Foça Otellerinde Google+ Gerekliliği 2018

0
267
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otellerinde Google+ Gerekliliği

Foça Otelleri için Hangout konuştuğun yer. Aynı anda 10’a kadar canlı video Hangouts’a sahip olabilirsiniz. Foça otelleri için canlı Hangout yaparsanız, sohbeti kaydedebilir ve bilgileri daha geniş bir kitle ile paylaşabilirsiniz.

Detaylar : https://www.hotelgrandamphora.com

Bir Hangout’u Google Drive ile bağlayabilir ve dokümanları, e-tabloları, formları veya slaytları canlı olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca, Hangout’u SlideShare ile bağlama seçeneği de vardır. Konferans seçeneklerinin canlı sunumlarından oluşan geniş bir grup görüntülemeniz gerekiyorsa, bu, Foça otelinizin neler sunabileceğini göstermenin harika bir yoludur.

Aynı zamanda, Foça otelinizin bir eğitim kanalı veya rehberli turlar kullanması için harika bir seçenektir.

Paylaşım Stratejisi

Amacınız, Foça otelinizin, ağınızla benzersiz Müşteri Deneyimi referans noktalarını barındıracak ve paylaşabileceğiniz bir yer olduğunu göstermektir.
Foça otellerinde müşterilerin ve çalışanların profillerini paylaşma videoları
Foça otel mülkünüzün ve çevresindeki alanların fotoğraflarını paylaşın
Foça otellerinde yerel ilgi çekici yerleri ve bilgileri paylaşın
Foça otelleri içerik ağınızdan paylaşın

Paylaştığınız bilgiler hakkında yorum yapmak ve tüm geri bildirimleri + uygulamak için pratik yapın.

Foça Otellerinde Güvenlik

Google, Google Hesabınızla daha güçlü güvenlik için 2 adımlı doğrulamayı ekledi.

Google Hesabınız için uygun bir Şifre Stratejisi yerleştirin. Şifrenizi en az ayda bir kez değiştirin ve şifrede 8 ile 12 karakter arasında kullanın. Parolada büyük ve küçük harfler, sayılar ve özel karakterler kullanın.

Foça otellerinde şifreyi hatırlamanıza izin veren bazı kalıpları izleyen bir strateji kullanın. Asla yetkisiz kişilerle şifre yazmayın veya paylaşmayın. Ve diğer sosyal ağlarda kullandığınız bir şifreyi kullanmayın.

Google’ın uygulamaya koyduğu bir başka güvenlik prosedürü Sayfa Doğrulamadır. Sayfanızı doğruladıktan sonra, Google+ verilerinizi tam olarak kontrol edersiniz ve Foça otel web sitenizle birleştirerek, Foça otellerimiz SERP’nizi (Arama Motoru Sonuçları Sayfası) olumlu etkileyecek değerli bilgiler ekleyebilirsiniz.

Yazma

İşbirliği ve Ağ, Otel SERP’inizin (Arama Motoru Sonuç Sayfası) geleceği. Kazanmak ve paylaşmak, Foça otel bloğunuza ve web sitenize trafik getiren yeni değerlerdir. Ve Google, aramada görünen spam’leri temizlemede ciddi oluyor. Penguen ve Panda güncellemeleri, Arama Sonuçlarını açıklamak için kullanılan algoritmaları temsil eder. Ve Google, işletmeye daha fazla değer katacak.

Yazmakla suçlanan Foça oteliniz;
Bir Google Hesabınız var
Google Artı Profili oluşturun
Uygunluk

Topluluklar

Topluluklar, işbirliği yaptığınız ve başka bir seviyeye giren insanlarla iletişim kurduğunuz yerlerdir. Bu, diğer Foça otelcilerle zengince konuşabileceğiniz yerdir.

Otel Sosyal Medya ve İşbirliği

SERP (Arama Motoru Sonuç Sayfası)

SERP’ye (Arama Motoru Sonuç Sayfası) değer katacak bazı referans noktaları belirledik. Ayrıca, profilinizi, işletme sayfanızı veya işletme sayfanızın yerel yerlerini göstermek için Google Plus Rozetleri ekleyin.

Foça otelleri için +1, müşterilerin İçeriğinizi Google Plus Ağında paylaşmasına olanak tanıyan benzersiz bir özelliktir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here