Foça Otellerinde Ücretsiz Wi-Fi 2018

0
336
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otellerinde Ücretsiz Wi-Fi

Foça otellerinin ücretsiz Wi-Fi hizmeti verebilmesi için sahiplerin / operatörlerin zorluklarının ötesine geçmemiz gerekiyor. Çoğu Foça otel markası, Foça otelin bulunduğu fiziksel tesise ait değildir. Bunun yerine Foça otel sahipleri ile bir yönetim sözleşmesi imzaladıktan sonra, marka adı altında faaliyetlerini yürütüyorlar. Mülk sahibi Foça otel markalarının belirli standartlarını ve programlarını (hizmetler, olanaklar, dekor vb.) yerine getirmelidir, ancak bu listede her zaman ücretsiz WiFi vardır.

Foça otel sahipleri, gereksinimleri karşılamadığında alternatif WiFi noktaları arayacaklardır.

Bu yazıda sizinle paylaşmak için heyecan verici haberlerim var.

Foça Otel WiFi Öncelikli
Uzun yıllardan beri araştırma ve araştırmalar, tüketicinin müşteriye dönüşmesi için WiFi’nin en önemli Foça otel tesislerinden biri olarak kabul edildiğini göstermiştir.

Foça Otel İnternet Hizmetleri’nden bir çalışma, WiFi evriminin bir parçası olarak bize yeni bir ilginç bakış açısı sunuyor. Yeni vardiya, WiFi’nin artık kolaylık olarak görülmemesiydi, ancak şimdi bir faydası.

Günümüzün misafir deneyiminin merkezinde bu bağlantının bağlantısı ve kalitesi var. Şimdi, misafirler dizüstü bilgisayarlar tarafından kırılmadı. Akıllı telefonlar tabletlerde ve giyilebilir teknolojilerde gelişmeleriyle mobil hedefler haline gelmiştir. İki yıl önce işe yarayan şey artık kabul edilemez. Demode Wi-Fi ağları, günümüzün zayıf ve tutarsız sinyalleri olan en yaygın kullanıcı şikayetidir.

Foça Otellerin % 64’ü artık ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
İnsanların % 94’ü Wi-Fi’yi en önemli özellik olarak adlandırıyor.
Bunların % 38’i WiFi ile anlaşma yapmamakta ve başka bir yerde rezervasyon yaptırmaktadır.
Müşteri daha ucuz, daha hızlı, daha yüksek bant genişliği sunan ve normal hücresel verilere göre daha güvenilir olduğu için WiFi’yi tercih ediyor.

Bugün çoğu zaman paylaşım ekonomisinin ön safında yer alıyoruz ve önemli bir nokta da, bugünkü iş gezilerinde ortalama üç bağlantılı rota üzerinde olması gerektiğidir. Bu cihazlar, uyanık saatlerin % 100’ünün bağlı kalmasına izin verir.

Her şey WiFi
Tüketicilerin zaten Wi-Fi’yi istediği her şey, uygulamalarının interneti ile bağlantılı. Günümüzde geniş bir yelpazede WiFi özellikli termostatlar, ampuller, güvenlik, izleme ve kontrol sistemleri, cihazlar, kapılar ve giyilebilir cihazlar bulunmaktadır.

Yeni WiFi teknolojisi, herhangi bir Foça otel bağlantısında sorunsuzca yardımcı olabilir. Foça Otelleri Konuk sadece internet servisinden daha fazla WiFi kullanmaktadır. Artık Foça otele giriş yapabilir, oda kapısını, TV servisini, oda servisini vb. Açabilirsiniz. Tüm bağlı cihazlardan kullanılabilirler.

Tüketicilerin çoğunun, gelecekteki ihtiyaçlar hakkında düşünürken, her olası senaryoda akıllı teknolojiyi kullanacağının farkına varmak önemlidir. Ek olarak, akıllı cihaz kullanıcılarının yüzde 77’si, WiFi bağlantılarının satın almalarında önemli bir sorun olacağını düşünüyor.

WiFi deneyiminin geleceği daha da kesintisiz olacak ve hücresel ağların ve WiFi noktalarının ötesine geçecektir. Mobil kapsam, süresiz olarak bilinmeyecek ve artık ağ darboğazları veya coğrafi kısıtlamalar gibi konularla sınırlı olmayacaktır.

Foça otelleri yeni pazar taleplerine hazırlıklı olmalı.

Modern Foça otel wifi
Yeni tüketici talepleri ve Foça otellerinin WiFi’yi nasıl görüntülemesi gerektiğiyle ilgili heyecan verici değişiklikler sayesinde, Foça otelin konuk etkinliklerini daha iyi takip etmesine olanak tanıyan araçlar bulmamız gerekiyor.

WiFi artık bir yardımcı program olarak görüldüğünden, Su samuru, Misafir Deneyimi’ne yeni değerler eklemek için bunu nasıl kullanabilir?

Bir Foça otelin amacı misafirleri için basit bir deneyim sağlamaktır. Güzel bir köyde yer alsa bile, modern konuk her zaman bağlantıya ihtiyaç duyuyor. Bir cep telefonu aracılığıyla internetin günlük ortalama kullanımı saatte 52 saat iken, saat başına günlük ortalama sosyal medya kullanımı 2 saat 13 saattir. Bu nedenle, Foça otelleri, konukların ihtiyaç duyduğu ücretsiz ve hızlı WiFi erişimini sunmak için Vizz WiFi hizmetlerini seçti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here