Foça Otelleri Verileri ve Foça Otel Performansı 2018

0
508
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otel Verileri, Otelinizin Performansını Nasıl Değiştirebilir?

Foça Otelleri ile birlikte Foça Otel verilerini okumak ve kullanmak, göründüğü kadar korkutucu değil. Doğru yaklaşımı kullanmak ve Foça otel avantajı için verileri kullanmak oldukça basittir.
Birçok kez gördüğümüz en büyük engel, fabrikaların kendini nasıl hissedeceğini bile bilmediği gerçeğinin değerlendirilmesi gereken çok fazla verinin olmasıdır. Verim yönetimi, otel doluluğu, web sitelerindeki ayaklarınız ve sosyal medya sayfalarınız, dağıtım verileri, F & B satış mağazalarından gelen veriler ve diğer POS verileri.

Foça Otellerinde Gerçekler nasıl kullanılır?
Verileri elde etmek ilk adımdır. Foça Otelleri,  bir yazılım programına sahipse, gece denetimi, doluluk durumu, finansal tahminler, konuk listeleri, POS satışları gibi konulardan kolayca raporlar alabilir.

Raporları topladıktan sonra, verileri kullanmak ve anlamak için etkili bir yol, yalnızca türünüz değil, farklı veri türlerini karşılaştırmaktır. Karşılaştırma, Foça otelin işletilmesi, işletmesi ve çektiği misafirlerin türü hakkında yeni perspektifler yaratmaya yardımcı olacaktır.

Foça Otelleri için Önemli Verileri Değerlendirmek

Misafir Profili: Foça Otelleri, tüm resmini hatırlatarak misafirlerini değerlendirmelidir. Emekli bir gezgin, Foça otelde çok fazla paraya sahip olabilir, ancak harcamalarıyla temkinli olabilir; ancak hayatında yalnızca bir kez tekrar eden konuk olacak bir iş gezginine kıyasla ihtiyatlı olabilir. Foça Otelinizi ziyaret eden misafirlerin türünü anlayın ve misafir sadakatini artırmak için hangi yöntemlerin kullanılabileceğini görün. Böylece, daha sonraki ziyaretlerde seçeceğiniz bir Foça otel haline gelin.

Otel Kirliliğine Katkıda Bulunan Dış Faktörler: Foça Otelin doluluk oranını dış faktörlere göre artırmak ve düşmek için özel nedenleri vardır. Bir tatil Foça oteli, tatillerde daha fazla konuk ağırlayacak ve iş amaçlı Foça otellerde iş günlerinde daha fazla ziyaretçi olacak. Su samurları, bu verileri çarpışma bölgelerinde nasıl başarılı olabileceğini görmek için kullanmalıdır. İş oteli, yerel müşterileri cezbetmek için hafta sonları özel check-in sonrasında özel herşey dahil paketler sunabilir.

Sosyal Medya ve İncelemeler:
Teknik olarak, bir Foça otel sosyal medya alışverişi sayısı (olumlu olanlar) arttıkça olumlu yorumlarda artış görmelidir. Foça Otelciler bu durumda değillerse, misafirleri ile etkileşimde bulunmak ve onları farklı sitelerden çıkarmaya teşvik etmek için bu fırsata bakabilirler.

Foça Otelleri Fiyatlandırma ve Performans

Foça Otel odalarının fiyatı ve doluluk oranı, otele belirli bir yerde ayakta durma sırası verir. Şehrin geri kalanına kıyasla, maliyet önemli derecede yüksektir ve bu da Foça otelin doluluk oranını olumsuz olarak etkileyebilir. Konuklar, pazar, doluluk oranları ve bir düzeltmenin gerekip gerekmediğine göre maliyetlerin durumunu araştırmalıdır.

Pazarlama giderleri ve performansları:
Foça Otelleri pazarlama kampanyalarının etkilerine dikkat etmelidir. Belirli kampanyaların doğrudan rezervasyon yaptırdığından emin olmak için verileri analiz edin. Kârlı bir yatırım getirisi yaratan bir kampanyaya yatırım mı yapıyorsunuz? Bu, gelecekteki pazarlama girişimleri için plan yapmalarını sağlayacaktır.

Konaklama endüstrisinde toplanıp analiz edilecek sonsuz veri var. Potansiyel bir müşteri, Foça otel web sitesini ziyaret ederken verilere bir bakışta bir ‘kağıt işareti’ başlattı. Kuruluşlar yukarıda belirtilenler üzerinde odaklanarak başlayabilir ve daha sonra dalgalanma etkisi ile mülkleri hakkında spesifik ve alakalı bilgileri tespit edebilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here