Foça Otellerinde Video Pazarlama 2018

0
272
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otellerinde Video Pazarlama Neden İçerik Pazarlamanın Geleceğidir?

Foça Otelleri ‘nde video fırtınalarla pazarlanıyor, ancak tam potansiyelini gerçekleştirmek için daha fazlasını yapmak zorunda kalacaksınız. Gelecekte beş yıl geçirdiysen, bu makaleyi okudun mu yoksa onu izledin mi? Çevrimiçi videonun inanılmaz yükselişini sürdürürken dikkat çekmek için ilginç bir soru.

Foça otellerinde isteğe bağlı video trafiği neredeyse üç katına çıkacak.

Ancak Foça otellerinde küçük işletmeler için, gerçekten pazarlama videoları hayal edilebilir mi?

Kesinlikle!

Foça otellerinde video oluştururken ne izlemelisiniz?

Foça Otellerinde Sosyal Medya hakkında Düşünmek

Foça otellerinde YouTube’un videonun tahakkümü ve videodan videoya geçişte Instagram Hikayeler ve Facebook Live gibi video paylaşım sitelerinin yükselişi, sosyal medyanın odak noktasında yavaş yavaş değişiyor.

Foça otellerinde sadece video paylaşım platformları kullanılıyor ve büyüyor.

Foça otellerinde tüketici videoları, bir ürün, hizmet, organizasyon veya fikir hakkında yararlı bilgiler edinmenin kullanışlı, kolay ve hızlı bir yolu olarak görülüyor.

Bu nedenle, işletmelerin satın alma döngüsünde eğitimsel bir adım olarak yararlanabilecek, faydalanabilecek, paylaşabilecek ve kullanabilecek, tüketmesi, paylaşması ve kullanması kolay içeriklere özel bir yol sunduğunun anlaşılması gerekir. Artık mesajlarını yaymaya ve müşteri tabanını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olacak büyüleyici videolar oluşturmak için şirketlere bırakıldı. Görüntüleyenler beklemede.

Foça otellerinde daha kısa olan daha iyidir

İnternet, akıllı telefonlar ve tabletler gibi bir dizi mobil cihazla birleştirildiğinde, her kullanıcıyı potansiyel bir hedefe dönüştürür. Uzun kayıplar, konaklama özelliklerinin gerçekten hedef kitleleri bulması ve mülk mesajlarının onlara ulaşmasını beklemesi gerektiğidir.

Örneğin; basılı reklamlar. radyo ve televizyon reklamları, reklam panoları

Şimdi, olası çökmüş misafirler, çevrimiçi reklamları hedefleyen, açılış sayfaları ve mesajların açıkça ve etkili bir şekilde ilgi alanlarını genişletmek için belirli gruplara yayıldığı sosyal siteler hakkında analizlerimiz var.

Araştırmalar, aynı kişinin mobil cihazının kendi tarafında değil, yanlarında değil, gündelik insanların alışveriş, alışveriş, etkinlik veya hatta televizyon karşısında olduğunu gösteriyor. Kısa bir video, bu kişinin uzun ve uzun bir makaleyi okumak ya da internette gezinmek için telefonda yoğun bir ürün açıklaması okumak için çok sıkıcı görünüyorsa, genellikle tercih edilen araştırma yöntemidir. İçeriğin yutulması kolaydır, çoğu zaman potansiyel misafirlerin kalbini kazanır.

Foça otellerinde kısa videolar, misafirperverlik özellikleri için faydalıdır, çünkü güvenilirlik yaratır, ilgi artışı sağlar ve rezervasyonları artırdığı kanıtlanmıştır. (Ayrıca üretmek için daha az pahalıdırlar.)

Foça otellerinde teknolojiyi bilmek

Foça otellerinde pazarlama videoları ve çevrimiçi pazarlama oluşturmak çok akıcı olabilir. “Bir vücut herkes için uygun değildir” ve onun hakkında hiçbir şey “taş yazılı” dır. Teknoloji hızla değişir ve müşterilerin davranışlarını değiştirmelerine neden olur. Gerektiğinde doğru değişiklikleri yapabilmelisiniz.

Herhangi bir misafirperverlik sahibi için iyi bir tavsiye, şirketinizi modern pazarlama stratejileri ile güncel tutabilen veya yetkili bir pazarlama ajansını tutabilen en az bir tutkulu pazarlama uzmanına sahip olmaktır.

Birçok tüketici şu anda güncel teknolojiye sahip olmayan işletmelere bakıyor ve işlerini güvenilir ya da gerekçesiz bir şekilde çürütüyor.

Çevrimiçi Yayıncılar Birliği araştırmasına göre, bir video reklamı görüntüleyen İnternet kullanıcılarının % 46’sı, videoyu izledikten sonra bazı etkinliklere sahipti.

Açıkça konuşmak gerekirse, şu anda video pazarlamasından yararlanmıyorsanız, potansiyel müşterilerinizi rakiplerinize gösteriyor olabilirsiniz.

Foça otel videolarınız ne kadar sürecek?
İlk 10 saniye her şeydir.

Görüntüleyenlerin % 20’si videoyu ilk 10 saniyede kapatır.

Bir video 30 saniyelik bir işe ulaştığında, orijinal görüntüleyicilerin yaklaşık 1 / 3’ünü geçecek ve bir dakika, izleyicilerin % 45’i iki dakika geriye ve % 60’ına sahip olacak.

Foça otel pazarlama videoları oluşturmak için en önemli iki kural şunlardır:
1. Video, kullanıcıların dikkatini hemen çekmelidir.
2. Pazarlama videoları mümkün olduğunca kısa tutulmalıdır.

Videonun izleyen insanlarla alakalı olması gerekir, böylece dikkat çeker. Bir çözüm sunarak acil bir soruya cevap vermeliler.

Foça otellerinde bu, videonun değeridir.

Ek olarak, Foça otellerinde videolar açık ve benzersiz bir mesajı açıkça belirtmelidir, ancak video da yoğun, sade, merak uyandırıcı veya eğlendirici, hikaye odaklı ve daha fazlasını istemeye istekli olmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here