Foça Otellerinde En Son Web Seminerimiz

0
390
Foça
Foça

Foça Otellerinde En Son Web Seminerimizden Gelen Sorularınıza Cevaplar: Çevrimiçi Konuk Yorumları ve Sosyal Medya Geri Bildirimi’ne Yanıt Verme
Foça Otellerinde Açıkçası, konuk değerlendirmeleri yanıtlamak sıcak bir konudur! En son web seminerimiz için dünyanın dört bir yanından 1000 rekor kıran bir rekor kırdık ve Foça Otellerinde sunumlarımızdan bazıları.

Foça Otellerinde Misafirlerimize belirli bir siteye yorum göndermelerini önerebilir miyiz? Foça Otel 1887 – Meltem Hanım

Doğa Bey : Evet – inceleme sitelerinde genel görünürlüğünüzü arttırmanın iyi bir yolu. Önerim, şöhretinizin her inceleme sitesinde nerede durduğunun bir özetini incelemektir.İtibar Yönetimi istemcileri 36 dilde 100’den fazla kaynağın varlığına nasıl bakıyor:

Geribildirim dağıtımınızı anladığınızda, belirli sitelerde daha olumlu incelemeleri teşvik etmek için çeşitli şeyler deneyebilirsiniz. Sadece misafirlerine sorabilirsin. Belirli rezervasyon kaynaklarından gelen misafirler için farklı izleme türleri sağlayabilirsiniz. Ancak, bunu yapmaya karar verirseniz, web alanındaki varlığınızı nasıl yarattığınıza istekli olun.

? Özel bir mesajla ilgili bir problem çözüyorsanız, kamu yönetimi yanıtınızda neler söylemelisiniz? Lütfen gelen kutunuzu kontrol edin. Gelen – Alexander P.

DC: Özel bir mesaj almanın nadir olduğunu duydum. Genel olarak, gözden geçirenle iletişim kurarken, seyahat eden tüm müşterilerin gerçek hedef kitlenizin nerede kalacağına karar vermeye çalıştığını unutmayın. De size özel bir mesaj gönderdim ve bunu sizinle daha fazla tartışmayı dört gözle bekliyorum ”. Bu, dinlediğiniz ve sorunu çözmeye çalıştığınızı gösterir.

En Birkaç yıl önce yapılan değerlendirmelerle başa çıkmanın en iyi yolu nedir? Değerlendirilmiş yılMark R.

JM: İnceleme yazıldıktan sonra meydana gelen ana veya küçük değişiklikleri açıklayarak başlayın. Çoğu durumda, eski şikayetlerin nedeni, personelin değiştirilmesi veya değiştirilmesi veya bir tür ürün veya hizmet yükseltmesi ile giderilmiş olabilir. Eski incelemelere yanıt verirken netleştirin ve iletişim kurun.

İki ya da üç yıllık bir incelemeye cevap vermenin değerini merak ediyor olabilirsiniz, ancak bunu yapmak önemlidir çünkü herhangi bir konuk yorumu arama motorunun sonuç sayfasında bulunabilir. Rekoru hemen ayarlamak, itibarınızı korumanın ve genel web varlığınızı korumanın en önemli parçasıdır.

Den İnceleme yapmayı açıkça reddetmeniz durumunda inceleme sitesi yapmak isterseniz ne yapmamızı tavsiye edersiniz? Den – Camilo O.

DC: İncelemelerin bütünlüğü, siteler ve oteller kadar önemlidir. Ancak, incelemeye itiraz, geri çekileceğini garanti etmez. TripAdvisor kanıt istiyor ve bunu sağlamak her zaman kolay değil. Açıkça yanılıyorsa, ısrar et. Bu arada, kaydı düzeltmek için bir yanıt gönderin.

Cevabınız için endişenizi dile getirin. . Bu olayla ilgili hiçbir kayda sahip değiliz ve bu şeyleri ciddiye alıyoruz veya veya idd. Yorumlarınız bizi şaşırttı. Suçlama veya provokasyon. Hakemler, TripAdvisor’daki yönetim yanıtlarına cevap veremez, ancak diğer sosyal ağlarda ellerinden gelenin en iyisini yapabilirler.

Bir noktada, gitmene izin vermek zorunda kalabilirsin. Yanlış yere itmek için olumlu yorumlar üretmeye odaklanın. Yanlış bilgilendirme, sosyal medyanın doğal bir ürünüdür, ancak uzun vadede kalabalığın bilgeliği hüküm sürmektedir.

Gerekli Her incelemeye cevap vermek gerekli midir? Göz – Agnes B.

JM: Hayır. Ancak, en mutlu misafirlerinizi tanımak bir öncelik olmalıdır, çünkü bu sosyal medya çağında savunucular, diğer tüketicilerin geri bildirimlerinin bir otel şirketi olarak söyleyebileceğiniz her şeyden daha fazla ağırlık taşıdığı durumlarda altındır.

Olumlu geri bildirime yanıt verirken birkaç hatırlatıcı:

Teşekkürler – sana yardım ediyorlar
Heyecanını paylaşın: “Heyecanlıyız paylaş Hey
Hakkındaki yorumlarınızı okumaktan özellikle memnunum. Indaki.
Onlarla tekrar buluşmayı dört gözle bekliyoruz
Tesis İnceleme, tesislerinize dayanarak üçüncü taraf bir satıcı hakkında mı? -Rashmi C.’de

DC: Koşullara göre değişir, ancak satıcı farklı bir ada sahipse ayrı bir liste için uygun olabilir; Bu durumda, soruşturma yapmak isteyebilirsiniz. Oteliniz hakkında konuşurken karışık bir inceleme ise, muhtemelen şaşırırsınız.

Birkaç ay önce Kevin Carter’a TripAdvisor’ı sordum ve cevabı şöyle: s [Hotel] restoranları normalde ayrı listeleniyor. Bu şekilde, kullanıcılar yiyecek bir şeyler ararken “Restoranlar” listesinde görünürler. Listelendikten sonra, sadece restoranla ilgili yorumlar taşınacaktır. Halka açık ve bir adı olan bir restorana ihtiyacınız var. (Örnek – yemek servisi sadece konuklar için olsa bile, yemek servisi olsa bile restoran olarak B & B’yi listeleyemiyoruz. (

Seyahat edenler genelde bir oteldeki markalar arasında ayrım yapmazlar; Boyunca tutarlı kalite ve hizmet bekliyorlar. Bir satıcı standartlarınızı koruyamaz

. Çözemediğimiz en yaygın şikayetlerden biri. Anlaşma – Fernando V.

JM: Konum her zaman zordur.

Kalacak bir yer aradıklarından emin değilim. Kalmak çok popüler bir yer. Bu yüzden diğer alanlara yakın alanlarda kullanım için çok uygundur.

– Karl M.

DC: Fiyatlandırma şikayetleri genellikle fiyattan düşüktür. Misafir hissediyorsanız iyi bir değer olmak istemeyiz. Belki biz büyükleriz. Sırayla bir özür. Aksi takdirde gerek yoktur. Ancak, bu algının gerçek olduğunu unutmayın. Maliyetlerin bir özeti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here