Foça Otelleri Seyahat Acenta Komisyonları 2018

0
640
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otelleri İçin Ağır Online Seyahat Acentaları Komisyonları Gerçekten Buna Değer Midir?

Foça Otelleri online seyahat acenteleri veya OSA’lar modern konukseverlik mimarisinde sık sık gömülür ve bu platformlarda her yıl milyonlarca oda ayrılır. Onların tanıtımından bu yana, Foça otelleri OSA’lar misafirlerine tuğla ve harç seyahat acentelerini ziyaret etmeden ideal Foça otel odasını seçme seçeneği sunarak kitlesel olarak basitleştirildi. Konuklar, bölgedeki Foça oteller listesinden oda ve fiyatları karşılaştırabilir ve gezilerini daha iyi planlayabilir. İyi oteller ne olacak? Ve özellikle küçük ve orta büyüklükteki mülkler? OSA etkisi, gittikçe daha kalabalık bir pazar haline gelen konumlarına yararlı mı yoksa zararlı mıydı?

OSA listelemesinin artı ve eksi kısmına bir göz atalım.

Yüksek komisyonlar Foça otel büyümesini engelleyebilir

OSA’lardaki en büyük ve tek felaket komisyonları. En büyük uluslararası markalar komisyonları az miktarda toplarken – bazen hiçbir şey tahsil edilmiyor – daha küçük bağımsız mülkler komisyonlarda % 20-30’u karşılamak zorunda kalıyor. Bu, kârlılığı ciddi bir şekilde bozmakta ve genç kişiliğin acımasız bir pazarda kendisini kurmak için ihtiyaç duyduğu kadar hızlı büyüdüğünü inkar etmektedir. Oran eşitleme anlaşmaları, Foça otellerin kendi pazarlama kampanyalarını yürütme kabiliyetlerini daha da kısıtlamaktadır – Birçok OSA, mülklerin, fiyatların altında, doğrudan rezervasyon Foça otelleri web sitelerinde bile fiyatlarını listelemelerine izin vermemektedir.

Bu kısıtlamalar, bağımsız Foça otelleri için alt satırda önemli bir katkı sağlamak için yeterli para biriktirmek zorlaştırıyor. Bununla birlikte, Foça otellerin çok fazla ödün vermeden OSA’lardan en iyi şekilde faydalanması için kullanabilecekleri stratejiler vardır.

Maruz kalma doluluk yaratır ve bir marka yaratmaya yardımcı olur

OSA’lar büyük komisyon talep ederken, büyük bir pazarlama kampanyasıyla telafi ediyorlar – Expedia ve Booking.com gibi şirketler, her yıl birkaç milyar doları reklamcılıkla geçiriyor. Bunlar, dünyanın en başarılı otel zincirlerinin bile eşleşemeyecekleri bütçelerdir ve bu kampanyalar tarafından üretilen muazzam pozlama bir Foça otelin doluluk oranını önemli ölçüde etkileyebilir. Dahası, bu çevrimiçi acentelerin çoğunun uluslararası olması nedeniyle Foça otelleri, dünyanın dört bir yanından gelen konukları çekmek için bir fırsat sunuyor. Ve uluslararası turistlerin mülkün evden daha fazla gelir elde etmesine yardımcı olan ikincil harcamalarda şans verme olasılığı daha yüksektir. ‘Reklam panosu efekti’, OSA’da listelenen Foça otelleri lehine diğer önemli faktörlerden biridir – OSA’da bir mülk gören konukların % 50’sinin doğrudan rezervasyon web sitemizi ziyaret edeceği ve bu da konukların komisyonları aşmak. Reklam efektlerinin mevcut durumu tartışmaya açık olsa da, markanın ünlü OSA listesine eklediği ek güvenilirliği sorgulamaya gerek yoktur.

Foça Otelleri Özerklikleri

Bağımsız özerkliklerin her ne pahasına olursa olsun kaçınılması gerektiğini söylemek kesinlikle pratik değildir, OSA’lar maliyetlerini mümkün olduğunca en aza indirgemek için önlemler almalıdır. Mülkün zaten iyi kurulduğu alanlara odaklanan OSA’lar dağıtım stratejisinden kaldırılmalıdır. Ayrıca, ücretsiz bir içki gibi küçük bir iltifatla doğrudan rezervasyon edenler için özel sadakat şemaları da sunabilirler.

Her ne kadar bir şey kesin olsa da – OSA’lar hiçbir yere gitmiyor ve sahipler listede kendilerini bulamıyorlar, bu yüzden karşılıklı yarar sağlayan bir şekilde birlikte çalışmanın bir yolunu bulmak en iyisidir. Bağımsız bir Foça otel için önemli olan, otelin adının çok geniş olması ve şimdi de taşıyarak bir marka yaratması. OSA’lar bunu yapmak için en iyi çözümü sunar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here