Foça Otelleri Nasıl Fark Yaratabilir ? 2018

0
530
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otellerinde Küçük Şeyler Nasıl Farklılık Yaratır ?

Foça otelleri için küçük şeyler hala bir fark yaratabilir: Konuklar hızla değişen ve son derece rekabetçi bir iş ortamında neden merkez sahne alsınlar?

Birçok Foça otel hedeflerini kısa sürede karşılamakla yükümlüdür; ancak son derece rekabetçi bir iş ortamında stratejik öncelikler belirlemelidir. Bu çatışmayı aşmanın en iyi yolu nedir?

Müşterinin bakış açısından, Foça otel konuklarınızın gerçekte ne olduğunu anlayabilirsiniz. Örneğin, konuk odalarında 55 inçlik akıllı TV’leri eklemek güzel ama genel konuk deneyiminde fark yaratan nedir? Böyle bir yatırım, yolcuların kendi cihazlarını ve içeriğini getirdiği bir pazara ne kadar önemlidir?

Müşteri odaklı bir Foça otel öncelikle temel bilgileri alır. Örneğin, misafirler odada cihazlarını kolayca şarj edebilir mi? Bunu düşündüğünüzde, 55 inçlik bir akıllı TV, elektrik prizi bulmak için ne kadar tarama yapıyor? Düşündüğümüzden daha sık olur.

Bir Foça otelin gerçek anlamda müşteri odaklı olması, günümüz pazarında fark yaratacaktır. Serbestçe mevcut segmentasyon raporları ve sağlam bir müşteri verileri topluluğu, daha derin müşteri anlayışları sağlayabilir. Kolayca erişilebilen konukların rezervasyonlarının ötesinde, konuklarınızın konferans konuğu olup olmadığını bilmek, boş zamanlarını veya iş seyahatlerini geçirmek, gizli ihtiyaçları ortaya çıkarmak ve müşterinizin yolculuğu boyunca konukların deneyimlerini tam olarak anlamak için bilgi hayati önem taşımaktadır.

Yolculuk ‘Arama ve Rezervasyon Aşaması’ ile başlar. Tüm gezginlerin% 65’inden fazlası aradıklarında nereye gideceğinizi bilmediğinizi düşündüğünüzde, bu faz Foça otellerde mükemmel bir fırsat sunuyor. Buna ek olarak,% 77 akıllı telefonları gezginlere ilham vermek için kullanmak, mobil cihazlara uygun bir siteyi ön plana çıkarır. Sahipler, Foça otelcilik sektörüne bakarak yolcuları çekmeye çalışabilirler.

Foça Otel Deneyimleri

Yerel ve otantik deneyimler birçok gezgin için önemli bir unsur olduğunda, dikkate alınması gereken Foça otelleri için birkaç öneri var. Ayrıca, alana oranla daha sosyal ve yerel olarak algılanan  şirket içi kiralama tehditlerini bile devre dışı bırakabilirler.

Bir sonraki kalış veya tüketim evresi, ilk kez Foça otel misafirleri sadık konuk olurken bir elçilik sadık bir konuk olur. Geçmiş tecrübesi olan müşteriler, kötü deneyime sahip olanlardan% 140 daha fazla harcama yapıyor. Önceki örneğimize göre, Foça otelleri, “paylaşım” şirketleri aracılığıyla deneyimler sunarak konukların deneyimini yerelleştirmeye yardımcı olabilir, misafirlerin evlerinden birinde akşam yemeği için bir koltuk rezervasyonu yapmak için misafirlerin yararlanmasına neden olabilir. Bundan daha yerel ve sosyal olabilir mi?

Foça Otelin küçük dokunuşları da büyük etkilere sahip olabilir.  Foça otelleri misafir ziyaretinin sonuna doğru ilerleyen seyahat sonrası dönem, yolcular aslında en düşük duygusal noktalardır. Yapılan son araştırmalara göre, zirveleri olan Foça otel deneyiminin ve özellikle konukların zirvesi, kalışlarının genel değerlendirmesi üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Bu Foça otel için bir otel gelince, Foça otel personeli ile etkileşim normal değildi; “Bir ceket zarfı ister misin?” ya da bir veda çantası ev yapımı kurabiye ve bir şişe su ile güle güle.  Foça otel konuklarınıza güçlü, kalıcı bir izlenim yaratmanın harika bir yoludur!

Kısacası, bilgi toplamak ve misafirleri servis stratejinizin merkezine yerleştirerek küçük değişiklikler yaratan küçük değişiklikleri görebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here