Foça Otellerinde Sosyal Medya Önerileri

0
647
Foça
Foça

Foça Otellerinde Google, TripAdvisor, Facebook ve Twitter’dan özel otel önerileri
Foça Otellerinde 2019 otel işletmecileri için Google, TripAdvisor, Facebook ve Twitter’ın üst düzey yöneticilerinin önerileri nelerdir?

Foça Otellerinde İtibar Yöneticisi ‘nun en son web semineri olan 2019 İçin En İyi Sosyal Medya Stratejileri’ni incelerken, bulmak için Foça Otellerinde araştırmacılarla ve çalkalayıcılarla bir araya geldim. Aşağıdaki cevaplar sosyal seyahatin geleceğini şekillendirmeye yardımcı olan insanlardan nadir bir içgörü sağlar.

Foça Otellerinde Aşağıdaki soruların her birini sordum:

Foça Otellerinde 2019 yılında oteller için temel sosyal medya stratejileri nelerdir?
Foça Otellerinde Neden önemlidir?
Foça Otellerinde Otelciler hakkında ne yapmalı?

Foça Otellerinde Şaşırtıcı bir şekilde, dört cevap kavramından oluşan tutarlı bir mesaj içeriyordu: daha fazla kaynağın çevrimiçi ve mobil pazarlamaya kaydırılması; gezileri öncesinde, sırasında ve sonrasında misafirleri sosyal ağlara çekmek; sosyal pazarlama stratejisini ve misafir deneyimini uyarlamak; ve görünürlüğü artırmak ve elde etmek için ücretli ürünler kullanmak.

Foça Otellerinde Açıklık ve kısalık hakkında söyleyeceklerinin özetleri:

Foça Otellerinde GOOGLE: , Genel Müdür, Seyahat
Foça Otellerinde Tor Satın almak için seyahat rotası gittikçe daha sosyal hale geliyor, ”Foça Otellerinde Etkili bir sosyal medya mevcudiyeti, tüm pazarlamacılar için, ancak markaların yolculuk boyunca etki anlarına katılmalarına izin verdiğinden özellikle gezginler için önemlidir. Sosyal medya, markanızın farkındalık yaratmaya, değerlendirmeyi etkilemeye, satışları arttırmaya veya sadakati arttırmaya çalıştığı bir yere sahiptir. ”

Foça Otellerinde , İnternetin seyahat planlama için 1 numaralı kaynak olduğunu ve katılımcıların neredeyse yarısının (% 46) seyahat deneyimlerini paylaşmak için sosyal medya kullandığını söyledi Foça Otellerinde Google ve Seyahat Çalışması, Haziran 2019).

Foça Otellerinde , “Sosyal medya, markaların gerçek zamanlı geribildirim alması ve ölçeklendirmesi için harika bir başlangıç ??noktasıdır” dedi. “Foça Otellerinde markaları hakkında çevrimiçi söyledikleri her şeyi kontrol edemeseler de, sosyal medyayı keşfetmek, yeni ve mevcut konuklarla daha derin ilişkiler kurmak ve çabalarının etkisini ölçmek için kullanabilirler.”

Foça Otellerinde ‘ Öneriler:

Foça Otellerinde Markanızın uygun kanallarda olduğundan emin olun.
Foça Otellerinde Düzenli içerikle ilgili zengin içerik. Konuklarınız için neyin en önemli olduğunu ve markanızın misafirperverliğini ve kişiliğini çevrimiçi kanallara nasıl genişletebileceğinizi düşünün.
Foça Otellerinde Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı tutarlı bir marka deneyimi yaşayın.
Foça Otellerinde İçerik ve etkileşim türlerini deneyin ve mümkünse etkisini ölçün.
Foça Otellerinde Pazarlama çabalarını (SEM, e-posta, sosyal, çevrimdışı vb.) Hizalayın ve her platformun benzersiz özelliklerinden yararlanın.
Foça Otellerinde Konukların sosyal deneyimini geliştirmek için, reklamverenler bize gelmeden önce gezginler için konsiyerj benzeri bir deneyim geliştirmek için Google+ Hangouts On Air’i kullandıklarını söyledi. Bu, markaların web’de birleşik, tutarlı bir marka kimliği oluşturmasına yardımcı olan Google’ın özelliklerinden biridir. Bugün, Google+ içeriği Web’de yükseltiliyor – Arama, YouTube ve Gmail. Bugün

Foça Otellerinde LINKEDIN: İtibar Yöneticisi Gibi

Foça Otellerinde TRIPADVISOR:
Foça Otellerinde TripAdvisor’ın başkanı ve CEO’su , yıllar içinde birçok otelciyle konuşan ve tatil planlaması için TripAdvisor gibi güvenilir siteler hakkında konuşan diğer birçok gezginle konuştu. Gördüğüm en yaygın bağlantı kesilmesi, eleştiriyi kabul etmekte zorluk çeken gezginlerin bunu hak etmediği ve gezginlerin otelciler hakkında bir hikaye duymaya istekli olduklarıdır.Foça Otellerinde Her otel sahibi harika şarkı sözlerini sever ve halk eleştirisini görmenin ne kadar zor olduğunu anlayabilir. ”

Foça Otellerinde ‘Öneriler:

Foça Otellerinde TripAdvisor gibi sitelerin sunduğu ücretsiz platformlardan yararlanın. Fotoğraf gönderin, eleştiriye cevap verin ve olumlu eleştiriler için teşekkür ederiz.Foça Otellerinde Geçmiş müşterilerinizle iletişim kurun ve gelecekteki müşteriler için olumlu bir izlenim bırakın.
Foça Otellerinde Müşterilerinizin sizinle ilgili konuştuğu yere gidin ve platforma katılın.Foça Otellerinde TripAdvisor, Twitter, Facebook, Yelp veya başka bir yerle ilgili bir yorumunuz olsun ya da ürün veya hizmetiniz hakkında genel bir yorumunuz varsa, herkese açık olarak yanıt verin. Bir şikayeti cevapsız bırakmayın.
Foça Otellerinde Konaklamanızdan önce, sırasında ve sonrasında misafirlerinizle konuşun. Oraya gitmeden önce konaklamalarını özel kılan şeyleri öğrenin ve ziyaretiniz sırasında beklentilerinizin üstesinden gelmeye çalışın.Foça Otellerinde O zaman onlardan deneyimlerini paylaşmalarını isteyin.
Foça Otellerinde Özel teklifleri ve gerçek zamanlı fiyatları ve uygunluk durumunu ve Foça Otellerinde TripConnect ile yeni Ücretli İşletme Listelerini bildirmek için doğrudan iletişim bilgileri.
Foça Otellerinde Sosyal Zamanımızın Foça Otellerinde , sosyal pazarlama steroidlerinin eski moda sözlü pazarlamasının ötesinde bir şey değil; Çünkü bütün arkadaşlarında olduğu gibi, tek bir arkadaşla kolayca paylaşabilirler. Foça Otellerinde Beklentileri konusunda sessizsiniz ve sosyal medyayı kırdığınızda hayranlarınız susacak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here