Foça Otellerinde Sosyal Medya Büyümesi Gelirleri 2018

0
282
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otellerinde Sosyal Medya Büyümesi Gelirinize Enerji Verir

Foça Otelleri ; Gerçek bir omurgaya sahip tüm Foça otelciler, karlılığın ve mülkün değerinin nasıl etkilendiğine bakar. Uzun yıllar boyunca bir meydan okuma, müşteri edinme maliyetlerini arttırmaktadır.

Foça Otel endüstrisi, karmaşıklığı ve parçalanmış yapısı ile bilinir. Dört farklı kuruluş tarafından işletilen, işletilen, markalı ve yönetilen bir mülk ile aynı sayfadaki birçok karar vericinin inovasyona büyük bir engel teşkil etmesi gerekebilir.

Bugün, en az birkaç Foça otel müşteri kazanımı için geçmişte üç kez ödeme yaptıklarını öder.

Müşteri edinme maliyetlerini iki kategoride sınıflandırırız.

Komisyonlar, sadakat maliyetleri ve net fiyatlandırma gibi çeşitli işlem türleri ile ilişkilendirilebilecek doğrudan maliyetler
Belirli işlemlere atanamayan satış ve pazarlama maliyetleri
Geleneksel Müşteri Edinme Kanallarının Sonu
Foça otelleri geleneksel itici pazarlama stratejileri kullanarak yüzyıllardır rahat bir bölgede yaşadılar.

Bu yöntemler sadece modası geçmiş değil, aynı zamanda mükemmel bir maliyete de sahiptir. Ve bugünün gerçekliği, yeni alternatiflerin, sürece dahil olan tüm parçalar için daha uygun maliyetli olmasıdır.

Çoğu zaman bir tahminde bulunmam ama bu sefer bir istisna yapacağım. 2019 yılına gelindiğinde, Foça otel endüstrisi kumlu zigzag yılında olacak! Bu arada, müşteriler zaten bu çizgiyi çizdiler.

Anahtar şu ki, hattın sağ tarafında olmak için hala zamanınız var. Geleneksel itici pazarlama stratejileriyle uyumlu kalmayı seçerseniz, müşteriler sizi işten çıkaracak. İtici pazarlama tarafında, müşteri edinme maliyeti artmayacak – atlayacaklar!

Foça Otel markasını Sosyal Medya ile optimize edin
Foça Otel, karı optimize etmek ve kaybı önlemek için yeni alternatif çözümler aramalıdır. Ve bu daha uygun fiyatlı kanallarla yapılmalıdır.

Bu, Su samurlarının daha fazla geri çekilme stratejisi stratejisine odaklanmasını gerektirecektir. Modern çekişli pazarlama, bir ürünü veya şirketi içeren, müşterileri kendi aralarında ürün veya şirket bulmaya teşvik eden çeşitli yeni medya kanallarını kullanır.

Bir çekme pazarlama kampanyası müşteri odaklıdır, ancak tanıtmak istediği hizmetin bir analizi ile başlamalıdır. Foça Otel, servis anahtarı özelliklerinin neler olduğunu ve kimin büyük bir pazar araştırması yoluyla istekte bulunacağını belirlemelidir.

Foça Otel, kimlerin, kimin, nerede, ne zaman ve ne zaman müşterilere değer katacağını öğrenmek için birkaç ay önce herhangi bir mevsimi veya olayı araştırmaya başlamalıdır. Bu eğilime dayanarak, Foça oteller ekonomik kampanyalara başlayabilir.

Bugün Sosyal Medya ile müşteri edinme maliyetinizi başarıyla kesmenin anahtarı üç basit ilkeye dayanmaktadır:

Dikkatli ol
Vakıf
İşbirliği

Farkındalık

Unutmayın, genel Foça otelleri Sosyal Medya hedeflerinizi göz önünde bulundurun;

Foça otel markanızı insanileştirmek
Foça otel itibarınızı yönetin
Foça otellerinde marka savunucuları oluşturun
Potansiyel satış
Foça otellerinde müşteri hizmetleri sorunlarını çözme
Foça otellerinde krizlerle başa çıkmak
Foça otellerinde güvenlik / bütünlük

Vakıf

Foça otellerinde Sosyal Medya, Su samurları için farkındalık, mevcudiyet ve sadakat ile yardımcı olan çok uygun maliyetli bir pazarlama aracı olabilir. Ancak, herhangi bir şekilde hızlı bir çözüm bulunmadığını bilmek önemlidir.

Sosyal medya geleneksel satışları desteklemez. Foça otel yararlı ve değerli bir hikaye anlatmalıdır.

Ve buna inanıyorum ki bu tamamen Foça otel yönetim ekibini, sahipleri, yönetim kurulu vb. satan zorlu bir konsept. Bu onların Foça otellerini satmayı bırakması gerektiğini söyleyerek bir plan önermek çok seksi değil. Yararlı ve değerli hikayeler anlatır.

Foça otellerin Sosyal Medya’nın genel pazarlama ve markalaşma planlarında oynayabileceği rolün dikkate alınması önemlidir.

Aktif oldukları tüm Sosyal Ağlarda tam Sosyal Medya Profillerine sahip olmalıdırlar. Hedefin nerede olduğunu ve nerede olduklarını biliyorlar.

Karantinanız ne tür içerikler ilginç, yardımsever ve değerli bulacaktır? İçeriği, müşterilerin ilişkilendirebileceği orijinal biçimlerinde paylaşın.

Foça otellerinde sosyal medya çalışmalarınızı destekleyen araçlara ve kaynaklara yatırım yapın. Foça oteliniz için bir Sosyal Medya Görev ekibi oluşturun.

İşbirliği

Foça otellerinde topluluklar oluşturun ve bunlardan etkileyicileri tanımlayın. Şehrinizin itibarını yönetin ve yeni ve yenilenen ilişkiler kurmaya odaklanın.

İlgili bir izlenim ile çalışmak isteyen herhangi bir Foça otel markasının, bunları yapmanın en gerçek ve özgün yolunu bulmak için onlarla işbirliği yapması ve ürünlerinden bahsetmeleri için ilham vermeleri gerekir. Sonuç olarak, en etkili ve etkili içeriği oluşturacak ve herkes için en iyi sonuçları sunacaktır.

Foça otellerinde sosyal medya ile çeşitli türde alanlar vardır:

İnsanların yüzde doksan ikisi, tavsiyeyi yapan kişiyi bilmedikleri takdirde, markalar hakkında kişisel tavsiyelere güvenmektedir.
İnsanların % 81’i arkadaşlarınızın çevrelerinden etkilenir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here