Foça Otelleri İnceleme Yöntemleri 2018

0
541
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otelleri İçin İnceleme Yönetimi

Foça Otelleri ve Bir Foça otelin itibarı çok sayıda sınav ve cevaplara dayanmaktadır. Seyahat acentelerine bir gezgin Foça otel rezervasyonu söz konusu olduğunda onlar için doğru kararı vermeye güvenen kör bir kör.

Bugünkü gezgin, mülk tamamlanmadan derecelendirmeyi, fiyatlandırmayı ve yorumlamayı karşılaştırır. Foça Otel sahipleri bulgularının farkında olabilecekleri yollara bakmalı ve onlarla en iyi değerlendirmeleri yaparak avantajlı değerlendirmeler yapmalıdır.

Yapılan bir araştırmaya göre itibar yönetimi ile yoğunlaşmanın Foça otel dolulukları üzerinde doğrudan etkisi olabilir. Foça oteller zinciri, toplumsal değerlendirmelerin% 50’sinden fazlasına yanıt vermeye başlayan kişilerde doluluk oranı% 6.4 arttı. Bu, çevrimiçi incelemelere yanıt vermeyen Foça otellerde yaşamanın büyümesinden 2 kat fazla.

Küçük ve orta büyüklükteki mülkler için çevrimiçi incelemelerin yönetilmesi zaman alabilir ve bir şöhret yönetim şirketi kiralamak için her zaman bütçeye sahip olmayabilir. Bir Foça otelin  itibarını etkili bir şekilde yönetebileceği ve dolayısıyla kârınızı en üst düzeye çıkarabilmesi için size birkaç ipucu veriyoruz:

Foça Otelleri Konuk sorusuna gerçek zamanlı cevap

Birçok konuk, özellikle şikayetlerinde bulunduğunda gerçek zamanlı olarak yayın yapıyor olabilir. Online uyarılarla Foça otel, mülklerini takip etmesini ve özellikle misafir şikayeti olduğunda veya belirli bir soruyla yüz yüze geldiğinde değerlendirmelerde etkili bir şekilde yanıt vermesini sağlamalıdır.
Hızlı tepkiler de Foça otelin konuklarıyla etkileşim kurma ve geri bildirimlerinin değer verildiğini hissetme imkânı verir.
Potansiyel konuklar Foça otel seçeneklerini düşündüğünde, Foça otel önceki konukların yorumlarını değerlendirip yanıtlamadığını kontrol eder.

2. Jenerik cevaplardan kaçının:
Foça Otel, geri bildirim yanıtlarının her konuk için özelleştirilmesini sağlamalıdır.
Cevabınıza konukların adını verin, verdikleri sorunu veya övgüyü listeleyin. Uzun olması gerekmez; okuyucu kitleyi herhangi bir değerlendirmeye bir makine değil, hiç kimsenin cevaplamadığına ikna etmelidir. Her cevap aynı dili kullanıyorsa, otel gerçekten geri bildirimlerini dinlemiyor gibi görünmüyor.

3. Aşağıdaki sitelerin izlendiğinden emin olun:
Tüm online Foça otelleri incelemelerin% 78’i Booking.com, Tripadvisor, Google ve Hotels.com gibi popüler OSA’lardan geliyor. Bu siteleri izlediklerini ve özellikleriyle ilgili herhangi bir mesajın farkında olmalarını sağlamalıdırlar.
Bu siteler ana bilgisayar için derecelendirme sağlar ve bir konuk tarafından yapılan son seçim üzerinde belirgin bir etkisi vardır. Foça Otel, derecelendirmesinin yüksek olduğundan emin olmalı ve misafirlerini bu sitelere katkıda bulunmaya teşvik etmelidir.

Foça Otelleri Olumlu yorumları görmezden gelme:

Çoğu Foça otel, yalnızca olumsuz incelemelerin ele alınması gerektiğini düşünmektedir. Sahipler de olumlu yorumları takdir etmeli ve onlara ulaşmak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Konuklar, tatmin edici bir konuk konferans grubuyla bağlantı kurup daha fazla rezervasyon yapmaları için harika bir fırsattır.

5. Sahipliği yapın:
İyinin kötü, kötü veya çirkin olmasına bakılınca, aldığı incelemelerden sorumludur. Bireyler, sahiplerinin bir Foça otelin mülkiyetini almasını görürlerse hata yapmaya razıdır. Hizmet tabanlı bir sanayi yanıltılmalıdır, ancak işleme şekli, bir otelin itibarını korumasını sağlar. Geçmiş veya potansiyel bir konuk, sorunu gidermek için düzeltici, özür dileyen ve düzeltici tedbirleri almak için bir otelle rezervasyon yapmak için daha iyi bir şans olduğu anlamına gelir.

Konukseverlik gibi çevrimiçi itibar, satışları etkilemek için hayati bir rol oynamaktadır. Foça Otelcilerin, çevrimiçi itibar yönetiminin güçlerini en iyi duruma getirmelerine yardımcı olmak için doğru sistemi benimsemeleri önemlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here