Foça Otelleri İçin Sosyal Medya Stratejisi 2018

0
256
Foça Otelleri
Foça Otelleri

Foça Otelleri İçin Sosyal Medya Stratejisi (Bölüm 1)

Muhtemelen Foça otellerinde sosyal medyayı pazarlama stratejinize entegre ettiniz. Sosyal medya, birçoğu pazarlama stratejileriyle birlikte bir sosyal medya stratejisi yaratmış olan işletmeler için çok önemli hale geldi; etkili midir?

detaylar : https://www.hotelgrandamphora.com

Bu blog, Foça otelleri için sosyal medya stratejinizi yalnızca üç adımda nasıl uygulayacağınızı gösterecektir.

Çalışmalar, etkileşim oluşturmanın en etkili yolunun basit olduğunu ve gördüğünüz sonuçlara odaklanmanız gerektiğini göstermiştir. Bunu akılda tutarak, atılacak ilk adım Değerlendirmedir.

Değerlendirme: Foça Otel Kitleniz

Nereye gitmek istediğiniz kadar nerede olduğunuzu ve yol boyunca şirketiniz için kazançların ne olacağını düşünün.
Sosyal medya yöneticilerinin her zaman unutmaya mecbur bıraktıkları her zaman önce izleyicinizi koymanız gerektiğini unutmayın.
Kitlenizin ihtiyaç duyduğu şeyleri, zorlukları ve istekleri gerçekten öğrenmek için kullanabileceğiniz iyi bir araç Anket. Sosyal geri dönüşleriniz için bir anket (hızlı doldurma) yayınlayın ve Foça otel müşterilerinizin davranışını öğrenin. Foça otel kitlenizi tanımanız, doğru içeriği oluşturabilmeniz, katılımınızı artırabilmeniz, empatiyi artırabilmeniz ve niş haline gelebilmeniz gerçekten önemlidir.

Değerlendirme: Foça Otel Temanız

Foça otellerinde kitlenizi tanımladığınızda, kendinize temalarınızın ne olacağını sorun. Ve temaya göre aşağıdakilerden birini kastediyoruz:

Sadakat
Satış
Farkındalık

Aralarında bağlantı yok, ancak içeriğinizle tutarlı olması gerektiğinden, bir stratejiye sadıklar! Temanızı kurduğunuzda, Foça otel ekibinizi bir araya getirin ve işinizin ne anlama geldiğini düşünmeye çalışın. İşletmenizin kimliği nedir? Kalbi ve ruhu nedir? Örneğin, Foça  için sihirdir. Apple için yeniliktir. SİZİN iş ne yansıtıyor? Bu senin stratejinin sesi!

Değerlendirme: Foça otellerinde başarınızı ölçme

Önceki soruları cevapladığınızda, Foça otel stratejinizin başarısını nasıl ölçeceğinizi düşünmeye başlamak gerekir. Bu, seçtiğiniz temaya bağlı olacaktır.

Sadakat. Etki, taahhüt ve duygularınıza bakmanız gerekir.
Satışlar. Foça otellerine dönüşüm oranlarına, oranlara ve sosyal e-ticaret satışlarına bakmanız gerekir.
Farkındalık. Foça otel beğenilerinize, abonelerinize, takipçilerinize, paylaşım yeteneğine, katılımınıza, büyüme ölçmenize ve marka bilinirliğine bakmanız gerekir.

İyi bir ipucu, sektörünüzdeki trendleri ve gelişmeleri izlemek ve anında rakiplerinize bakmaktır.

Foça Otelleri İçin Değerlendirme

İşinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için harika bir yoldur ve bunun için endişelenmenize gerek yoktur. Aşağıdaki yönergeleri düşünün:

Foça otel ekibinizde kim sorumludur?
Foça otellerinde sosyal medyayı neden kullanıyoruz ve neyi izlemek istiyoruz?
Foça otellerinde hangi sosyal yayınları kullanıyor ve üzerinde odaklanıyoruz?
Foça otellerinde ne zaman sosyal beslemeleri kullanıyoruz ve kaç kez kontrol ediyoruz?

Yeni blogların örneklerini ekleyin, böylece yeni ekip üyeleri hangi standardın üzerinde çalışacaklarını ve neler olup bittiğini bilirler.

Foça otellerinde sosyal medya stratejinizi etkili bir şekilde nasıl uygulayacağınıza dair ikinci adımı öğrenmek için önümüzdeki blogumuzu okuyun!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here