Foça Otelleri Pms Kanal Yöneticileri 2018

0
514
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otelleri İçin Bulut Tabanlı PMS, Kanal Yöneticileri İle Entegre Olmak Neden İyi Donanımlı Olmak Durumundadır?

Foça Otelleri ile bazı şeyler kendi başına iyi çalışıyor; fıstık ezmesi ve kızarmış ekmek, bir günbatımı ve plaj veya limonata ve sıcak bir yaz günü. Foça otellerinde ancak ikilinin daima rahatlık ve zevk seviyesine getirmesi gereken bir şeyleri vardır; Jöle lezzetli bir yemek ya da serin bir esinti gibidir. Foça Otelin ön büro yönetiminde, Foça oteli için bulut tabanlı bir PMS ile bağlanarak emlak yönetim sistemi (PMS) ve kanal yöneticisi bir üst seviyeye yükseltilebilir. Foça otellerinde bu muhteşem çiftin tek bir unsurunu ekleyerek, mülkünüzü anında güncelleştirecek ve yenilenmiş bir iletişim fırsatını deneyimleyeceksiniz.

Foça Otelleri Kanal Yöneticileri

Foça otellerinde bir kanal yöneticisi, Foça otelinizin terfi ettirildiği bir dizi kanal ile iletişim kuran bir arayüzdür. Foça otellerinde bu iki arayüz birbirine entegre edildiğinde, doğru bilgiyi gerçek zamanlı olarak sunmak için birbirleriyle kesintisiz iletişim kurabilirler. Foça otellerinde ön büroda bir değişiklik yapıldığında, potansiyel konuklara doğru bilginin – doğru oran gibi – verildiğinden emin olmak için birlikte çalıştığınız tüm kanallarda anında güncellenecektir. Foça otellerinde para problemleri hakkında endişelenmenize gerek yok; çünkü gelir yöneticilerine uzaktan erişebileceksiniz. Foça otelleri rezervasyon bilgilerini manuel olarak girmezseniz, bilgiler otomatik olarak buluta kaydedilecektir. Foça otellerinde bir konuk bir rezervasyonu iptal etmek istediğinde, oda diğer konukların doldurması için otomatik olarak bir yedekleme açar. Bu, Foça otel rezervasyonlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza, misafirlere istedikleri oda için en iyi fırsatı bulmanıza yardımcı olur.

Foça Otelleri Mülk Yönetimi

Foça otellerinde mülk yönetim sistemi ve kanal yöneticiniz buluta bağlı olduğunda, iki sistem internet üzerinde bir sunucuya ihtiyaç duymadan depolanan bilgileri iletebilecek. Foça otellerinde her ikisi de aynı buluta bağlı ve güvenli, güvenli ve kolay yönetilebilir bir sistemde saklandığında, üzerinde barınacak daha az engel var. Foça otellerinde dağıtım sürecini hızlandırarak, Foça otel mülkiyetinin diğer yönlerine odaklanabilirler – Foça otelleri rekabet avantajlarını arttırırlar.Foça otellerinde bazı büyük ikililerin bir sonraki aşamaya geçmeleri için ekstra bir şey gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here