Foça Otellerinde Oda Ve Kahvaltı Konaklama 2018

0
324
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otellerinde Oda Ve Kahvaltı Durumuna Nasıl Başlanır?

Foça Otelleri Bu senin büyük rüyan: güzel bir evde bir oda ve kahvaltı başlatmak ve günlük olarak ilginç insanlarla tanışmak. Sıkıcı günlerin işi olacak, değil mi? Bir oda ve kahvaltı başlatmak harika bir deneyim olabilir. Harika bir evde yaşamak ve kendiniz için çalışmak.

Aynı zamanda bu bir iş. Bu nedenle, Foça otellerinde yatak ve kahvaltıda başarılı olmak için akılda tutmanız gereken birkaç şey var. Bu kılavuzda bir yatak ve kahvaltı işletmesine başlamak için neye ihtiyacınız olduğunu öğreneceksiniz.

İlk: Foça otelleri için nasıl bir oda  ve kahvaltı kuruyorsunuz?

Foça otellerinde bir oda ve kahvaltı işi başlatmak

Foça otellerinde yatağınızı ve kahvaltınızı kurma
İlk olarak, oda ve kahvaltı nedir?

Bir yatak ve kahvaltı butik Foça otel ve özel bir ev arasında bir şey. Genellikle servis son derece kişiseldir. Foça otel yöneticisi otelde yaşayabilir ve yönetici ile misafirlerin birlikte vakit geçirmesi alışılmadık değildir.

Bir yatak ve kahvaltı açmayı düşünmeden önce, önceden planlamanız gerekir. Foça otellerinde işinizi kurmadan önce planlama önemlidir. Yol boyunca belirli durumlarda ne yapacağınızı anlamanın açık bir yolu varsa, yatak ve kahvaltı yaparak hayatınızı çok daha kolaylaştırabilirsiniz.

Planlama araştırmayı içerir. Ayarlamak istediğiniz alan için B & B talebi olup olmadığını biliyor musunuz? Sonuçta talep, bir şeyler yapan ya da yapan bir şeydir.

Ayrıca, mali, pazarlama, satış, müşteri hizmetleri, marka planlamanız gerekiyor … Liste çok uzun.

Çoğu Foça otel oda ve kahvaltı tesisi, çok fazla para harcamayan küçük işletmelere ait küçük işletmelerdir.

En önemlisi, bir yatak ve kahvaltı başlatmak için doğru olan şey olduğundan emin olmalısınız. Aslında, herkes için değil. Operatörün idari ve operasyonel tarafını kullanmalısınız. Kalıcı olmalısınız (B & B’nin karlı, esnek ve sosyal becerilere sahip olması biraz zaman alacaktır). Son olarak, Foça otellerinde para için bir yatak ve kahvaltı yapmamalısınız. Çoğu oda ve kahvaltı tesisi, çok fazla para harcamayan küçük işletmelere ait küçük işletmelerdir.

Bir yer aramaya başlamadan önce, ne istediğinizi gerçekten takdir ettiğinizden emin olun.

Foça otellerinde sahiplik türü
Sahip
Bir yatak ve kahvaltıya başladığınızda, seçim yapabileceğiniz üç tip özellik vardır. İl – ve muhtemelen en popüler alternatif – mülkiyete sahip olmaktır.

Açıkçası bunun bazı faydaları vardır. Bir ipoteğe sahipseniz, ödedikten sonra daha fazla para kazanırsınız. Eğer mülkünüz zaten varsa, paranın çoğunu başlangıçtan itibaren tutabilirsiniz. Ayrıca, mülkünü satmamaya karar verirseniz kar edebilirsiniz.

Madalyonun diğer tarafı, mülkiyete sahip olma sorumlulukları ile birlikte gelir. Örneğin, daha büyük bir ipoteğe sahipseniz, ödeme yapmak zaman alacaktır. Ayrıca, mülk bakımı gibi dikkate almanız gereken başka masraflar da vardır. Mülkünüz biraz daha büyükse veya beklenmedik bir şey olursa, bu maliyetlerin oldukça yüksek olabileceğini unutmayın. Ve bütçenizi etkileyekcekler.

Foça Otellerinde Kiracı
İkinci alternatif mülk kiralamadır. Bu, sahip ile aynı sorumluluklara sahip olmadığınız anlamına gelir. Örneğin, ev sahibiniz bakım için birincil sorumluluğu üstlenir. Ayrıca, ödemeniz gereken ipoteklere sahip değilsiniz.

Öte yandan, Foça otel normal kira gelirinizden düşülecektir. Ayrıca, kira sözleşmeniz çeşitli nedenlerle yenilenemez (veya iptal edilemez). En kötü durumda, B & B’nizi kapatmanız gerektiği anlamına gelir. Bunu önlemek için gerekli önlemleri alabilirsiniz. Örneğin, Foça otelinde daha uzun bir kira sözleşmesi için pazarlık yapmayı deneyebilirsiniz. Ve mülkün yenilenmesine izin verildiğinden emin olmak isteyebilirsiniz.

Foça otellerinde kiralanmış yönetici
Kiralanmış bir yönetici olarak, başka biri B & B’ye aittir ve bunu bir çalışan veya yüklenici olarak çalıştırırsınız. Bu en riskli seçenek. Ayrıca, en ucuz seçenek. Düşünmeniz gereken dikkat, kira veya diğer masraflarınız yok.

Dezavantaj, daha az özgürlüğe sahip olmanızdır. Birisi B & B’nin neye benzediğine ve nasıl çalıştırıldığına karar verir. Eğer Foça otellerinde bağımsız bir şekilde çalışmak için bir yatak ve kahvaltı başlatmak istiyorsanız, bu sizin için en iyi seçenek olmayabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here