Foça Otellerinde Web Sitesi Trafiğini Artırma Stratejileri 2018

0
292
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otellerinde Web Sitesi Trafiğini Artırma Stratejileri

Foça Otelleri Hepimizin bildiği gibi, doğrudan web trafiğinin artması, bağımsız Foça otel sağkalımı için hayati önem taşımaktadır. Çoğu yolcu ve misafir telefon üzerinden sesli / sesli rezervasyon yapmayı tercih eder. OTA’ların yükselmesiyle, doğrudan web sitesi trafiğini artırmak ve dolayısı ile daha önce hiç olmadığı kadar doğrudan rezervasyonları artırmak daha önemlidir. Bağımsız Foça otel web sitelerinin trafiğini artırmak için altı favori stratejimize göz atın.

Daha iyi marka bilinirliği için nedeninizi anlayın: Foça Oteliniz modern mi? Çağdaş? Klasik? Romantik? İlginç? Satış noktanızı işaretlemek, dünyaya bu eşsiz mesaj, bu sizin “neden” dir. Markalaşma, bağımsız Foça otel sağkalımı için şarttır. İşaretinizi işaretlediğinizden emin olun ve ardından tanımlayın. Yolcuları nasıl ve nerede çekecekler? Bu soruları düşünün, daha fazlasını düşündüğünüzde ve otel markanızı oluşturduğunuzda.

Hikayeni anlat, markan: Foça Otelinizi ön plana getiren nedir? Seni eşsiz yapan nedir? Her Foça otel, özellikle bağımsız, anlatacak bir hikayesi var. Kendinizi tanıtın, konuklarınıza neden işinizi beğendiğinizi söyleyin, konuklarınıza Foça otelinizin farklı ve iyi olduğunu söyleyin. İnsanların içeri girmesine izin verdiğiniz sürece, daha fazla insan içeri girmenize izin verir. Foça otellerinde özgeçmişinizi ve hikayenizi buraya koyun. Web sitesi trafiğini göreceksiniz ve rezervasyonlar artacak.

Cihazlar arası pazarlama: Gezginler artık yalnızca masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarda seyahat planlamamaktadır. Giderek daha fazla gezgin, özellikle seyahat planlarının başlangıcında, cep telefonlarına ve mobil cihazlara yöneliyor. Gelecekteki Foça otel konukları yakalamak ve cihazlar arası pazarlama yapmak için bunu yapmanız gerekir. Bu, mobil ve masaüstü cihazlarda tutarlı marka ve pazarlama mesajlarını çalıştırdığınız anlamına gelir. Bu aynı zamanda web sitenizin mobil cihazlar için optimize edilmiş olduğu anlamına gelir, böylece gezinmeyi, estetik açıdan hoş ve misafir verilerini yakalamayı kolaylaştırır.

Müşterilerin % 77,9’u, diğer gezginlerin çevrimiçi incelemelerinin nerede kalacağına karar vermek için son derece veya çok önemli olduğunu düşünüyor. Tüketicilerin % 97.7’si diğer gezginlerin çevrimiçi yorumlarını okuyor.

Bu istatistikler kendileri için konuşur. Yorumlar önemlidir. Foça Otelinizin olumlu değerlendirmeleri var mı? Tüm çevrimiçi yorumlara yanıt veriyor musunuz? Pazarlama ve reklamcılıkta olumlu çevrimiçi incelemelerinizi vurguladığınızdan emin olun. Bu, mülkünüzün diğerlerinden öne çıkmasına ve mülkünüz için üçüncü taraf kredibilite ve referanslar oluşturmasına yardımcı olacaktır.

Görsel olarak çekici olun: “Bir resim binlerce kelimeyi söylüyor”. Bu dijital gün ve yaşta görseller önemlidir. Foça otel konuklarınızın yüksek kaliteli fotoğraflarını ve videolarını çekmek onların gelecekteki konaklamalarına bakabilmeleri için önemlidir. Yüksek kaliteli görüntüler, sosyal medya kanallarında daha iyi performans gösterir ve sonuç olarak, sosyal kanallarınız Foça otel web sitenize daha fazla trafik çekerken daha fazla trafik çeker. Resimlerinizin güncel olduğundan ve Foça otel web sitenizde kolayca erişilebildiğinden emin olun.

Foça otel sitenizi SEO için optimize edin: Sitenizi arama için optimize etmek, organik trafiği web sitenize yönlendirmede önemli bir adımdır. SEO sürekli yönetim gerektiren uzun vadeli bir proje iken, onu kurmak büyük bir fark yaratacaktır. Alan adınızın mülkünüzü yansıttığından emin olun. Ayrıca, açılış sayfanızın açık, kolay gezinme ve mülkünüzü doğru şekilde yansıttığından emin olun.

Foça otel web sitenizdeki içerik, “fırsat”, “Foça otel”, “kalite” veya coğrafi işaretler gibi birçok kişinin arayabileceği kelimeleri içermelidir, ancak bu kelimeleri içeriğinizde doğal olarak kullanmak önemlidir. Bu süreç “içerik anahtar kelimeniz” olarak adlandırılır. Ayrıca, Foça otel web sitenizdeki resimlerin arkasına, resmin temel bir tanımını sağlayan alternatif metin ekleyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here