Foça Otellerinde Sosyal Medya Bütçesi Nasıl Sağlanır? 2018

0
325
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otellerinde Sosyal Medya Bütçesi Nasıl Sağlanır?

Bugün, birçok Foça otel, tüm dünyada ekonomik kargaşa nedeniyle bütçe sıkıntılarıyla karşı karşıya. Foça otelleri, tüketicilere hitap etmek için çeşitli pazarlama stratejileri kullanmalıdır. Sosyal Medya ve Web 2.0, Foça Otel Ailesi için yeni zorluklar getirdi.

Detaylar : https://www.hotelgrandamphora.com

Foça Otelleri yeni tüketici segmentlerini öncelikle Sosyal Medya ve Yeni Medya kanalları aracılığıyla nasıl yakalar?

Bugün bilgi herkesin hayal edebileceği canlı ve hızlı bir şekilde değiş tokuş edilir. Tüketiciler Foça Otel hakkında bilgi paylaşacak veya bazı olumlu geri bildirimler veya genel endişeler ile ilgilenecektir. Bilgileri göndermek için bir sorununuz yoksa, Foça otelde durun ve otele sormak için zaman ayırın.

Yani, Foça Otel’in Sosyal Medya’da olması gerektiği, ancak uygun stratejinin itici bir bütçeye nasıl uygulanacağı sorusu değil.

Foça Otel nerede başlıyor?

Tüm sosyal ağlarda bir varlık olması çok can sıkıcı olabilir ve oldukça göz korkutucu bir görev olabilir. LinkedIn, Facebook, Twitter, Google+, YouTube Foursquare, Gowalla, Google Buzz, Jaiku, Digg, Orkut, Ning, Plaxo Yelp, TripAdvisor, Posterous, MySpace ve liste uzayıp gidiyor.

Bugün mevcut olan sosyal medya kanalları hakkında biraz konuştum. Trene atlamak ve tüm bu kanallara katılmak için bir sebep yok. Sosyal Medya hızlı hareket eden bir tren. Ona atlamayın çünkü herkes öyle diyor. Trend için doğru yolda olduğunuzdan ve trenin hangi yöne doğru gittiğinden haberdar olduğunuzdan emin olmak istersiniz.

Foça Otel Merkezi

Foça Oteliniz ve Foça otel arkadaşlarınızdan ilginç bir mashup yaratan Foça oteliniz için bir merkez yaratmak istiyorsunuz.

Profesyonel bir blog bugün ucuz bir yatırımdır. Mevcut ücretsiz bir alternatif var. Ancak, ücretli bir seçenek, Foça otelinize daha fazla esneklik sunar.

Foça Otel için yararlı olacak maliyetlerden biri, Foça Otel için Sosyal Ağ Merkezi olacak bir bloga yatırım yapmaktır.

Blogunuza geri dönmek için katıldığınız tüm Sosyal Ağlara izin verin. Bu çapraz tanıtımların ilkelerini uygulamak için harika bir yoldur. Blogunuzda ağlarınızı ve iş arkadaşlarınızın öykülerini yakalayın. Foça otelleri için deneyimlerini ve hatıralarını yeni pazar segmentleriyle paylaşmalarını kolaylaştırın.

Dinleme Merkezleri

Her Foça otele uygulanacak en basit ve en etkili stratejilerden biri etkili bir Dinleme Merkezi stratejisi yaratmaktır.

Foça Otelinizin kimin hakkında konuştuğunu bilin – Foça oteliniz hakkında ne söylediklerini ve neden Foça otele başvurduklarını öğrenin.

Tüketicilerin Foça otelin hakkında konuştuğu yeri izleyin. Sosyal demografınızın Facebook veya LinkedIn’de olup olmadığını öğrenmek için çabalarınızı Twitter’a odaklamayın.

Cevap

Ve sonra uygun bir cevapla takip edin. Onları gerçekten önemseyen tüketicilerinizi gösterin.

Tut

Foça Otellerinin etkileşime girmesi için en iyi ve en etkili yol, ağlarını ve yaşıtlarını paylaşmayan hikayeleri paylaşmaktır. Açık uçlu sorular sorun.

“Foça Otel odasını dekore edersen nasıl görünecekti?”
“Erken Foça Otel Belleğiniz nedir?”
“Foça Otel odasından eve getirebileceğin bir eşya seçebilir misin, ne olurdu?”

Foça Otelinizin Facebook Fan Sayfası var mı? Daha sonra Hayran Sayfalarınız ile yaratıcı olun.

Veya odadaki anket kartlarından birini koyun. Ne hakkında: Foça otel yorumunuzu Facebook Fan Sayfamız’da bırakın ve bir sonraki rezervasyonunuzda Ücretsiz Yükseltme ile ödüllendirelim.

Sosyal Ağ, tümüyle ağ kurmak ve Foça oteliniz için sağlam bir fon oluşturmakla ilgilidir.

Kendi davranışını getir.
Ağın bir yatırım olduğunu düşünün.
Ağınızı eğitin, böylece onlara nerede yardımcı olabileceğinizi biliyorlar.
İyi eğlenceler.
Günlük büyümenizi hizalayın – kordonunuzu başlatmak ve sürdürmek için günde en az bir eyleme odaklanın.
Kullanılabilir.
Birbirlerine yardımcı olabilecek ve değer yaratabilecek kişileri tanıtın.
Kişilerinizi izleyin.
Ağla ilgili her şey – Sosyal Ayak İzlerinizi bırakın.
Ağın ilkelerini öğrenin – Sosyal Ağlar gelip gidecek. Uyum sağlayabilmeniz ve değiştirebilmeniz önemlidir.

Şampiyon savunucuları

Foça Oteller ağında veya arkadaşlarınızda bir Şampiyon Avukatı ile ortak olun. Sadece güçlü bir ağa sahip olmayan, aynı zamanda iyi hizmet vermeyi bilen bir Şampiyon Avukat bulun.

Bana yardım et! Foça Otelim için bir şampiyon avukatını nerede bulabilirim?

İşte birkaç ipucu. Ama en sevdiğim ipuçlarından biri Soru!

Bu ipucu hizmetkâr liderlikle birleştirir – hizmetkâr bir lider ilk hizmette olan, dünyada olmanın sorumluluğunu taşıyan ve böylece insanların ve toplumun refahına katkıda bulunan bir liderdir. Hizmetkâr bir lider halkın ihtiyaçlarına bakan kişidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here