Foça Otelleri Misafir Deneyimleri 2018

0
604
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otelleri Misafir Deneyimi Ve Foça Otelleri Gelirine Etkisi

Foça Otelleri Araştırmaya göre, bir şirkette geçmişte büyük deneyime sahip olan müşterilerin kötü deneyime sahip olanlardan % 140 daha fazla harcama yapacaklarını iddia ediyor. Açıkçası, deneyim kalitesi ile gelir arasında bir korelasyon var ki bu da misafirperverlik endüstrisi için de geçerlidir.

Foça Otelleri Ağırlama Endüstrisi Ağırlama ve Sanayi Hakkında Daha Az Olmalıdır
Foça otelleri için misafirperverliğin tanımı harika bir deneyimdir. Konukseverliğin tanımı “konukların, yürüyen ya da yabancının samimi ve cömert resepsiyonu ve eğlencesi” dir. Dolayısıyla sadece misafir alıp odalarına göndermekle alakalı değildir. Sadece paranızı almayın.

Aslında, para kavramı bahsedilmemektedir, çünkü misafirperverlik, insanlar kabul ve iyi hissetmek üzerinedir. Evet, aynı zamanda bir endüstri, yani para getirilmesi gerektiği anlamına gelir, ancak çekirdek kavram değişmemeli, aksi takdirde misafir endüstrisi neden lojman endüstrisi değildir?

Foça Otelleri

Foça otelleri sektörde giderek daha fazla şirket, inanılmaz bir deneyim sunarak denklemin konukseverlik varyantına odaklandığından, denklemi de geliştirecek. Konuklar, konuk deneyimi ve gelir arasında bir korelasyon olup olmadığını öğrenmek için bir araştırma yaparken keşfedilmiş bir gerçektir. Onların Tavsiye Kararı doğrultusunda en yüksek puanı alan hane halklarının % 25’inin, Geçerli Oda Tarafından Gelirlerin ortalamadan daha iyi olduğunu ve en düşük öneri puanı olanların ters olduğunu buldular.

Başka bir araştırma, müşteri deneyimi ve sadakat arasında güçlü bir ilişki olduğunu düşündükleri için konuk deneyiminin doğrudan gelirle bağlantılı olduğu konseptini desteklemektedir. Foça otelleri için sadık bir konuk, daha uzun bir yaşam boyu değerine sahip olacak, ancak aynı zamanda, konukları misafir etmek için konukları çekmek daha ucuz olduğu için daha azına mal olacak.

Foça Otellerinde Konuk Gelişimini Geliştirerek Daha Yüksek Gelirler Kazanın
Otellerde araştırmayı yaptıktan sonra yapmış olduğum ilk şey, hangi faktörlerin en etkili olduğunu bulmaktı. Daha sonra, tüm mülklerinde en kritik faktörleri geliştirmeye odaklandılar ve bu arada Foça otellleri konuk deneyimi ve geliri 18 milyon dolardan fazla arttı.

Foça otel misafirlerini tanı

Foça otel misafirlerinizi tanıyorsanız, onları eğlenceli hale getirmek için neler yapabileceğinizi bildiğiniz için, muhtemelen konuk deneyimini iyileştirmek için yapabileceğiniz en önemli şeylerden biridir. Foça otellerinde etkileşim, büyük bir tecrübenin anahtarıdır, ancak misafirleri hakkında hiçbir şey bilmediğinizde konuklara nasıl davranıyorsunuz?

Foça otellerinde genel olarak, konuklar kaliteli hizmetin yanı sıra hızlı hizmet beklemektedir. Kaliteye ulaşmak için beğenilerini ve sevmediklerini anlamak zorundalar. Foça otelleri geçmişteki bilgileri çekebildiğinizden, tekrar eden konuklar bu daha kolay elde edilebilir. Aynı zamanda yeni konuklarla da yapılabilir, ancak bir oda rezervasyonu sırasında kısa anketleri doldurmalarını rica eder. Burada konuk deneyiminizi iyileştirmek için yapabileceğiniz bazı basit adımlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu işlemler emlak yönetim sistemleri ve müşteri ilişkileri yönetim sistemleri kullanılarak otomatikleştirilebilir. Konuklar Foça otelle iletişim kurduklarında, geçmiş konuklarla ilgili bilgiler otomatik olarak görüntülenebilir; anketler, rezervasyonlarını doğruladıklarında yeni konuklara gönderilebilir ve bu da tüm süreci daha verimli hale getirir.

Foça otel konuklarınızı anlamak harika bir deneyim yaratmanın temelidir. Bu bilgileri aldıktan sonra, konuk deneyimini iyileştirmek için aşağıdakiler gibi çeşitli eylemler uygulayabilirsiniz:

– Foça Otele girdiğiniz anda personelinize uğultu yapan uygulamalar oluşturarak konuklarınızı selamlayın;

– Foça otel konukların bir uygulama aracılığıyla oda servisi menüsünden telefonla sipariş vermesine izin vermek gibi kişisel cevapları alan personelle dijital metin tabanlı bir iletişim sistemi sağlamak;

– En sevdiğiniz içeceklerin minibüste olduğundan emin olun.

Foça otelleri konuk deneyimini ne kadar çok geliştirirsen, konuklar o kadar sadık olur. Ve sadık müşteriler alt çizginizi geliştirmenin anahtarıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here