Foça Otelleri Ön Büro Teknolojileri 2018

0
605
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otellerinin Ön Büro İşini Basitleştiren Teknolojiler

Foça Otelleri; Ön büro bir Foça otelin en önemli parçasıdır. Yöneticilerin ısınmaları, karşılamaları, konuklarını bir gülümsemeyle selamlamaları ve daha sonra check-in sırasında sorunsuz bir şekilde check-in yapmaları gerekir. Foça otellerinde konuklar odalarında hemen check-in yapmak isterler, böylece bir ön büro yöneticisi check-in işleminin pürüzsüz ve hızlı olmasını sağlayabilir.

Foça otellerinde ön büro görevleri

Foça otellerinde ön büro müdürü rezervasyonlara, misafir check-in / out’a, oda tahsisatına, konuk soruları ele alma, odaları temizleme ve diğer departmanlara görev atama, raporları ve ödemeleri kontrol etme ve çok daha fazlasına bakmalıdır. Bir kişi birden fazla görevi üstlenir. Bunun üzerine, günlük görevleri yerine getirirken hata ya da felaket olmadığından emin olmalıdır.

Telaşlı değişimler ve gündelik görevlere ek olarak, çeşitli departmanlardan ön büro yöneticileri, iletişim uzmanları, denetçiler görev süresince rol oynar ve konuklara yardımcı olur. Foça Otele gelen her konuk için nazik olduklarını ve dikkatli bir şekilde yönetilmesi gereken bazı check-in’leri baypas etmeye çalıştıklarını. Foça Otelcilik endüstrisinde misafirinize kaba davranamaz ve rakibinize kaybedemezsiniz. Dışarıdan göründüğü kadar kolay değil, fakat evet, misafirlerini verimli bir şekilde yönetirken, tüm bu görevleri kolayca yönetebilen başarılı ön büro yöneticileri var.

Konaklama sektörüne bir nimet olan yeni çağ teknolojisi sayesinde.

Foça Otelleri Bulut tabanlı emlak yönetim sistemleri

Foça otellerinde istenilen konukları verimli bir şekilde karşılamak için bulut tabanlı bir emlak yönetim sistemine yatırım yapmak akıllıca olacaktır. Bu çok yönlü ve kullanıcı dostu teknoloji, işlemleri basitleştirir ve kişilerin herhangi bir katılımı olmaksızın basit bir izleme gerektirir. Tüm departmanları güncel tutmak için tüm dünyadan operasyonları, departmanları ve konukları kaldırmak; Bulut tabanlı bir emlak yönetim sistemi, tüm endişeler için tek seferlik bir çözümdür.

Ön büroda kullanılan PMS’in faydaları:

– Her şeyden önce, yazılım gün boyunca doğrudan check-in ve check-out listelerini kolayca korumanıza izin veren rezervasyonlar yapmanıza izin verir

– Foça otellerinde rezervasyonlar farklı tarihlerde özelleştirilebilir, grup rezervasyonları ve çok oda fiyatları ayarlanabilir

– Foça otellerinde konuk detayları kolayca bulunabilir

– Oda, misafir ve tarih değişikliklerine göre rezervasyonlar değiştirilebilir

– Kaplıca ve restoranlarla yapılan randevular ve ödemeler ön büroda POS aracılığıyla yönetilebilir

– Foça otellerinde birden fazla vardiya yönetilebilir

– Foça otellerinde görevler oda temizleyicilerine verilebilir ve zamanında kontrol edilebilir

– Çoklu raporlar ve foliolar oluşturulabilir

– Foça otellerinde çoklu konuk yönetimi seçenekleri mevcuttur

Foça Otelleri İçin Tabletler ve Akıllı Telefonlar

Teknoloji, giriş / çıkışı kolaylaştırmak, konuk bilgilerini almak, misafirlerle etkileşim kurmak ve diğer işlemleri yönetmek için Foça otellerinde ön büro personeli tarafından kullanılan tabletler ve akıllı telefonlar tarafından yönlendirilir. Günler misafirler için geride kalıyor, misafirlerin sıraya girmesini bekliyor veya emirler için Garsonlarla savaşıyorlar. Yeni çağ teknolojileri, konukların menüler arasında gezinmesini veya daha hızlı girmesini / çıkışını kolaylaştırdı.

Foça otellerinde tablet ve akıllı telefon teknolojisini kullanarak, ön büro personeli, pek çok işlemi basitleştirebilir ve konuk deneyimini iyileştirmek için zamandan tasarruf edebilir.

Foça otellerinde teknolojinin benimsenmesi, Foça otelin ön uçlarının verimli çalışması için bir zorunluluk haline geldi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here