Foça Otelleri Online Portal Optimizasyonu 2018

0
550
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otelin Online Portallarını Optimize Etmek

Foça Otelleri ve Konuklar bir Foça otel web sitesini ziyaret edip güncel tarihlerini belirleyebilir, oranları alabilir ve hiçbir şey başka bir siteye gider. Satış grafiği tarafından yapılan bir ankete göre, insanların % 81’i çevrimiçi seyahat rezervasyonlarından vazgeçiyor. Çoğu “sadece izlemek” için bir neden verdi, ancak bu sadece % 39’du.

Yolcuların rezervasyon işleminden vazgeçmelerinin en önemli 5 nedeni; rezervasyon, rezervasyon işlemleri ve deneyimli teknik problemler öncesi seyahat ortaklarımızla arayan, yüksek fiyatlar ve alış veriş isteği ile sadece sorun yaşıyorlardı.

Rezervasyon, Foça oteleri için vazgeçmek için büyük bir fırsattır; Bu nedenle, rezervasyon işlemlerini potansiyel konukları için çok kolay ve kullanıcı dostu yapmaları gerekir.

Foça Otelleri, çevrimiçi portallarını optimize edecek mi?

Foça Otelleri web sitesini yeniden değerlendirin: Güncel ve kullanımı kolay bir web siteniz olduğundan emin olmak için zaman ve bazen para harcamanız gerekir. Yükleme sayfaları uzun olmamalı, kolay gezinme araçlarına sahip olmalı ve okunması zor olmamalıdır. Bir eylem çağrısı veya ‘şimdi öde’ sekmesi bulmak kolay olmalıdır.
Okunabilirlik – Web sitesini gereğinden fazla veya yüzeysel bilgi ile doldurmayın. Mülkleri, özellikleri ve yerleri hakkında göstermek istedikleri en iyi 10 puanı listelemeli ve web sitesinde listelenmelidirler. Bilgiler bilgilendirici olmalı ve bir konukun okuduğu vakit değerlidir.

Foça Otelleri Mobil Dostu

Mobil Dostu – İstatistiklere Göre Beyin: Aynı güne ait Foça otel rezervasyonlarının % 65’i bir akıllı telefondan yapılmıştır. Foça Otel, web sitelerinin mobil cihazlara uygun olmasını sağlamalıdır; aksi takdirde dönüşümleri son derece düşük olur. Bu sitedeki yazı tipleri burada son derece önemli bir rol oynamaktadır.
SEO Optimizasyonu – İnternetteki Foça otellerinin görünürlüğü zorunludur. Küçük ve orta ölçekli işletmeler, ödün verilmeyen bütçe harcamalarının bir parçası olarak çevrimiçi görünürlük özelliklerine de bakmalıdır. Anahtar kelimelerinin web sitelerine dahil edildiğinden emin olmalı ve düzenli olarak güncellenmeye devam etmelidirler.
İncelemeler – Foça otel, web sitesinde birçok orijinal yorumu vurgulamalıdır; yapıcı değerlendirmelerin yanı sıra. Misafirin mülk incelemelerini kontrol etmek için başka bir siteye gitmesi gerekiyorsa, diğer benzer mülkleri de kontrol etmeyi durdurur.
Resimler olabilir, ancak bir resim bin kelimeden konuşuyor. Şehrin, mülkiyetin ve bulundukları şehrin benzersiz özelliklerini gösteren resimlere sahip olmalıdırlar. Konuklar mülklerini odalarda, Foça otel önlerinde, restoranlarda görme imkânı bulabilecektir. Resimler olmalıdır. 360 derecelik bir video bile harika olurdu, ancak otel çapraz kontrol edilmeli ve sitenin yükleme süresinin etkilenmediğinden dikkatli olmalıydı.
İletişim bilgileri – Foça Oteller web sitesinde iletişim bilgilerini açıkça görmelidir. Konuklar halen telefon görüşmesi yaparak bazı şeyleri aramayı ve kontrol etmeyi tercih ediyor.
En iyi fiyat – Konukların Foça otelin Web sitesinden ayrılmasını sağlamak için, web sitelerinin konaklamaları için mümkün olan en iyi fiyatı her zaman garanti altına almalarını sağlamalıdır. Bir başka rezervasyon sitesi de, otelin kredibilitesinden daha düşük bir teklif aldığında etkilenir.

Foça Otel Araştırmaları

Araştırmalar- TripAdvisor, 3 kişinin 1 kişilik bir ‘paket’ satın alabileceği bir odada kitap tercih ediyoruz. Bu yüzden Foça otelleri, sunduğu paketler, kahvaltı, spa uygulamaları, yemekler, vb. bir dizi sunmaktadır. Bu da Foça otelin karlılığı için çok yararlıdır.
Hızlı Ödeme ağ geçitleri – Misafirler ödeme ağ geçidi ile ilgili bazı sorunlarla yüzleştiklerinde rezervasyonların % 7’si terk edilir. İnsanlar bugün zaman ya da sabrınız yok, her şeyin çok hızlı yapılmasını istiyorlar, bu nedenle Foça otellerin ödeme ağ geçitlerinin verimli olduğundan ve sorunsuz çalıştıklarından emin olmalılar.
Foça Otelleri, üzerinde çalışmak için bilinçli bir karar verdiyse, ayrılan rezervasyon yüzdesini düşürmek için kesinlikle arayabilirler. Yukarıdaki öneriler gerçekten bir Foça otele finansal olarak vergi ödememektedir; sadece biraz zaman ve dikkat gerektirir, bunun yanı sıra düzenli güncellemeler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here