Foça Otellerinizin Dijital Pazarlama Stratejisi 2018

0
303
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otellerinizin Dijital Pazarlama Stratejisi

Foça Otel için Dijital Pazarlama Stratejileri artık doğrusal bir şablon değil, müşterinin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayan dinamik bir döngüsel olaydır.

Bu ilke, foça otelinizin dinamik dairesel aktivitelerini doğru yönde ilerletecek üç önemli bileşene odaklanır. Bu süreçte bile, bazen hedeflerimize uymayan süreçleri analiz etmek için geri dönmeliyiz.

VİZYON
Foça Otel, dinamik dairesel aktivitenizle büyük resmi göz önünde bulundurmalıdır. Burada yapılan en yaygın iki hata:
Foça Otelinizin Dijital Pazarlama Stratejisi’nin büyük bir resmi yoktur.
Foça Otelinizin Dijital Pazarlama Stratejisi gereksiz yere karmaşık bir resim sergiliyor.

Foça otellerinde Dijital Pazarlama, istediğiniz tüm detaylara ve bilgilere sahiptir.

Nereye gideceğinizi söyleyen bir haritanız yoksa, her seferinde kaybolursunuz. Ve her bir detayı eşleştirirseniz, her seferinde kaybolacaksınız.

Çok karmaşık bir teknik araç olan bir aracı düşünün. Ancak bizi A noktasından B noktasına getirmek için izlememiz gereken birkaç basit fonksiyon var. Bilgilerinizi ayırmak yardımcı olabilir. Arabamı iş için kullanıyorum, bu yüzden arabamın temel işlevlerini bildiğim için birkaç kutu eklemem gerekiyor. Arabada uzman değilseniz, düzenli olarak yardıma ihtiyacım olacak.

Aracım için bir strateji olduğu gibi, Foça otelinizin otelinizi bir sonraki seviyeye getirmek için Dijital Pazarlama Stratejisine ihtiyacı var. Ve birisinin Dijital Pazarlama Stratejiniz ile size yardımcı olmasını istemek, stratejinin bir parçasıdır.

Soru: Nereye gitmek zorundayım?
Gelecekte, nerede olmak istediğinize bağlı olarak bugün nerede olduğunuzu gösteren bir harita oluşturmanız gerekir.

Foça Otelleri Şimdi, Foça Otel Sahiplerinin sahip olabileceği önemli sorulara cevap vermek istediğiniz bir Dijital Pazarlama Stratejisi oluşturduğunuzu unutmayın. Ve geleneksel olarak, Foça Otel Sahipleri’nin temel endişelerinin Doluluk ve Gelir hakkında olduğunu biliyoruz. Yani cevaplarınızı burada finansal hedeflere bağlamak istiyorsunuz.

ODAK
Odak noktası, vizyonunuza et ekleyen şeydir. Bu, Foça otelinizi boşluğun diğer tarafına götürecek adımları tanımlamaya başladığımız yer.

Bu süreç bir Gelir Planında uygulanır. Burada sunduğunuz tüm Foça Otelleri ürün ve hizmetlerinizi listeleyeceksiniz. Daha sonra her birime göre ücretlendirilirsiniz. Ardından, her bir birimi ve her birimi, ne kadarını satmayı beklediğinize göre çoğaltabilirsiniz. Bu tutar brüt gelir boşluğunuzla eşleşmelidir. Eşleşmiyorsa, ayarlamalar yapmanız gerekir.

Dinamik çevrimsel olayın bir sonucu olarak, bu sürece düzenli olarak geri döneceksiniz.

Soru: Orada ne var?
Büyük resme odaklanmalı ve başarınız için hangi palm eylemlerinin kritik olduğunu görmelisiniz. Önemli metrikleri tekrar tekrar tekrar söylemek, Foça otelinizin başarısı için çok önemlidir.

AKSİYON
Haritayı aldınız ve sizi A’dan B’ye yönlendirecek yönlere sahipsiniz. Şimdi bunu yapmalısınız.

İlk iki işlem, çoğu Foça otelin bilmesi gereken şeyden çok farklı değil. Üçüncü adımda, Foça Otel İdeal Müşterisinden mesaj almak için en uygun stratejileri, kanalları, teknikleri, taktikleri ve araçları seçeceğiz.

Satış döngüsünün devreye girdiği yer burası. Foça otellerinde Sosyal Medya ile Dijital Pazarlama Stratejimiz, anlaşmayı kapatmak, anlaşmaya devam etmek ve anlaşmayı imzalamak için 3 önemli noktaya odaklanacak.

Anlaşmayı kapatmak
Foça otellerinde Sosyal Medya ile, ideal müşterilerinizi tanımlamanıza ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmanıza olanak tanıyan kanalları kullanmanız önemlidir.

Sözleşmeyi koru
Müşterileri Sosyal Medya ile buluşturmanın ana anahtarlarından biri, Foça Otelinizin Sosyal Medya Toplulukları’na dahil olması ve aktif olması gerektiğidir.

Sözleşmeye bakınız
Sahipler sosyal medya topluluklarının ekosistemini gerçekten anlarlarsa, Foça otel müşterilerinizin bu 3 kilit eylem noktasında önemli oyuncular tarafından brüt gelir açığını dolduracağı bir deneyim kazanacaksınız.

Soru: Bunu nasıl başaracaksınız?
Foça Otelinizde basit bir Dijital Pazarlama Stratejisi almak için gerekli tüm adımları atın.

Foça Otelinizin Dijital Pazarlama Stratejiniz ile yardıma ihtiyacı varsa Sosyal Yardımcınızın size yardımcı olmasını sağlayın .

Kaynak :  https://www.hotelgrandamphora.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here