Foça Otellerinde Mutlaka Olması Gereken 5 Özellik 2018

0
568

Foça Otelinizin Size Ait Girişi Gereken 5 Sebep

Foça Otelleri ve Foça Otel’ inize gelen Misafirleriniz artık resepsiyon masanızın önünde beklemek istemiyor. Mobil çağda kusursuz hizmet kaçınılmaz olarak otellerde dijital self servis içerir.

Foça Otel self-servis ve check-in kioskunun piyasaya sunulması ile Clock Software hem otelciliğe hem kendi operasyonlarını hem de konukların müşteri deneyimini nasıl geliştirebileceklerini paylaşıyor.

Yakın zamana kadar, dijital self-servis misafirperverliği endüstrisinin insanları risk altına sokacağından korkan birçok Foça otel işletmecisi vardı. Ancak karşı karşıya gelelim, konuklar ilerletiliyor ve artık her şeyi dijital hayatlarının ayrılmaz bir parçası olarak alıyorlar. 21. yüzyıldır ve artık müşterilerimizin modern ihtiyaçlarını görmezden gelebiliriz, değil mi?

Kendi kendine check-in işleminizden mi yoksa otelin modernizasyondan sonraki adımınızdan mı korkarsanız isteyin, Foça otelin self servisinin konukların çalışma yaşamını ve deneyimini artıracak 5 yolu vardır:

1. Kendi kendine hizmet, hizmet eksikliği anlamına gelmez

Her Foça otel çalışanın temel görevi, ihtiyaçlarını karşılamak ve konukların beklentilerini karşılamak, bir yönetici, bir resepsiyonist veya bir kahya olmaktır. Aynı şey, yazılım uygulamaları veya dijital kiosk cihazları açısından otel teknolojisi için de geçerlidir. Konuk kaydı ve check-in işlemi için birçok kişi sıkıntılı prosedürler için kendi kolaylıklarını atlayabilir veya özelleştirebilir. Bu bağlamda, konuklara kendi kendine check-in seçenekleri sunmak, rahatlamalarına katkıda bulunabilir ve varış deneyimlerini zenginleştirebilir; genellikle Eski Foça otelinizdeki müşteri memnuniyetini artırır. İnsanlıktan uzak olma korkusu için burada bir yer yok.

2. Personel, en önemli şeyin üzerine odaklanabilir.

Bugünün gezginleri, bir Eski Foça otel dahil olmak üzere herhangi bir işletmeyle olan etkileşimleri için seçim özgürlüğü ve self servis esneklik beklemektedir. Check-in’i atlamak ve böylece personelinizle olan ilk etkileşimi ertelemek istiyorsanız, panik yapmayın. Aslında, check-in zamanı “merhaba” demek ve iyi bir ilk izlenim vermek için mükemmel bir an değildir. Konuklar genellikle yorgunlar, ellerinde çığlık atan bavullar taşıyorlar ve liste devam ediyor. Tüm bunlar, kendine check-in ve diğer self servis seçenekleriyle misafirlere tam olarak hizmet etme şeklinizi değiştirebilir – bunu daha az çalışanla yapabilir veya yüz yüze odaklanan katma değerli yüz yüze hizmetlere odaklanabilirsiniz . bir kayıt kartı ve bir anahtar teslim. Diyelim ki: Siz ikiniz oda anahtarına ne kadar yumuşak bir şekilde verdiklerini asla hatırlamayacaksınız, ancak büfedeki öz-denetim prosedürünü tamamlayana kadar yorgun çocuklarınızı rahatsız ettiğinizi bir daha asla unutmayacaksınız.

3. Foça Otel Otomatik check-in imkanı satış ve gelir imkânı yaratır.

Foça Otelleri Self-Check-In Kendi kendine check-in büyük bir avantaj. misafirler, konforu için kullandıkları zamanı seçerler. Bu kayıt yaptırmak ve resepsiyon masasının önünde acele olmaktan kaçınmak için giriş yapacakları sessiz bir anı seçtikleri anlamına gelir. Sizin için bir misafirperverlik hizmeti olarak, hizmetlerinizi sunmak ve sattığınız veya sattığınız ürünleri çapraz satmak için bir dakika daha vereceğiniz anlamına gelir; yükseltme, ilave hizmetler ve tesisler veya katma değerli paketler ödemek. Buna ek olarak, check-in kiosk makinesi ve / veya otel self servis her zaman bunu yapacak ve ön büro personelinin tutarlı bir satış sonrası poliçe izlemesinin birçok nedeni olmasına rağmen müşteri memnuniyetini artıracaktır. Geliriniz.

4. Sistem birlikte çalışabilirliği

Oteldeki kendi kendine check-in yaparken yaşanan sorun, misafirler için uygulamalar ve cihazlar ile otel tarafından kullanılan mülk yönetim sistemi arasındaki entegrasyon olmuştur. Veri aktarımı ve uygun konuk tanıma, mevcut öz-hizmet çözümlerine olan otelin tamamen güvenmesine engel oluşturmaktadır. Şans eseri bu günler bitti ve birden fazla telefonla erişilebilen ve departmanlar arasında paylaşılan eksiksiz otel yönetimi platformları var. Bu, bir kahya tarafından hazırlanmış bir oda işaretlediğinde, check-in kiosk’taki bir konuk odanın kitini anında yazabilir ve anahtarlarını alabilir.

5. Sisteminizdeki misafir verilerini düzeltin

Sistemin birlikte çalışabilirliğinin bir diğer avantajı, konuk verilerinin otel PMS’de doğru bir şekilde depolanabilmesi ve aynı konuk hizmeti kişiselleştirme gereksinimlerini karşılayan mülkü ziyaret ederken tekrar kullanılabilir olmasıdır. Bu tür veriler, önceden işgal edilmiş odaları, özel gereksinimleri ve notları, müşteri tercihlerini, şirket bilgileri ve bu tür bilgileri içerebilir. Özellikle Clock PMS ile konuklar, rezervasyon onayında verilen kişisel kodla kendilerini tanıttığından, tüm veriler doğru e-posta adresiyle saklanır ve ikili profiller hemen kullanılabilir durumdadır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here