Foça Otelleri Olarak Neden Otel Kanal Yöneticisine Yatırım Yapmalısınız? 2018

0
294
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otelleri Olarak Neden Otel Kanal Yöneticisine Yatırım Yapmalısınız?

Bir kanal yöneticisi incelemeye başlamadan önce, arabanın resme niçin girdiğine bakalım. Foça Otel kanalı yönetimi sektörde bir terim haline geldi ve uzun zamandır konuşuyoruz. Foça otellerinde daha fazla rezervasyon kaynağı ile bağlantı arayışında; Birkaç kanallı veya üçüncü taraf rezervasyon platformlarına sahip bir Foça otel operatörü olarak, pozunuzu artıracak ve rezervasyonlarınızı getireceksiniz. Er ya da geç, böyle bir zaman ve enerji tüketen bir görev yapmak, sizin için çalışabilecek, otomatikleştirecek ve sizin için mümkün olabilecek çözümler aramaya başlayabilir.

Detaylar : https://www.hotelgrandamphora.com

Eh, bazı Foça otelciler için; Bu, kanal yöneticisi olarak adlandırılan bir reklama yatırım yapmak için yeterince güçlü bir neden olmayabilir. Foça otellerinde önde gelen dağıtım otomasyon teknolojisine yatırım yapmak için etkileyici bir inanç arıyorsanız, aşağıdakileri okuyun:

Foça Otelin kanal yöneticisi size nasıl fayda sağlıyor?

Foça Otelleri ve Kanal Yöneticisi: Bağlantı
Foça otellerinde oda müsaitliği ve oranları; Bunlar, Foça otel operatörünüzün YG’sini yöneten ana faktörlerdir. En uygun oran ve doluluk seviyesini yönetmenin çok önemli olduğunu ve kontrol kapsamının tamamen altında olduğunuzu biliyorsunuz. Bunun sürekli bir süreç olduğu unutulmamalıdır (engelliler için tam zamanlı bir iş).

Foça Otelin kalbi, ön büro yazılım işlemlerini yönetmekse, kanal yöneticisi oda rezervasyonu yapan ana kişidir.
Bu nedenle, ellerin korunması için çaba, zaman, enerji ve bordro sayısını değerlendirmek kaçınılmazdır. Foça otellerinde sadece bu süreci otomatikleştirebilir ve manuel süreçlerden kurtulabilirseniz hayal edin. Dev bir rahatlama olmaz mıydı? Bu nedenle, bir kanal yöneticisi almak ve kolaylaştırmak için “Neden Foça Otel Kanal Yöneticisine yatırım yapmamız gerektiğini” en önemli “7 neden” topladık.

Foça Oteliniz için kolayca yeni rezervasyon kanalları ekleyin. Ne kadar çok olursa o kadar iyidir!
Çok kanallı rezervasyon stratejisi, her mevsimin en iyisidir. Bir takip Foça oteli, sınırlı rezervasyonlara bağlı olmak zorunda değildir. Rezervasyonu yaptığınız daha fazla kaynak, işletmeniz için daha iyi ve daha güvenlidir. Foça otel mülkünüzde bir kanal yöneticisi uygulamak, yüzlerce bağlantılı kanala erişmenizi sağlar. Bir kanal yöneticisi, Foça otel mülkünüzü bu rezervasyon platformlarıyla bütünleştirir, envanterinizi şehirde kalmak isteyen gezginlerin kalabalığına gösterir ve size ücretli rezervasyonlar getirir. Ayrıca, Foça otellerinde çevrimiçi platformlara bağlanmak gibi daha avantajlı,

Daha yüksek dağıtım erişimi,
Talep üretimi
Daha yüksek YG
Rezervasyon kaynaklarının çeşitliliği,
Ve hem bölgesel hem de küresel kitapçılar tarafından görülüyor.
Foça otellerinde stratejik envanter ve oran yönetimi için tek gösterge paneli
Bunu yapmak için Foça otellerinde bir kanal yöneticisi dağıttıktan sonra, envanter yönetimi yorucu hale gelir. Dahası,

Tüm bağlı kanallarda dağıtılabilirlik ve oranlar hakkında kapsamlı bir genel bakış sunan tek bir gösterge paneliniz var.
Verileri itmek ve çekmek için en azaltılmış sistem ile insan müdahalesi. Doğru oda fiyatlarını ve envanter tahsisini minimum çaba ile gönderebilir ve yönetebilirsiniz.
Herhangi bir kanaldan daha fazla rezervasyon yapmak için, havuzlara envanter gönderebilir ve rezervasyon yapmak için endişelenebilirsiniz.
Foça otellerinde oda fiyatları ve müsaitlik durumunuz her zaman senkronize edilir ve en sondaki tüm kanallara uygulanır. Böylece, personelinizin envanter doldurma ve güncellemeleri için oturmasına ve geçirilmesine gerek yoktur.
Kısıtlamalar ve kapanışlar gönderilebilir; Yeni, değiştirilmiş ve iptal edilmiş rezervasyonların merkezi olarak işlenmesi.
Farklı OTA fiyatları, tatil kiralama portalları, metasearch platformları ve hatta kendi web siteniz; tek bir yerden yönetin.
Birden çok mülkü de yönetebilirsiniz.
Her şey otomatik. Foça otellerinde sadece bir komut gönderin ve sistem sizin için yapacak. Manuel işlemler yerine, daha iyi dağıtımlara odaklanabilir ve bir strateji oluşturabilirsiniz.

Foça otellerinde 365 günlük takvim güncellemesi ile zaman tasarrufu otomasyonu
Yazılımlar olmadan, kanallar arasındaki kanalların envanteri ve dağıtımı sizin için bir do-yourself görevidir. Bir şey eksik olabilir ve hatalar çift rezervasyon, yanlış veya gecikmeli güncellemeler ve çok fazla tahmin edilemeyen hatalarla sonuçlanabilir. Yaa! Ve sonra zamanınızı daha fazla tüketen düzeltmenin bir parçası geliyor. Foça otellerinde güncellemeleri takip edebilirsiniz. Asla gönderilen güncellemenin hiçbir zaman OTA’nın sonunda yapılmadığını hayal edemezsiniz. Ne üzücü bir hayat, öyle değil mi?

Biliyor musun?
Foça Otellerinde Doğru Kanal Yöneticisi, her gün birkaç saat manuel ücret ve envanter güncellemesi kaydedebilir. Bu sefer ne yapacağını düşün!
Şimdi tüm ağrılarınızı sihirli bir şekilde alabilecek bir kanal yöneticisi düşünün. Evet, bir kanal yöneticisi insan yapmaz (!) Hatalar veya hatalar yapar, güncelleme günlüklerini korur, overbookings üzerinden kontrolü korur, her zaman güncel ve envanter ve oranları senkronize eder ve OTA’ya bildirilen güncellemeleri size bildirir. Şimdi Foça otel için bir nefes al.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here