Foça Otelleri İnstagram Hesapları 2018

0
527
Foça
Foça

Foça Otelleri İçin İnstagramda Yapılacaklar ve Yapılmayacaklar

Foça Otelleri için Instagram, son dört yıldır Foça otelcileri için en güçlü ve en az kullanılan topluluk katılım platformlarından biri haline geldi. Tüketiciler metin üzerinde resim çekerken, Instagram’ın görsel platformu, Foça otel konuklarına ulaşmak için içerik pazarlamacılığını kullanmanın bir yoludur.

Foça otelcileri genellikle Instagram’a potansiyel konukların sayısal bir topluluğuyla nasıl bağlantı kurabildiklerini sorar. Instagram’da dokuz kategoride 250 markanın performansını değerlendiren yeni bir çalışmaya göre, Foça otelleri için yapılması gereken ve yapılması gereken şeyler var.

YAPIN: Test edin, öğrenin, tekrar test edin
Ödeme-içi pazarlama platformu haline gelen Facebook’ın aksine, içerik testi hala Instagram’da sonuçlanmaktadır. Şu an, Foça otel işletmecileri Instagram’da takipçilerine duvarı olmadan erişme hakkına sahiptir. % 100 organik erişime sahip olan bu platformda başarılı pazarlamacılar, takipçileri almak yerine farklı içerik türleri üzerinde deneyler yapmaya odaklanmaktadır. Ticari markalar Instagram üzerinde gayret gösterirler. Aynı rapora göre, posta sıklığı son beş çeyrek boyunca% 23 arttı.

Bununla birlikte, mekânların gürültüyü olabildiğince fazla içerikle kesmeye teşvik edilmesi gerçeği göz önüne alındığında, harcama tutarı nedir? Özellikle seyahat endüstrisinde, haftada ortalama marka sayısı 6 mesajdı.

Foça Otel Kayıt İçin Beklemeyin

Instagram, bugüne kadar en az reklam yayınlamış ve organik ürünlerin yüksek kalmasına yardımcı olmuştur. Bununla birlikte, Facebook’un bir platforma sahip olması ve Foça otellerinin gece markaları ile zor kazanılan topluluklar arasında bir ödeme duvarının kurulması için bir gösteri sunduğu göz önüne alındığında, Foça otel işletmecileri nihayetinde Instagram’ın gelecekte bir ödeme platformu olacağını varsaymalıdır. Topluluğunuzu, varlıklarınızı ve becerilerinizi şimdi oluşturun, çünkü sonunda size mal olacak.

YAPIN: Ürünü içeriğe yerleştirin
Bu noktada hepsi aynı olduğu için, Foça otellerinin pazarlamasını nasıl değiştirebileceğimiz konusunda biraz konuştuk. Tüm odalar güzel, ne harika yataklar, ne kadar güzel X ünlüdür. Bununla birlikte, Instagram’ın yaşam tarzı bağlamında açıklanan ürün öyküleri, 2014’teki katılım oranına kıyasla en iyi 200 Instagram mesajının analizine kıyasla en fazla etkileşim sağlıyor.

YAPMAYIN: Aşırı promosyon yapın
Büyük ihtimalle, müşterilere, yarışmalara, şirket sosyal sorumluluk girişimleri veya satışlara katılma olasılığını destekleyen yayınlardır. Birkaç istisna vardır.

YAPIN: Büyük harfli UGC’yi kullanın
Tüketici ölçeğindeki Instagram içeriğini kullanmak, markaları, savunucuları tanımak ve bunlarla ilişkilendirmek için ek bir araç da sağlar. Bununla birlikte, kullanıcı tarafından üretilen içeriğin büyük çoğunluğu satış ekibinden daha azdır.

Instagram’ın Foça otel odaklı platformunun potansiyeli hâlâ çalışıyor. Instagram’ın geçen ay başlatılan araba yıkama reklamları sayesinde, Foça otel pazarlamacılarından, dört resme kadar zengin ve sıralı hikayeleri oynayabileceklerini söyleyebilirler. Daha da önemlisi, Foça otel pazarlamacılarının Instagram için bir sonraki işlem mesajlaşma düzeyi olmayacak – ancak platformdan bir bağlantı oluşturmayacaktır.

Bununla birlikte, en ilginç olan, Facebook ve Instagram’da Foça otelleri ile ilgili yeni veri paylaşımı uygulamaları kullanan reklam paketleri fikri.

Özetlemek gerekirse şu anki Foça otelleri instagram için en önemli şey: BEKLEMEYİN. Çok fazla pazarlama harcamadan toplumunuzu yaratma becerilerini kaybetmeden önce başlayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here