Foça Otelleri Rezervasyon Motoru İhtiyaçları 2018

0
345
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otellerinde Rezervasyon Motorunuzun İhtiyaçları

Foça Otelleri için Gerçek şu ki, gezginler, Foça otel web sitenizin / mobil sitenizin, rezervasyon süreci boyunca konuklarınızı yönlendiren sezgisel ve kullanımı kolay bir rezervasyon sistemine sahip olduğundan emin olmak için çevrimiçi ve mobil rezervasyon yapmalıdır. Aksi takdirde, hızlı ve kolay bir şekilde OTA’lara kaybetmenin negatif RevPAR etkisini göreceksiniz. Rezervasyon deneyiminizi başarılı hale getirmek ve Foça otelinizde kalmak için aşağıdaki altı stratejiyi kullanın.

Entegrasyon: Rezervasyon motorunuzun, tüm konuk bilgilerini sağlayan, oda görünürlüğünü artıran ve doğrudan rezervasyon yapan diğer talep kanalları ile entegre olması gerekir. Rezervasyon motoru entegrasyonu ile, misafirlerinizi Google’da ve Trivago, Kayak, Skyscanner ve bizim gibi diğer metasearch siteleri gibi diğer kanallarda gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu, mülkünüzün en iyi değerini artırmaya ve doluluk oranını artırmaya yardımcı olur.

Sepet Kurtarma: Alışveriş sepeti kurtarma araçları, Foça otellerinde son dakikada rezervasyonlarını iptal eden konukları kurtarmanıza yardımcı olur. Bu özellik, belirli bir yeniden hedefleme stratejisine sahip olmanıza yardımcı olur ve misafirlerinize değer katar, böylece terkedilmiş rezervasyonlarını kolayca kurtarabilirler.

Konuk Eki: Foça otel gezginleri rahatlığı takdir ediyor. Konuklara olası aktiviteler, araba hizmetleri veya diğer seyahat yerleri için rezervasyon yapma seçeneği sunarak, daha fazla değer katmaya ve geri dönüş şanslarını artırmaya ve müşteri sadakati sağlamaya yardımcı olur.

Otomatik Faturalama: Foça otellerinde otomatik faturalandırma, finans, faturalama ve diğer iş analizleriyle hızınızı artırmanın etkili ve doğru bir yolunu sunar.

Foça Otelleri Kullanıcı Dostu Tasarım

Kullanıcı Dostu Tasarım: Bu, Foça otelleri rezervasyon deneyiminizin en önemli özelliklerinden biridir. Bir rezervasyon motoru, potansiyel konuk için kullanımı kolay olmalı ve kullanıcıyı, zamana duyarlı harekete geçirici mesajlar, özel anlaşmalar ve daha fazla 4 adımda veya daha fazlası ile rezervasyonu tamamlaması için teşvik etmelidir. Açık etiket düğmeleri yerleştirerek ve etkileşimli takvim araçlarını kullanarak rezervasyon motorunuzda gezinmeyi kolaylaştırın. Sosyal medya listeleri, Foça otel konuklarının daha hızlı rezervasyon yapabilmeleri için kolay bir yoldur. Herhangi bir sorun yaşarsanız, mülkünüz için her zaman iletişim bilgilerini tanıtın.

Foça Otel Mobil Platformlar

Mobil Platformlar: Büyüyen dijital çeviklik, mobil web siteleri ve rezervasyon yetenekleri her zamankinden daha önemlidir. 2014 tarihli bir Google araştırmasına göre, seyahat edenlerin % 78’i seyahat planlaması sırasında akıllı telefonlarını kullanıyor. Foça otel konuklara mobil cihazlarını kullanarak rezervasyon yapma fırsatı verin. Yani potansiyel kullanımınızı kaçırmayın.

Rezervasyon motorları Foça otelinizi yapabilir veya kırabilir. Otomatik faturalandırma, alışveriş sepeti kurtarma ve konuk eklentileri, kullanıcı dostu tasarım ve mobil cihazlarda performans sağlamak için tasarlanan diğer arama kanalları ile rezervasyon motorunuzun entegre olduğundan emin olun. Bu altı stratejiyle, Foça otellerinde rezervasyon motorunuz ve doluluk oranınız başarılı olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here