Foça Otelleri Mobil Rezervasyon Motoru 2018

0
571
Foça
Foça

Foça Otellerinde Rezervasyon Motorunuz Mobil Olarak Optimize Edilmiş Mi?

Foça Otelleri için Hiçbir gezgin bugün tercih edilen Foça otel rezervasyonlarını yapmak için dolambaçlı bir yaklaşım seçer. Bir seçenek verildiğinde, yeni çağdaki gezgin, konaklama ve seyahat planlamasını kimseye sınırlı bağımlılık ile doğrudan yönetmek istiyor. Bu gezginlerin ve Y kuşağının yükselişine uyum sağlamak için, tüm OSA’lar (popüler ve popüler olmayan), TripAdvisor ve diğer seyahat sitelerinin kendi mobil uygulamaları var. Foça otellerinde seyahat ve konaklama aramalarının akıllı telefonda gittikçe artan eğilimi, gezginler ve misafirler için mobil bir platform sağlamanın önemli katkısıdır.

Gezi flaş raporuna göre, Amerikalıların % 40’ından fazlası geçen yılın aynı dönemine göre% 20 artışla mobil cihazlarda seyahat rezervasyonları yaptı. Mobil kiralama rezervasyonları şimdi % 30’dur. Her şey kullanışlı akıllı telefonda mevcut olduğundan, yolcular çeşitli seçenekler ve fırsatlar aracılığıyla cep telefonu çağrısı yapmak ve daha sonra Foça otelleri web sitesinde, resimlerde ve listede yer alan listelerde yapılan yorumları gözden geçirmeyi tercih ederler.

Foça otelleri mobil cihazlar için henüz optimize edilmiş çevrimiçi rezervasyon motoruna sahip olmayan bir Foça otel nerede? Büyük olasılıkla, doğrudan Foça otelin web sitesinde rezervasyon denemek istediğinizde sinirli hissi durdurmak. Foça otel konukları, rezervasyon işleminden vazgeçecek veya OTA’lar aracılığıyla rezervasyon yapmayı tercih edeceklerdir. Her iki durumda da, Foça otelleri çeşitli sınıflarda kayıplarla karşı karşıya.

Foça Otelleri Mobil Teknoloji

Akıllı bir Foça otelci için mobil teknoloji göz ardı edilemez. Dirençli değişiklikler artık yalnızca rekabet avantajı elde etmeye neden olacak. İyi haber şu ki, teknoloji edinmesi kolay ve sadece bir tık uzaktı. Foça otellerinde çoğu bulut tabanlı mülk yönetim sistemi, tamamen mobil olarak optimize edilmiş bir rezervasyon motoru sunar. Foça otelleri Cloud PMS gibidir. Foça otelleri mobil rezervasyon motorunun ilginç özelliklerinden bazıları şunlardır:

– Foça otelleri web sitesine kolayca adapte olan özelleştirilebilir rezervasyon motoru

– Foça otellerinde konuklar için rezervasyonları yönetmek ve Foça otele özel istekler göndermek için kişiselleştirilmiş oturum açma

– Ek teklifler ve promosyonlar, Foça otel logoları ve politikaları ile kişiselleştirilmiş otomatik onaylama ve iptal e-postaları

– Foça otelleri için havalimanı transferi ve ödeme kasaları gibi görevlerin otel politikalarına göre otomatik olarak izlenmesi

– Foça otellerin ve odaların resimlerini, faaliyet listelerini ve diğer bilgileri görüntüler

– Foça otellerinde rezervasyon motoru paketleri ve indirimlerle promosyon teklifi

– Foça otellerinde Wi-Fi, havaalanı transferi veya temizlik hizmetleri gibi rezervasyonlara eklentiler sunar

– Foça otel rezervasyonları doğrudan artırmak için TripConnect ile entegre edilebilir

– Foça otelleri kolayca Facebook ile bütünleşir ve misafirler için sosyal rezervasyonlar sağlar

Foça Otelleri İstatistikleri

Foça otelleri için ilginç bir istatistik de son dakika rezervasyon. Son yayınlardaki son veriler, gezginlerin yüzde 50’sinin mobil cihazlar aracılığıyla son dakika veya ertesi gün olduğunu göstererek, mobil cihazlar için optimize edilmiş bir rezervasyon motorunun bir otel için bir avantaj sağlayabileceğini gösteriyor.

Her Foça otelci, bir Foça otelin web sitesinin gelir tutarına ne kadar katkıda bulunabileceğini bilir. Bir çevrimiçi pazarlama stratejisine sahip bir çevrimiçi ve mobil varlığa sahip olmak, Foça otelin kârlılığı ve büyümesinin caydırıcı bir unsurudur. Kötü bir çevrimiçi deneyim, seçilen bir gezginin olasılığını düşürür; çünkü çevrimiçi indirimli çevrimiçi Foça otellerin eksikliği yoktur. Rezervasyon kanalınızı mobil cihazlara uygun olmadığı için rezervasyonlarınızı kaybetmek satış ve pazarlama stratejinizde neredeyse affedilemeyecek bir kayıp. Foça otellerinde bulut tabanlı mülk yönetim sistemleri sayesinde, misafirlerinizin hareket halindeyken kitaba izin verecek bir rezervasyon motoru edinmek, potansiyel konuğunuza büyük fayda sağlıyor ve harika bir izlenim bırakıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here