Foça Otelleri İçin Zamanında İçeriği Yönetmenin Yeni Basit Yolu 2018

0
294
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otelleri İçin Zamanında İçeriği Yönetmenin Yeni Basit Yolu

Foça Otelleri için içerik Pazarlama bugün yeni bir Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) portalı haline geldi. Foça Otel şimdi onların içeriği ile daha stratejik ve taktik olmak zorunda. İçerikler harekete geçmek ve paylaşmak için hikayeler hedeflenen topluluklara hitap etmelidir.

Foça otellerinde hedef anahtar kelimelerinizin arkasında muhabir hikayesi olmalı.

İçerik Sahiplerini yönetmek istiyorsanız, her Sosyal Ağ için benzersiz bir hikaye yayınlayan ve aynı zamanda bir dizi Sosyal Ağ üzerinden paylaşılabilen İçerik Yönetimi portalları oluşturmaya başlamanız gerekir.

Foça Otellerinde İçerik Yönetimi Portalı
Orada iş yapmak için yüzlerce araç var. Her zaman sizin için en uygun araçlara gidin. Kullandığım ve önerdiğim araçlar, Sosyal Yönetim stratejilerim için en etkili bulduğum ilke ve değerleri temsil ediyor.

Düzenli olarak yeni araçlarla ilgili ipuçlarını ve önerileri alıyorum ve her zaman kontrol etmek için zaman ayırırım. Yeni değerler geliştiren, değiştiren ve ekleyen bir araç bulduğumda, bu aracı portföyüne ekleyeceğim.

Foça otellerinde çabalarınızı organize etmenize, üretkenliğinizi artırmanıza ve ölçülebilir sonuçları göstermenize yardımcı olabilecek bazı araçlara göz atalım. Böylece, Yerler Sosyal Medya içeriğiniz akacaktır.

İçerik Yönetimi portalı olarak çalışan gerçekten harika bir araçtır. Burada sınırsız sayıda pano oluşturabilirsiniz. Kurullar belirli üyelere, belirli takımlara veya bağlantıya sahip herkese açık olarak görülebilir. Bir panele erişimi olan üyeler bu panelin bir üyesi olabilir ve gemide yapılacak herhangi bir değişiklik hakkında bildirim alabilirler. Foça Otel Görevlileriyle harika çalışır, ancak üç aylık paraya tabidir. Ücretsiz seçenek gerçekten iyi çalışır ve Box, Dropbox ve Google Drive ile entegre olmanızı sağlar.

Google Drive, bilgileri Editör Takvimlerine aktarmak için kullandığım araç.

Foça otellerinde araştırmamı eylemlere dönüştürmek için kullandığım Google Analytics.

Bu araçların çoğu Ücretsiz seçenekler sunuyor.

Foça Otel içeriğinizi yönetmek ücretsizdir, ancak bu biraz çaba gerektirecektir. Ve bu, birçok insanın dışarıda bıraktığı önemli bir faktördür. Foça otelleri için kendi Sosyal Medya Stratejilerinizi uygularken, kaydedilen zamanın tasarruf parasına eşit olduğu zamanı kaydetmek için yollar bulmak zorunludur.

Ve bugün, Facebook’un Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+, Pinterest ve Instagram gibi ilgili Sosyal Ağlar aracılığıyla zamanında yanıt vermesi gerekiyor.

Bir hedef kitle oluşturmaya çalışırken, takipçilerinizin çok şey öğrenmesini kolaylaştırır – ya da daha kötüsü, yeterli değildir. Bunu önlemek ve kendinizi güvenilir bir kaynak olarak tanımlamak için Foça Otelleri İçerik Yönetimi Portalınızda oluşturulan işlevi kullanın.

Yayınlanmış veya planlanmış içerik almak yalnızca bir parça kekdir; kendi topluluğunuzun zaman harcadığı ve zamana yatırım yaptığı içerik oluşturmak için başka bir şeydir. Başlangıçta, neyin yol açtığını belirlemek zor olabilir, ancak zamana ve ilgiye dikkat çeken Sosyal Medya Yöneticileri, izleyicilerine hitap eden şeyin altıncı hissini geliştirecekler.

Planlanan içeriğe sahip önemli bir bileşen, İç Mekan İçeriğinizi ne sıklıkla planlamanız gerektiğine yönelik bir stratejiye sahip olmaktır:

Facebook: haftada 3-10 kez
Twitter: Günde en az 5 kez
LinkedIn: Haftada 2-5 kez
Google+: Haftada 3-10 kez
Pinterest: Günde 5-10 kez
Instagram: günde 2-5 kez

Foça Otelleri içeriğinizin sıklığı ve kalitesi, aradığınız eylemleri oluşturmanıza yardımcı olur. Ancak bunu Foça otel topluluğunun çabalarıyla entegre etmek önemlidir.

Topluluğunuzu ve etkileyicilerinizi portal ile uygulamak önemlidir. Bilgilerinizi takip ederken öğrenmeniz gerekenler:

İçerik paylaşılıyorsa,
İçeriğinizin hangi kısmı paylaşılıyor?
Nasıl paylaşılır?
Paylaşılan yer?
Bunu kim paylaştı?
Foça oteller topluluğunuzun kalitesi, içerik paylaşımının derinliğini belirleyecektir. İçerik Yönetimi portalının temel ilkelerinden biri, Foça otel ve müşteriler arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Trendler, iş seyahatindeki kişilerin etkileşimli içeriği ve kişiselleştirilmiş deneyimleri tercih ettiğini göstermektedir. Bildiğimiz seyahat ilhamlarının, arkadaşlardan ve ailelerden daha çok bir sosyal medya kanalı olduğunu biliyoruz. Bugün Foça otel rezervasyonu yeni eşsiz ekosistemin bir parçasıdır.

Kaynak : https://www.hotelgrandamphora.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here