Foça Otellerinde Konuk Deneyimini Geliştirmek İçin Yenilikçi Olanaklar Kullanılabilir 2018

0
286
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otellerinde Konuk Deneyimini Geliştirmek İçin Yenilikçi Olanaklar Kullanılabilir

Foça Otel, tüketiciler için çevrimiçi araçlar ve özel konuttaki uzmanlaşmış işletmeler gibi pazar payı için rekabet eden alternatif hizmetler nedeniyle daha sıkı rekabetle karşı karşıyadır. Bu yeni alanda gelişmek için Foça otel, müşterinin algılanan değerini arttırmak zorundadır, bu da tipik Foça otel olanaklarına alternatifler için kutunun dışına bakmanın etkili bir yoludur.

Foça Otellerinde Bölgesel Mutfak
Olağanüstü bir müşteri hizmetleri örneği, sabahları yerel bir fırına teslim edilen ücretsiz hamur işidir. Taze hamur işleri, bazı Foça oteller tarafından tercih edilen kahvaltı ürünlerinden çok daha iyi bir Foça otel konuk deneyimi sunmaktadır. Foça Otel, sadece bunun için ödeme yapamaz ve aynı zamanda pazarlamadan yararlanan yerel işletmelerin bir ortağı da olabilir. Aslında, bu yaklaşım sabahları hamur işlerinin ötesine geçerek şehrin en popüler restoranlarından birinde yer alan konuklara ayrılmış koltuklara gidebilir.

Foça Otellerinde Yerel Olayların Kabulü
Foça otel konuklarınızın başkalarına unutulmaz bir deneyim olduğunu söylemelerini istersiniz ve bunu yapmanın en temiz yolu kalışlarını soğuk bir etkinlikle ilişkilendirmektir. Belki bölgesel bir festival devam ediyor ve konuklar yemek ve diğer hizmetler için ücretsiz giriş ve indirim kitapları sağlayabilirler. Takvimde etkinlik durumu değişecektir, bu nedenle bazı yazarların yerel etkinliklere katılmak ve bu bilgileri konuklara sunmak için özel bir çalışanı vardır.

Foça Otellerinde Şarap Tadımı
Foça otelleri kendi aktivitelerini de organize edebilir. Cuma veya cumartesi gecesi bir şarap tadımı düşünün. Sadece şehrin dışındaki şeyleri yapmakla kalmaz, aynı zamanda yerlileri bir oda rezervasyonu yapmaya teşvik edebilir. Şarabın zevk olarak kullanabileceği birçok fırsat var. Örneğin, uzun bir konaklama ya da Sevgililer Günü’nün sonunda Foça otelinize rezervasyon yapan bir çiftin hediye olarak hediye verebilirsiniz. Bölgesel üzüm bağları mevcutsa, birçok çapraz tanıtım fırsatı vardır. Bir gece güzel bir şişe şarabın tadını çıkardıktan ve üzüm bağlarını gezdikten sonra, ertesi gün misafir geldi.

Foça Otellerinde Spa Zamanı
Foça otelinizdeki konuklar genellikle orada rahatlayabilir ya da iş için oradadırlar ve tesadüfen karşılanırlar. Diğer bir istisnai müşteri servisi örneği, konuklara ücretsiz yerel spada ücretsiz saat sağlamaktadır. Birçok Foça otel artık yerinde spor salonları var, ancak eğer sahip değilseniz, bir Foça otel konuk deneyimi eklemek için başka bir fırsat yakındaki bir fitness merkezine ücretsiz üyelik hakkına sahip olmaktır. Kaplıcalar ve spor salonlarının yanı sıra, yerel salonları, hamamları ve benzerlerini de düşünebilirsiniz.

Foça Otellerinde Eğlence
Foça otel konuklarınız sık sık içeride kalmadan odalarına yakın bir odada dinlenmek isteyeceklerdir. Foça Otellerinin bir kısmı, tesis içerisinde bir havuz ile güneşin tadını çıkarırken, açık ve kapalı alanları, dalış tahtaları ve hatta kaydırakları olan büyük bir yerel havuza erişirken, unutulmaz bir deneyime sahiptir. Okyanusun yanında bir göl veya okyanus varsa, bunun yerine odaklanabilirsin. Bir plaj ücretsiz olsa da, bir otobüs, ücretsiz otopark, bir kutu öğle yemeği vb.

Foça Otellerinde Odada Bebek Bakımı
Bazı su samurları, bir servise sahip olmanın unutulmaz bir deneyim olmasını sağlamak için odada bir saat veya daha fazla bebek bakıcısı sağlamak konusunda akıllıca davranırlar. Ebeveynler haftada birkaç saat otelde kalabilir ve çocuklarının güvende olduğunu bilerek onlarla eğlenme şansına sahip olurlar. Daha büyük çocuklar için odadan çıkabilirsiniz. Ebeveynler çocuklarını bir kaç saatliğine terk edebilecekleri her hafta bir çocuk evine ev sahipliği yapabilirler.

Foça Otellerinde Çevresel Görünüm
Bir teşekkür hediyesi olarak şarap verdikten sonra, turlar üzüm bağları ile sınırlı olmamalıdır. Şehir turları düzenlemek ve Tur’un yakınlarda durabileceği yerel işletmeleri kabul ederek maliyetleri azaltmak için yerel bir otobüs tur şirketi ile anlaşma yapabilirsiniz. Turlar sadece eğlenmek ve misafirleriniz için olumlu bir an yaratmak değil, birkaç gün daha kalmak için onlara ilham verebilir.

Sonuç
Foça otellerinde bir kolaylık, unutulmaz bir deneyim yaratmak ve müşterinin algılanan değerini artırmak için bir fırsattır. Genel olarak tesisler, markalaşma ve pazarlamada önemli bir rol oynayabilir ve mal sahibi bu potansiyelleri potansiyel müşterilere ulaşmanın yenilikçi bir yolu olarak ele almalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here