeren tabiat, açan çiçekler, hem baharda hem de yazda sık sık karşılaşacağınız poyraz esintileri sizlere tam anlamıyla güzel bir dinlence tecrübesi yaşatacaktır.

 

FOÇA’ DA DOĞAL GÜZELLİKLER SİZİNLE

 

Foça’da bahar aylarında açan; rengarenk ve değişik çiçekler ile denizin mükemmel kokusu sizi mest edecek. Bilhassa İngiliz Burnu’na yapacağınız ziyaret ile bu naturel güzellikleri fark edecek ve esin toplayacaksınız. Eğer dinlence günlerinizi mutluluk ve sakinlikle değerlendirmek istiyorsanız kesinlikle Eski Foça’ya bir dinlence düzenlemeyi düşünmelisiniz. Foça rehberibaşlıklarından yararlanarak kendinize uygun bir rota çıkarabilir, hem Eski hem de Yeni Foça ’yı gezerek, değişik deneyimler kazanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here