Foça Otelleri Modern Teknoloji 2018

0
615
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otellerinde Modern Teknoloji Sanayi Devrimi Nasıldır?

Foça Otelleri için seyahat ve turizm, 21. yüzyılın en hızlı büyüyen endüstrilerindendir. Bugün pek çok Foça otel bu konuyu tartışıyor. Küresel turizm sayıları artıyor ve her yıl yeni ziyaretçi eğilimleri ortaya çıkıyor. Bilgisayar yazılımı gibi dijital cihazlar dünya çapında yaygınlaştı ve iyi bir etkisi oldu. Bu sistemler ile örgütler, yazılım etkinliği olan organizasyon ve otomasyon etkilerini yaşamaya başlıyor.

İşte bu yüzden İnternet  (IOT) Foça otellerinin beklentilerini karşılamaktadır. Yeni teknolojilerin fizibilitesinin deneme aşamasından önce ilk defa denetlendiği çoğu sanayiden farklı olarak, ağır misafirperverlik profesyonelleri, yönetimi daha da kolaylaştıracak ve verimliliği artıracak her şey için her zaman sabırlı davranıyorlar.

Bunun altında yatan daha derin bir sebep var. Kaçınılmaz gerçek şu ki konukseverlik, tüketicinin fiziksel varlığının satış döngüsünün kritik bir bileşeni olduğu endüstrilerden biridir. Yaşayan bir tüketici ile yakın çalışma, bir yandan çalışmak gibi değildir. Hata farkı çok daha düşüktür ve yanlış olan şeyler kontrol dışı kalabilir.

İnternetin Foça otel işletmeleri üzerindeki belirgin etkilerine göz atalım.

Foça Otelleri İçin Otomasyon Yepyeni Bir Dünya

Otomasyon çoğu Foça otel operasyonlarının dudaklarının kelimesi olmalıdır. Tesisler, gece kontrol ve rezervasyon yönetimi gibi tekrarlayan görevlerinin çoğunu basitçe mekanize ederek bir yazılım yardımıyla benzeri görülmemiş bir olaya tanık oldular. Bununla birlikte, Foça otelin otomatikleştirebileceği kaç işlemin bir sınırı vardır. Bu sınır, mülkiye tarafından kontrol edilebilen cihazların ve işlemlerin sayısına göre belirlenir. Bilgisayar hedefinin % 10’a ulaşması ve 2020 yılına kadar iki çeyrek ulaşması bekleniyor ve Foça otelleri hemen hemen her cihaza bir IP adresi atayabilecek. Bu, Foça otelleri mülkünde yazılıma çok daha fazla yetki verecektir.

Böyle bir kurulumda, otomasyon imkânları sınırsızdır! Kuruluşlar artık tekrar eden görevleri otomatikleştirmekle sınırlı değil. Foça otel yöneticileri daha seyrek olayları bile öngörebiliyor ve gerektiğinde PMS’yi harekete geçirmeye hazır hale getirebiliyorlar. Örneğin, herhangi bir problem yaşayan bir ısıtıcı imalat şirketine mesaj gönderebilir. Bu, ciddi bir arıza meydana gelmeden önce size zamanında bakım yapmanızı sağlar.

Foça Otelleri Konuk Deneyimleri

Bunun gibi otomasyon da konuk deneyimi üzerinde büyük bir etki yaratabilir. Modern yazılımlar, ziyaretçi tercihlerini hesaba katarak konuk profilleri oluşturma kapasitesindedir. Bu, Foça otel yöneticisinin bir misafir ziyareti sırasında bu koşulları arttırmasına izin verecektir. Bu tercihlerin çoğu dijital cihazlar ve televizyonlar, termostatlar ve benzeri cihazlar için seçilmiştir. Yazılım, yakında yapılacak ‘bağlı’ cihazlarla doğrudan iletişim kurarak bu sorumluluğu yöneticiden devralacak. Foça otellerinde sabahları çeken perdeler, misafirleri ortam müziğini çalmadan önce tanıyabilen odalar ve benzeri sezgisel deneyimler, istisna değil norm haline gelme yolunda olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here