Foça Otelleri Mobil Aramalar 2018

0
557
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otelleri Mobil Arama ve Foça Otel Seyahat Endüstrisinin Etkisi

Foça Otelleri konaklama tercihleri içinde Gizli akıllı telefonlar yükselişte. Aslında, Foça Otelleri, Türklerin% 50’sinin 2018’in sonuna kadar akıllı bir telefona sahip olacağını öngörüyor. Mobil pazarlama platformu hala çoğu durumda hala yeni ve pazarlama ve teknoloji meraklıları kitlesi ile etkileşimde bulunmak için kullanılmayan bir fırsat sunuyor. Cep telefonu sadece mobil! Telefon tutucusu her yerde telefonu alır. Foça Otel ve Foça Seyahat endüstrisi, özellikle oteller, mobil aramadan nasıl etkilendi?

Her Gezi Araştırma ile Başlar

Çoğu kullanıcı uçuş veya Foça Otel oda rezervasyonu için hedef bölgede arama yapar. Aslında, Google son zamanlarda Foça otellerin anahtar kelime aramalarının% 19’unun mobil cihazlarda yapıldığını açıkladı. Cep telefonuyla yapılan çağrılar genellikle bir zorunluluktur. Bir kullanıcı hızlı bir çözüm arayan bir kullanıcıdır: akşam yemeğinin nerede yediği, bir filmin çalındığı, nerede bir otel odasının kurulacağı vb. Öğreniliyor. Bir Google bloguna göre, akıllı bir telefonda yapılan 10 çağrının 9’u sonuçtur; örneğin, bir çağrı, mağaza içi ziyaret veya satın alma gibi. Mobil görüşmelerde dönüşüm oranı yüksektir. Bir kullanıcının kolayca dolaşabilmesi için mobil bir web sitesinin bulunması çok yararlıdır. Aramayı tıklama veya dokunarak bir e-posta gönderme seçeneğinin sağlanması, araştırmacıya hemen harekete geçmeyi kolaylaştırır.

Foça Otellerinde Mobil Seyahat Uygulamalarının Yükselişi

Bing arama motoru geçtiğimiz günlerde, bir cep telefonunda belirli bir arama sorgusu üzerinde uygulamaları öne süren yeni bir özellik açıkladı. Esasen, bir kullanıcı, soruyu mobil cihazda daha basit hale getirmek için indirebileceği bir uygulamada bulabilir. Aşağıdaki ekran görüntüsünde, Bing’deki “kişilerarası” arama, Foça Otelleri Expedia uygulamasını indirmek için bir öneriyle sonuçlandı.

Uygulamalar son derece popüler ve bir kere Steve Jobs açıklamalarına göre, aramalar tarayıcılarda yapılmıyor, uygulamalarla yapılıyor. İster markalı bir uygulama veya bir çevrimiçi seyahat acentesi uygulaması olsun, kullanıcılar varışta otellerde arama yapabilir, fiyatları karşılaştırabilir ve eninde sonunda bir oda satın alabilir. Bir marka bilinci oluşturma uygulaması, bir otele girmek, bir rezervasyon aramak veya bir otel sadakati aboneliği yönetmek için de yararlı olabilir. Aşağıda, Eski Foça Otellerini ekrana çağıran bir Foça Rehberi uygulaması var, sağdaki bir Eski Foça Otelleri gecesi için soldaki Otel Fiyat sonuçlarını.

Tipik bir gezgin, yeni hedefe öğrenmek ve yer bulmak için akıllı bir telefon kullanıyor ve evde arama ve mesajlaşma yoluyla arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte kalıyor. Çevredeki Foça Otel Rehberleri, Google Rehber veya Yerel Arama uygulamaları, kullanıcının yakın çevresinde restoran ve yerel işletme bulmasına ve yerin neye benzediğinin fotoğrafını çekmesine olanak tanır.

Sosyal Ağınızda Foça Otelleri Mobil Aramalar

Birçok gezgin sosyal medya etkinlikleri için akıllı telefon kullanıyor. Ziyaretçiler check-in yapabilir ve Facebook, oturaklı ve Yelp gibi sitelerde deneyimleri paylaşabilir. Buna karşılık, bu, ağız yoluyla reklamcılığın mükemmel bir şekli haline geliyor. Ziyaretçiler işi inceleyecek ve ağlarında paylaşacaklardır. Google, yolcuların% 49’unun planlarını başkalarının puanlarına ve puanlarına dayanarak yaptıklarını tespit etti. İncelemeler kullanıcının kararını belirlemede önemli bir rol oynamaktadır. Bir otelin incelemelerine ihtiyacı vardır ve misafirlerini, ayrılmadan önce akıllı telefonlarını kullanarak görüşlerini terk etmeleri için kolayca teşvik edebilir. Foça Otel, mülkiyetteki posterler üzerine QR Kodları yazabilir ve misafirin sitede, tecrübeyi gözden geçirmeyi durduracak bir kodu izlemesini isteyebilir. QR kodu, konukları “benzer” ve “takip” sayfalarına bağlayarak otelin Facebook ve Twitter sayfalarını tanıtmak için de kullanılabilir. Bu mobil pazarlama araçları, bir otelde sosyal medya alanına gidebilir ve marka etrafında daha fazla konuşma gerçekleştirebilir. Daha önce de belirtildiği gibi, bir Foça otelin incelemeleri bir araştırmacının karar sürecinde önemli bir faktördür. Bir konukun bir incelemeden ayrıldığı devam eden bir döngü, başka bir kullanıcı akıllı bir telefonda bir sonraki geziyi arıyor.

Esasen, Foça Otelleri için mobil pazarlama, bir kullanıcının operatöre farklı şekillerde giriştiği çok yönlü bir platformdur. Bir akıllı telefon kullanıcısının işinize dikkat çekmek, bir arama mesajı göndermek, sosyal medya çağrılarından uygulamalara çağrı yapmak ve incelemeden çevrimdışı eyleme geçmenin birçok yolu vardır. Akıllı telefonların giderek artan popülaritesi ile harekete geçme ve mobil pazarlama taktiklerine dahil olma zamanı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here