Foça Otelleri Yaz Tatili ve Yaz Ayları 2018

0
614
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otellerinde Yaz Ayları İçin Çift Kişilik Oda Fiyatları Üzerine

Foça Otelleri Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül, Foça’nın pek çok yerinde yaz zamanının kalbi olarak kabul edilir. Bir Foça otelci olarak, yaz tatilinin mevsiminden anında yararlanmaya hazırlanıyor musunuz? Değilse, mevsimlik avantajları planlamak, odaklanmak ve yararlanmak ve geliri en yükseğe çıkaran alanları tanımlamanın zamanı geldi. Siz ve personel üyeleri, bu yaz Foça otel rezervasyonlarınızı iki katına çıkarmak için nasıl daha organize olabileceğinizi düşünebilirler!

Foça otelleri için uygun indirimleri sağlayın
Birçok konuk meşgul programlardan uzak durabilir, tatil yapabilir ve haftalarca rahatlamayı tercih edebilir. Seyahat güzergahları ve tatil planlarıyla çoğunlukla oldukça esnektirler. Onlara bir indirim teklif etmek konukların onları geri getirmesi için iyi bir fikirdir. Örneğin, ilk birkaç gece aynı miktarı ödüyorsanız, onlara ücretsiz gecelik konaklama sunun. Bu şekilde, yalnızca Foça otelinizi tercihli konaklama tercihleri ??(bir sonraki ziyaretiniz için) olarak değil aynı zamanda daha yüksek bir doluluk ve daha yüksek gelir olarak yapıyorsunuz.

‘Wow’ faktörünü Foça otelleri web sitene ekle

İyi tasarlanmış bir web sitesi, ziyaretçilerin daha iyi olmasına yardımcı olabilir ve çevrimiçi rezervasyonlarınızı artırabilir. Web sitenizin tamamıyla ilgili olduğundan emin olun; tasarımdan sağa, sayfa yükleme süresi, SEO optimizasyonu, harekete geçirici mesaj ve içerik, misafirin aradığı / arandığı şeyle senkronize edildiği zaman. Hem masaüstü bilgisayarınız hem de mobil cihazınız için rezervasyon sürecine yakından bakın ve gerektiğinde değişiklik yapın. Ayrıca, içeriğinizi yüksek kaliteli görüntülerle artırın, mülkünüzü büyüten açıklamalar ekleyin ve yakınlardaki konumlar hakkında konuşun.

Foça otelleri için sosyal medyayı kullan
Yüksek sezonlara veya düşük sezon rezervasyonlarına tanık olun, daima sosyal medya üzerinde olun. Rekabetiniz ve misafirleriniz sosyal medyada olabilir. Rekabetin sosyal medyada ne yaptığını seyretmelisiniz. Yaz rezervasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için web sitenizde oluşturduğunuz içeriği kullanın. Konuklar deneyimsel teklifler isterler; içerik ideal konaklama tercihlerini belirlemenize yardımcı olmalıdır. Onları çeşitli sosyal medya platformlarında tanıtın ve web sitenizi ziyaretinizi yönlendirin!

Kendi dilinizde ziyaretçi defterinizi konuşun
İşiniz için en yoğun zaman olduğunu düşünüyorsanız, konuklar Foça otelinize farklı bölgelerden, şehirlerden ve ülkelerden akın edecekler. Dilinizde mevcut olmayan rezervasyon sayfasına ulaştıktan sonra, işinizi hafifletebilir ve misafirlerinizi rahatsız edebilirsin. Bu insanların kitabı başka yerlerden vazgeçmesine neden olabilir. Foça Otelleri, tarihi mekanlara bakmalı ve konuklarının çoğunun nereden geldiğini görmelidir. Bu dilleri, bu ülkelerden daha fazla rezervasyon alma şansını artırmak için Foça otelleri web rezervasyon sistemine uygulamaya çalışmalıdırlar.

Foça otelleri için personel sorumluluklarınızı yeniden tanımlayın

Hepimiz, küçük ve bağımsız özelliklerin çoklu görev için verimli bir şekilde işlem gerçekleştirdiği bilinmektedir. Bu daha yoğun olabilir. Şimdi personel üyelerinin görev ve sorumluluklarını yeniden tanımlama ve herkesin katılımını sağlamanın zamanı geldi. Sadece bu değil, karıştırma rolleri, ekiplerin daha iyi işbirliği yapmalarına ve görevlerini üstlenmelerine yardımcı olmayabilir. Eşsiz misafirperverlik alanlarında çalışmak ve yeni talimatlara maruz kalmak, tüm çalışanlar için kazan-kazan bir durum ve muhtemelen daha eğlenceli.

Eminim yolda herhangi bir rezervasyonu kaçırmazsınız ve kâr optimizasyon hedeflerinizi gerçekleştirmek için çalışacaktır. Fakat bekle! İhtiyaçlarınıza ve boyutlarına göre doğru teknolojiye yatırım mı yapıyorsunuz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here