Foça Otelleri Rezervasyon Sistemleri 2018

0
524
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça otelleri için ideal bir rezervasyon motorunun temel özellikleri neler olmalıdır?

Basit ve sezgisel – Her şeyden önce, basit ve sezgisel tasarıma sahip, kullanıcı dostu bir rezervasyon motoru, konuklar için rezervasyon deneyimini geliştirmede uzun bir yol kat eder ve misafirleri el altında tutmaya hazır olma fırsatı verir. Odaların varlığı, fiyat vs. eğer bunlara yalnızca tek bir tıklama ile erişebilirsiniz, ayrıntılar gibi, iş yarı yarıda kesiliyor.

Foça Otelleri Ödeme Kolaylığı

Ödeme Kolaylığı ve Güvenlik – Rezervasyon motoru, farklı çevrimiçi ödeme sağlayıcılarıyla iyi entegre olduğundan, rezervasyon basit, zahmetsiz ve güvendedir.

Daha İyi Fırsatlar ve Teşvikler – Gezginler genellikle online seyahat acentaları aracılığıyla rezervasyon yaparken sadece cazip fırsatlar bulma yanılgısına bağlı kalmaktadır. Belki de, OSA tekliflerini kârlı bulmaktadırlar. Foça Otelleri ile doğrudan rezervasyon yapan konuklara özel avantajlar sunulmaktadır. Bu avantajlardan bazıları erken check-in, geç check-out, ücretsiz şehir turu, teşekkür-hediye, ücretsiz yükseltme vs. biçimini içerir. Eh, zaman zaman kendi başarılarınızı yenmeniz önemlidir. Bu nedenle, bu ekstraların tümü açıkça belirtilmeli ve Foça otellerinin web sitesinde ilgili başlığın altında gösterilmeli ve Foça gezginlerine hızlı bir karar vermede yardımcı olunmalıdır. Yazılım danışmanlığı yazılımı yapılan bir araştırmada, ankete katılanların% 48’inin% 23’ü oda yükseltmesini başka herhangi bir şey üzerinde değerlendirmeyi seçti. Açıkçası teşvikler büyük rol oynamaktadır!

Foça Otelleri ve Foça Turizm Global Erişimi Nasıldır ?

Global Erişim- Çevrimiçi alan, Foça otellerinde küresel bir kitleye ulaşmak için makul bir şans verir. Bu nedenle, rezervasyon motoru çok dilli ve para birimlerini destekleyecek ve misafirlerin kendi tercihlerine göre ticaret yapmasına izin verecek şekilde donatılmış olmalıdır.

Mobil kullanım kolaylığı – Rezervasyon motoru, mobil platformunuzla bütünleştirilmelidir – mevcut senaryonun en önemli hususlarından biri. Yeni bir araştırma, Foça otel rezervasyonlarının% 25’inin artık mobil olduğunu ve web sitesi mobil (Tnooz) için optimize edilmişse,% 50 daha fazla yolcu ayrıldığını gösteriyor.

Diğer rezervasyonlara izin ver – Ziyaretçiler bir şehir restoranında akşam yemeği için bir kitap istiyorsa veya bir etkinlik için bilet düzenlemek veya belki de çiçek sipariş etmek istiyorlarsa, hepsi otel web sitesinde olmalıdır.

Foça Otel Misafir Memnuniyeti

Mutlu bir misafir otomatik olarak  mutluluğa eşittir!
Rezervasyon, otelde konuk olan ‘ilk’ arayüzdür. Ve ‘ilkler’ genellikle yolculuğun geri kalanını hazırlar. Bazen ‘ilklerin’ bile yapıyor olduğu bilinmektedir. Neden gayret etmeyin, kırılmamak için yatırım yapmayın? Otelciler için, rezervasyon motorlarını güçlendirmek, ilklerin ustası olmak ve büyümek için zaman kazanmak için mükemmel bir fırsattır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here