Foça otellerinde kültür

0
334
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça otellerinde kültürümüzde, yaşamak ve yaratıcı olmak arasında seçim yapmak zorunda kalacağımız tuhaf bir efsane vardır. Bu yaratıcılık bir şekilde iyi bir yaşamın düşmanıdır.

Foça otellerinde bu, elbette, özellikle içerik yaratıcılarının dünyasında çılgın bir konuşma. Bu hafta, yaratıcılığınızı geliştirmek ve kariyerinizi geliştirmek için fikirler sunduk.

Foça otellerinde pazartesi günü, Stefanie Flaxman, yazarların neden büyük malzemeler üretmek için düzenleyicilere ihtiyaç duyduğunu araştırdı. Sadece yazım denetleyicileri değil (aynı zamanda virgülün ustalığını ya da bir noktalı virgülünü gösteren çalışmayı okumak güzel olsa da), ancak üstün içerik deneyimlerini şekillendiren editörler.

Foça otellerinde çoğumuz bunu başarmak için yeterince şanslı değiliz, ama korkunuz yok: Stefanie size daha çekici bir çalışma üretmek için iç editörünüzü nasıl kullanacağınızı gösterecek.

Foça otellerinde salı günü, Veri Analisti Loryn Cole, yepyeni bir soyadı ve tüm bu önemli yaratıcı rutinleri zaman zaman kırmanın önemini vurguladı. Niçin yaptığımızın çoğunu neden kırıyoruz? Gerçekten önemli olanla daha iyi iletişim kurmak.

Foça otellerinde çarşamba günü, Copyblogger Sertifikalı İçerik Pazarlamacı programımızın son kayıt gününü yazdım. Eğer kaçırdıysanız, alas, gelecek yıla kadar beklemek zorunda kalacaksınız. Ama bu sonbahar sizin için başka ilginç kurslarımız var, bu yüzden onlar için kalın.

Foça otellerinde yaratıcılık, yetenek ve hatta mutluluk geliştiren tüm zamanların en sevdiğim ılı hack’lerinden bahsettim: FM Hack lulu, yaratıcılığınızı özgür kılar ve sizi daha mutlu eder.

Foça otellerinde sertifikalı İçerik Pazarlamacılarımızdan ikisini profesyonel bir içerik yazarı olarak nasıl iyi bir hayat kurulacağı konusunda röportaj yaptı. İlk taksit kontrol edin: Bir İçerik Olarak Yaşam Pro Nasıl Yapılır: Bölüm Bir.

Foça otellerinde bu haftaki içerik inanılmaz derecede yaratıcı bir hafta sonu geçirecek ve gelecek hafta görüşecek!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here